BitStarz Halloween Quest: Vyhrajte výlet do Transylvánie a 50 000 €!

Přátelé v BitStarz mi právě poslali nějaké informace o a Statečný BitStarz Halloween Quest vyhraje cestu do Transylvánie a 50 000 EUR!

To zní celkem zajímavě.

Halloween Quest funguje takto:

 1. Hrajte jakoukoli hru na BitStarz během 7. října 2019 – 8. listopadu 2019
 2. Dosáhněte další úrovně
 3. Získejte cenu připsanou na váš účet
 4. Zkontrolujte svoji úroveň zde na speciální stránce Halloween Quest
 5. Zisk (doufejme)

Promo Halloween Quest nyní na BitStarz!

Stručně řečeno, soutěžní ceny:

 • Cena je 50 000 EUR v jednotlivých cenách.
 • Cestovní balíček Transylvánie zahrnuje pobyt v Rumunsku v luxusním hotelu na 6 nocí a 2 letenky (lze také zaměnit za peníze).
 • Můžete také vyhrát skvělé zboží BitStarz.

Balíček cen je myslím opravdu výjimečný!

Zde najdete další informace Halloweenská promo akce na speciální stránce BitStarz. Viz také recenze a úvod BitStarz zde.

Připojte se k BitStarz →

A tady je několik dalších informací – slovy lidí BitStarz:

Jste připraveni vydat se na Halloween Quest za vším, co v noci narazí?

BitStarz s potěšením oznamuje zahájení svého nejnovějšího dobrodružství, držte se za klobouky, as Halloween Quest přijel. Hráči mohou bojovat ve strašidelném lese, přičemž první hráč na úrovni 40 vyhrál strašidelný výlet pro dva do Transylvánie.

Kromě výhry v domě samotného hraběte Draculy budou hráči moci také vyhrát 50 000 EUR v jednotlivých prize poolech a epickém zboží BitStarz. Toto je nejstrašidelnější propagace, jakou kdy BitStarz spustil, takže si nasaďte odvážný obličej a začněte točit kotouči!

Halloween Quest je na BitStarz!

Vydejte se do domova Drákula

Sedmihradsko je země legend a nemůžeme vymyslet vhodnější místo pro vyslání vítěze Halloweenské výpravy. První hráč, který dosáhne úrovně 40 (plus host), bude odveden do této strašidelné země – samozřejmě v úplném luxusu.

Jakmile vítěz přistane v upíří zemi, bude převezen do jednoho z nejprestižnějších hotelů ve městě na vzrušující pobyt na šest nocí – ideální základna pro vaše lovecké výlety na upíry. Na závěr nabízíme nějaké mimořádně útulné zboží BitStarz, které vás zahřeje v transylvánské zimě.

Ceny pro každého hráče

Výlet do Transylvánie může vyhrát pouze jeden hráč, každý hráč však může získat bonusy a otočení zdarma až do výše 50 000 EUR.

Čím více úrovní projdete, tím více z 50 000 EUR odemknete, takže neustále procházejte úrovněmi a získejte co nejvíce z tohoto prize poolu. Epické zboží BitStarz navíc získávají nejen velcí vítězové – každý hráč má šanci vyhrát některé.

K dispozici bude hrstka reklamních kapek BitStarz na různých úrovních, což vám dá šanci vyhrát svůj vlastní kousek nejžhavějšího online kasina v okolí.

Začíná to být strašidelné!

Připravte se na vstup do nejstrašidelnějšího úkolu, jaký jste kdy viděli, a vezměte si domov epické ceny, které budou odpovídat, se všemi současnými hráči BitStarz, kteří se automaticky zapojí do této nové elektrické propagace. Každá úroveň, kterou dokončíte, vás přiblíží o krok blíže k této cestě do Transylvánie, takže se neustále hýbejte.

Pokud ještě nejste hráčem BitStarz, můžete se také zúčastnit a vyhrát vše, co je v nabídce. Noví hráči mohou získat 20 zatočení zdarma jen za vytvoření účtu.

Poté můžete ze svých prvních čtyř vkladů získat až 500 € / 5 BTC a dalších 180 zatočení zdarma – perfektní způsob, jak začít toto strašidelné dobrodružství.

Halloween Quest má všechno; duchové, duchové a epické ceny – nenechte si ujít!

Připojte se k BitStarz →

A zde jsou úplné podmínky promo akce BitStarz Halloween:

 1. Akce probíhá od 13:00 SELČ 7. října 2019 do 15:00 SEČ 8. listopadu 2019.
 2. Do propagace se započítají pouze sázky se skutečnými penězi. Sázky na bonusové peníze se nezaregistrují.
 3. Sázení minimálního rizika u stolních her se nezapočítá do vašeho obratu (včetně, ale nejen, sázení na červenou a černou současně atd.). Pokud je tento postup objeven a je zjištěno, že probíhá, bude hráčovi zakázána propagace.
 4. Stolní hry přispívají 5% k obratu za propagaci.
 5. Všechny výherní automaty 100% přispívají k obratu propagace.
 6. Všechny ceny mají požadavek na 10násobné sázení.
 7. Sázením v kasinu dosáhnete nových úrovní dosažením nového milníku v pruhu postupu. Jakmile ji naplníte, dosáhnete další úrovně. Dosahování každého následujícího milníku se v průběhu dobrodružství zvyšuje v obtížnosti.
 8. Ceny jsou připsány okamžitě.
 9. Pokud budou uděleny nějaké fyzické ceny, hráči budou kontaktováni společností BitStarz s uvedením jejich adresy, aby bylo možné je poslat. Bude také uvedena peněžní alternativa.
 10. Hráči se zavřenými účty před obdržením ceny o svou odměnu přijdou.
 11. BitStarz si vyhrazuje právo kdykoli upravit požadavky na úroveň a ceny.
 12. Pouze první hráč, který dosáhne nejvyšší úrovně turnaje, obdrží cenu skládající se z úžasného výletu do rumunské Transylvánie.
 13. Cestovní balíček Transylvánie zahrnuje pobyt v luxusním hotelu na 6 nocí a 2 letenky.
 14. Hráč je odpovědný za získání VISA pro vstup do Rumunska, pokud je to nutné.
 15. Cestovní balíček lze podle uvážení společnosti BitStarz vyměnit za hotovostní alternativu, která odpovídá ekvivalentu celého balíčku.
 16. BitStarz si vyhrazuje právo zakázat hráče, kteří jsou považováni za pokusy o zneužití propagace.
 17. BitStarz si vyhrazuje právo kdykoli promo akci odvolat.
 18. Platí všeobecné obchodní podmínky BitStarz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map