Špičkoví obchodníci s kryptoměnami, kteří mohou pokračovat ve své obchodní hře

Kryptoměnový průmysl je obrovský. Se zvyšujícím se počtem mincí v průmyslu stoupá také počet obchodníků a analytiků. Vybrali jsme však seznam, který odhaluje nejlepší obchodníky s kryptoměnami v tomto odvětví, kteří mohou sledovat svoji obchodní hru. 

Před více než deseti lety inicioval vznik kryptoprůmyslu Satoshi Nakamoto, který představil svět bitcoinům. Postupem času na trh vstoupily stovky dalších mincí spolu s několika různými lidmi. Kryptoměnový průmysl se dnes může pochlubit řadou měn i nadšenců. Většina z těchto krypto nadšenců jsou obchodníci, protože krypto průmysl sbíral obchodníky zuřící od nejvlivnější celebrity k průměrnému Joeovi.

Zatímco obchodování není šálek čaje každého, někteří obchodníci / analytici na oblíbené platformě sociálních médií kryptoměny, Twitter vedl lidi ke správnému způsobu obchodování s kryptoměnami. Bitcoiny se snaží překonat 10K, zatímco altcoiny překonaly samotnou královskou minci. Potvrzení dogecoinů TikTok a Elon Musk nejenže zvýšilo popularitu mince, ale také její cenu.

Zde je seznam nejlepších obchodníků s kryptoměnami na Twitteru, které můžete sledovat pro ty, kteří chtějí využít alternativní sezónu nebo dokonce stabilní pohyb cen bitcoinů.

Krypto pes [@TheCryptoDog]

Krypto pes má více než 198,4 tis. sledujících na Twitteru a je aktivním divákem i účastníkem kryptotrhu. Tento obchodník byl součástí průmyslu po nejdelší dobu, když začal těžit bitcoiny již v roce 2011. Zatímco jeho hlavní pozornost byla v prvních letech zaměřena na bitcoiny, tento dlouholetý obchodník má své investice do DeFi i do blockchainové technologie. Podle jeho nejnovějšího grafu ETH údajně dosáhne 241 $.

$ ETH další zastávka $ 241 imo pic.twitter.com/lKiG2tZElX

– Krypto pes? (@TheCryptoDog) 20. července 2020

Kryptoměna [@thecryptomonk]

Kryptoměn má pouze 69,7 tisíc sledujících, ale jeho grafy se neomezují pouze na BTC, jeho grafy technické analýzy zahrnují také altcoiny. Kromě toho má vlastní web věnovaný technické analýze, novinkám a recenzím a také informacím o obchodování. Tento obchodník čas od času zdůrazňuje své názory na drahé kovy a komodity. Jeden z jeho grafů ukazuje, že Chainlink [LINK] mířil na ATH.

$ LINK zaměřené na tento ATH na dvojici BTC. pic.twitter.com/17htvx4WoU

– The Crypto Monk ⛩ (@thecryptomonk) 23. června 2020

LINK byl jedním z nejvýkonnějších altcoinů a během nedávné alt sezóny dokonce dosáhl historického maxima 8,74 $.

Angelo ฿ TC [@AngeloBTC]

S počtem sledovatelů 152,6 tis. Na Twitteru, AngeloBTC je nepochybně jedním z nejlepších obchodníků v oboru. Dříve byl obchodníkem číslo jedna pomyslným ziskem na prominentní burze kryptoměn Bitmex. Sdílí také své grafy technické analýzy na Trading View. V květnu předpovídal, že bitcoiny by do října tohoto roku mohly narůst až na 16 000 $.

"16 000 $ do října. Grafy nikdy nelžou." $ BTC pic.twitter.com/fu9a8prU7T

– Angelo ฿ TC (@AngeloBTC) 21. května 2020

Nezapomenout na memy. AngeloBTC nikdy nezklame, aby se jeho následovníci zasmáli. Kromě své TA je tento obchodník pánem memů na částečný úvazek.

Zdroj – Cvrlikání

UB [@CryptoUB]

Tento obchodník Služba Discord je nabízena jako jedna z nejlepších. Zde uvedený učební materiál je vhodný pro lidi, kteří právě vstoupili do obchodování. Na Twitteru má celkem 24,6 tis. Sledujících. Jeho žebříčky se pohybují hlavně od bitcoinů po prominentní altcoiny. Je také součástí obchodní skupiny pro kryptoměny The Haven. Jeho nejnovější tweet odhaluje jeho postoj k budoucnosti krypto trhu. Tweet se četl,

Imo bitcoin se těžce rozpadá, kouří se alti, rodí se členové komunity nebo panika prodává na dně.

Pouze pro všechno, včetně bitcoinů, aby se o pár dní později vrátilo zpět.

– UB (@CryptoUB) 19. července 2020

Nicola Duke [@NicTrades]

Tento seznam by nebyl úplný bez ženy. Zatímco většina obchodníků v kryptoverši jsou většinou muži, Nicola Duke je obchodník z Londýna, který má na Twitteru přibližně 94,9 tisíc sledujících. Kromě Twitteru je Duke aktivní také na Facebooku a YouTube. S 10 lety zkušeností v technické analýze se grafy společnosti Duke liší od bitcoinů po různé altcoiny.

Zdroj

Každé pondělí v noci vysílá živě na svém kanálu YouTube, kde diskutuje o cenových pohybech a analyzuje grafy různých kryptoaktiv.

Jacob Canfield [@JacobCanfield]

Jacob Canfield je jedním z nejpopulárnějších obchodníků kryptoměny. Počet jeho následovníků na Twitteru i na YouTube nemá až tak velký rozdíl. Na YouTube má celkem 61,2 tis. Předplatitelů a na Twitteru 60 tis. Tento analytik bitcoinů má aktivní kanál YouTube, kde dává svým divákům tipy na obchodování s kryptoměnami. Canfield se dokonce objevil ve Forbesu a CNBC. Spolu s grafy také tweety o krypto zprávách. Jeho nejnovější tweet byl výkopem nedávného hackingu na Twitteru. Tweet se četl,

Představte si, co by hackeři mohli udělat, kdyby tweetovali "Bitcoin ETF schválen"

– Jacob Canfield (@JacobCanfield) 15. července 2020

CryptOrca [@CryptOrca]

S ohromnými 100 tis. Následovníky na Twitteru, CryptOcra je na kryptografické scéně od roku 2013. I když zůstává v anonymitě, jeho CK jsou v celém kryptoměně široce chváleni. Nejen, že je aktivní na Twitteru, ale také nadále publikuje své technické analýzy na Trading View. Jeden ze svých raných tweetů zdůrazňuje podobnosti mezi bitcoiny a zlatem.

Li $ BTC opravdu je jako $ ZLATO … .. wtf na co čekáme. pic.twitter.com/TKB9M7R8mA

– CryptOrca (@CryptOrca) 25. února 2015

Kdo je váš oblíbený obchodník s kryptoměnami? Dejte nám vědět v sekci komentářů!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map