Výměny podporující vidličku segwit2x a co očekávat od B2X coinů

reklama Phemex

Takže konečně je tu Bitcoin Segwit 2x. Vidlice, která byla naplánována na polovinu listopadu, byla zrušena uprostřed odmítnutí různých mezinárodních komunit. Tehdy byla vidlice naplánována na bitcoinový blok 494 784, který měl být těžen v den kolem 16. listopadu 2017. V té době byl Segwit 2x považován za útok velkých korporací a horníků, aby získali kontrolu nad bitcoiny. Ale vše, co je minulost, a je potvrzeno, že bitcoinový segwit 2x se uskuteční 28. prosince 2017 v bloku 501451.

Aktualizovaný plán projektu zahrnuje 28. prosinec jako stanovené datum pro vidličku a ve svém nedávném oznámení Terlouw potvrdil tento vývoj:

“Náš tým provede bitcoinový hard fork, který byl naplánován na polovinu listopadu,”

Nedávný boom v počtu bitcoinových rozdvojení

Tento rok byl rokem forků pro bitcoiny a dosud jsme viděli čtyři úspěšné forky, konkrétně bitcoinové peníze v srpnu, bitcoinové zlato v listopadu a bitcoinové diamanty a super bitcoiny v prosinci. Všechny tyto měny nabízejí vlastní vylepšení diskutovaných problémů ve stávajících bitcoinech. Většina z těchto řešení se týká škálovatelnosti, centralizace soukromí a těžby.  

A nemluvě o tom, že tento seznam nezahrnuje rumored neočekávané nadcházející bitcoiny. Mezi ně patří Bitcoin God (sám Ježíš je zde!), Bitcoin Silver, Bitcoin Uran, Bitcoin Cash Plus a Lightning Bitcoin.

Jednou z mluvených novinek na Štědrý den je Blockchain Angel Investor, který debutoval se svou vlastní „verzí“ bitcoinu, Bitcoinový bůh (BOH) a další vidličky se mají připojit k lize rozdaných bitcoinových mincí.

Seznam burz podporujících Segwit 2x

Část 2 SegWit2x se zatím příliš nelíbila a velkým výměnám chybí žádné veřejné prohlášení. Ale web B2X zobrazil názvy některých burz, které je přesvědčují, že jsou HitBTC a Yobit.

Počet burz podporujících Segwit 2x stále není jasný, protože většina hlavních burz, jako je Bitmex, stále poskytuje jakékoli aktualizované oficiální prohlášení. V době psaní tohoto článku byly webové stránky společnosti segwit 2x v http://b2x-segwit.io podporuje 8 burz a peněženek, to jsou:

  1. https://hitbtc.com/
  2. https://yobit.net/cs/
  3. https://exrates.me/
  4. https://zumminer.com/
  5. https://localtrade.pro/
  6. https://needlecoin.org/
  7. https://www.wmtransfer.com/
  8. https://freewallet.org/

Když už mluvíme o stávajících futures SegWit2x, Terlouw je na webu citován slovy:

“Současně bylo obchodování s jeho [SegWit2x] futures prováděno na některých burzách po dlouhou dobu. HitBTC je mezi nimi. “


Coinmarket cap již uvádí Segwit 2x futures a HitBTC a Yobit jsou podpůrné burzy. Může být dobrou volbou přesunout některé z vašich bitcoinů na tyto burzy, pokud se snažíte vydělat své B2X coiny!

Ale my jsme se ponořili do hloubky a našli jsme oficiální prohlášení pro bitfinex zveřejněné těsně před posledním plánovaným posledním datem pro Segwit 2x v polovině listopadu. The tvrzení jasně uvádí poskytnutí dvou verzí BTC a potvrzuje zpřístupnění Segwit 2x jako B2X na burze.

Co lze očekávat u Segwit 2x (B2X)

V posledních několika týdnech “Bitcoinová hotovost„Jedna z prvních bitcoinových forek, která se objevila v srpnu, se těší pozoruhodnému růstu a je ústředním bodem rozhovoru pro celý krypto průmysl. Trakce kolem růstu cen bitcoinů v hotovosti vedla k posunu v těžbě a chování investorů, což ovlivnilo cenu bitcoinů.

V době, kdy byly 19. prosince signalizovány první náznaky segwit 2x comebacku, ceny futures B2X coinů zaznamenaly růst z pod 200 $ na 600 $. Cena od té doby ukázala růst studie a aktuální cena Segwit 2x budoucnost sedí na 960 $.

Budoucnost bitcoinů je jasná

Všichni chválíme úsilí bitcoinové komunity, aby se bitcoiny zlepšovaly každý den. Ačkoli se někteří zlatokopi snaží naplnit své kapsy a určité projekty, které nejsou životaschopné a neměly by být vůbec podporovány.

Nakonec je zde několik webů, které můžete navštívit a dozvědět se více o forku

http://b2x-segwit.io

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2595620

https://t.me/Segwit2_X

https://twitter.com/Segwit_2X

Sdělte nám své myšlenky na bitcoiny v roce 2018 v komentářích níže nebo nám napište na adresu [chráněno e-mailem]

Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a je předmětem tržních podmínek. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za osobní finanční ztrátu.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map