Zájem Číny je soustředěn kolem bitcoinů, signalizuje další běh býků

reklama Phemex

Za poslední týden bitcoiny konsolidovaly úrovně kolem 10 700 $. Zajímavé je, že největší kryptoměna na světě si drží svoji pozici odolně i přes některé negativní zprávy, jako jsou poplatky CFTC společnosti BitMEX, které vedly k erozi 32 000 BTC z burzy.

U nových účastníků přicházejících do bitcoinu však došlo k nárůstu, což je jasně naznačeno nárůstem nových bitcoinových adres. Obvykle každý den vidíme 5-10 tis. Nových bitcoinových adres. Minulý týden však došlo k zajímavému útěku s novou adresou BTC, která vystřelila nad 22k. Pokud to musí něco naznačovat, bitcoiny by mohly připravovat půdu pro další běh býků.

Bitcoin-adresy-graf-GlassnodeZdroj: Glassnode

I když je to pro komunitu bitcoinů určitě zajímavý vývoj, je v tom něco víc, než co se na první pohled zdá. Zajímavý analýza předložený Cole Garnerem naznačuje, že všechny tyto bitcoinové adresy pocházejí z ČÍNY. Ano, zdá se, že z Číny pochází zdravý objem nákupu, který minulý týden podporoval cenu BTC i přes ne tak pozitivní zprávy na trhu.

Možná by vás zajímalo, že Čína zakázala krypto na dlouhou dobu a proč tento krok najednou? Nedávné kroky čínských vlád ve skutečnosti naznačují, že existuje koordinované úsilí a marketingová kampaň, která má polechtat mysl čínských investorů směrem ke krypto. To znamená, že se čínská vláda snaží spustit další býčí běh.

Hmm, toto je zajímavá propagandistická atmosféra z oficiálních médií CCP jako „参考 消息“, Xinhua a CCTV2

nadpis „kryptoaset je nejvýkonnějším aktivem od začátku roku“ byl uveden na všech cestách, novinách, online médiích a televizi

Pro takové koordinované úsilí je to vzácné pic.twitter.com/2g6VDsV5SE

– Dovey 以德服人 Wan &# 129680;&# 129430; (@DoveyWan) 25. září 2020

Skrytý zájem Číny o bitcoiny

Je známou skutečností, že Čína je domovem některé z největších těžebních činností v bitcoinech na světě. Jelikož kontroluje těžbu bitcoinů, drží také největší BTC než kterákoli jiná země na planetě. Pan Garner poznamenává, že čínské vedení bude co nejlépe propagovat jakýkoli příběh, který vyhovuje jejich zájmům.

Víme také, že Čína se dívá jen na jednu velkou příležitost, díky níž se může stát světovým ekonomickým lídrem v čele USA. Takže pokud jí bitcoin může pomoci získat pozici ekonomické síly, proč ne? Globální finanční instituce se navíc přiklánějí k bitcoinu s nejistým ekonomickým výhledem. Čína proto nebude ochotna přijít o místo, kde má silné základy.

Kromě toho Garner také připisuje nejnovější nárůst tisku Tetheru v USD čínské marketingové kampani.

10 / Nedávný výbuch v # Tether tisk mohl být předchůdcem čínské marketingové kampaně.

Čína dominuje $ USDT objem globálně – a # Tether dominuje jejich likvidní likviditě. pic.twitter.com/wPoCl7z2qZ

– Cole Garner (@ColeGarnerBTC) 5. října 2020

Garner tedy má podezření, že poslední čínský zájem o maloobchodní nákup pomohl bitcoinům udržet medvědí zprávy z minulého týdne. Zatímco maloobchodní kupující nejsou hybateli trhu, nabídka poskytuje jasné signály o velkých pohybech na býčím trhu.

Bitcoin by měl do roku 2020 dosáhnout tržní kapitalizace 1 bilion $

Predikce ceny BTC není na trhu nic nového. Mezi analytiky však narůstá sbor pro další bitcoinový běh bitcoinů. Blockstreamový analytik Adam Back nedávno řekl, že bitcoiny v příštích dvou letech do roku 2020 dosáhnou 1 bilionu dolarů. Při současném tržním stropu kolem 200 miliard dolarů se cena BTC odtud zdvojnásobí někde kolem 50 000 dolarů.

Konzervativní. řekl bych #bitcoin pravděpodobně uvidí tržní strop 1 bilion $ do 2 let, pravděpodobně dříve. $ 1 bilion je asi 50 000 BTC $. https://t.co/LJeq53DXgM

– Adam Back (@ adam3us) 5. října 2020

Nejnovější kryptoměnový výhled agentury Bloomberg zpráva rovněž naznačuje, že cena bitcoinu se v příštích letech dotkne hranice 100 000 USD, tj. tržní kapitalizace 2 biliony USD. Analytik Bloomberg Intelligence Mike McGlone řekl:

“Vzhledem k normálnímu zrání by zhruba v roce 2025 došlo k dvojnásobnému časovému rámci od 1 000 do 10 000 $, aby bitcoiny potenciálně přidaly další nulu.”

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map