Token Nano (XRB) vykázal za pár měsíců velký pokrok ve srovnání s mnoha dalšími, kteří jsou uvedeni ve světě kryptoměny. Není špatné to říkat, je to základní struktura tokenu, která apeluje na uživatele a vede ke zvýšení popularity a zvýšení výhod.

Porozumění Nano coinům

Nano mince formálně známá jako RaiBlocks jako většina Nano je kryptoměna, která je známá pro svou nízkou očekávání a méně důvěryhodnosti. Nakonec to samé závisí na designu kusového průřezu, který je jiný a originální, přičemž každý záznam má svůj blockchain. Dohoda pochází z určeného důkazu o hlasování o vkladu (PoS).

Nano slouží svým klientům s velkou přizpůsobivostí a kromě přímých výměn také bez jakýchkoli poplatků. Tuto absenci výdajů si lze představit z důvodu zanedbatelného majetku požadovaného systémem, včetně nutnosti použití důlního zařízení s vysokou kontrolou.

Jak naznačuje jeho web a členové týmu, Nano dosud provedla více než 4 miliony výměn nebo transakcí. Podstatně pozoruhodnější vzhledem k tomu, že nevyřezaný záznam má pouze 1,7 GB.

Přečtěte si také: Porozumění konceptu Walton Chain (WTC)

 • Podrobnosti o Nano Coin

Seznam burz, kde si můžete koupit XRB – Bit-Z, Binance, RightBTC, OKEx, CoinFalcon, BitGrail, Kucoin a Mercatox. NANO lze zakoupit za hotovost na burze BitFlip.

NANO lze směnit za významné kryptoměny jako – Ether, Binance Token, Tether USDT, Doge, Bitcoin a fiat měna.

Ticker – XRB

Společnost NANO byla oficiálně rebrandována z RaiBlock dne 21. 2018 – oficiální oznámení týmu https://hackernoon.com/nano-rebrand-announcement-9101528a7b76

 •  Hlavní problémy, které se Nano snaží vyřešit

Problém škálovatelnosti – Uživatelé se vždy obávají zvýšení poplatku za transakci

Spotřeba energie – spotřeba energie stoupá s těžbou bitcoinů vysoko

Výpočtové záležitosti – Latence doby transakce, která je v průměru 164 minut.

 • Musíte znát fakta o nano tokenu (XRB) 

 1. Nano token (XRB) pak známý jako RaiBlocks byly poprvé distribuovány v říjnu 2017.
 2. S již při jeho maximální dodávce 133 248 290 XRB a totéž nelze těžit.
 3. Pokud web tvrdí, že těží XRB, v zásadě těží nějakou jinou kryptoměnu a poté vyplácí uživateli pomocí XRB.
 4. Zatímco se tým neustále snaží přidat do seznamu další jména, v současné době lze XRB obchodovat na Kucoin, Bit-Z, Bitflip, Bitgraill a Mercatox.
 • Nano mince Consensys

Na základě zůstatků na účtech má tým kryptoměny pocit, že dát větší váhu hlasu těch, kteří mají větší rovnováhu, má smysl, protože u významnějšího množství finančních prostředků v systému již existují lepší důvody k upřímnosti: ochrana jejich aktiv.

Rebranding společnosti NANO 

Bylo to 21. ledna 2018, kdy tým RaiBlocks oznámil rebranding svého produktu jako NANO, s jasným prohlášením o vyloučení jakýchkoli nejasností při vyslovování názvu.

Podle týmu nebylo rozhodnutí o rebrandingu to, které přijali nejlehčím způsobem. Přednostně s rostoucí přílohou se jménem RaiBlock v komunitě a mezi členy týmu bylo rebranding těžké rozhodnutí, bylo důležité, aby výhody i nevýhody stejného byly považovány za dobré.

Jedním z hlavních důvodů, proč tým šel s rebrandingem, bylo to, že RaiBlock byl tak trochu sousta jména a různí lidé jej používali jinak.

Výhody Nano pro uživatele 

Nepochybně bloková mřížová struktura Nano, oddělte to samé od jiného konformního blockchainu používaného jinými kryptoměny. S každým účtem, který má blockchain řetězce účtů, který slouží jako historie transakcí a zůstatků, může provádět aktualizace v řetězci účtů pouze vlastník účtu.

Jednoduše řečeno, aktualizace se neshodují a jsou rychlé, s přihlédnutím k elegantním výměnám. Vzhledem k tomu, že bloky musí zahrnout více zavedené záznamy, pohybující se aktiva vyžadují spíše dvě burzy než jednu. Odesílatel musí sestávat z odesílací výměny, zatímco sběratel musí dokončit přijímající výměnu.

Proč používat Nano?

 • Nedostatek poplatků – jak víme, Nano pracuje s odlehčeným protokolem, proto nedostatek poplatků
 • Škálovatelnost – s využitím logaritmů souborů dat pomocí stromových struktur; transakce jsou nepochybně mimořádně univerzální
 • Okamžité nákupy – zatímco transakce jsou zpracovávány na napodobovacím základě, musíme do seznamu přidat, že všechny dohody zabývající se palácem jsou spravovány nezávisle, přičemž každá je vybavena paketem UDP, který pomáhá předcházet problémům spojeným s velikostí bloku.

Jak je Nano aktualizací stávajících kryptoměn?

Bitcoin je bezpochyby jednou z nejpopulárnějších kryptoměn, o které víme, ale Nano má stále významnou výhodu oproti době transakcí. Jak víme, jednoduchá bitcoinová transakce vyžaduje hodiny zpracování, protože průměrná doba zpracování bloku je deset minut a dohoda musí být v rámci bloku. Bloky je třeba vytěžit a většinou se stane, že je třeba přidat několik bloků, aby mohla být transakce konečně považována za dokončenou. Zatímco v Nano je každá jednotlivá operace blokem, což znamená, že síť může tento blok / transakci okamžitě zpracovat.

Také při použití PoS by útočník potřeboval minimálně 50% hlasovací síly, což znamená, že by potřeboval více než 50% tokenů XRB. Což znamená, že tento proces by byl docela drahý a totéž by se počítalo také jako nerozumné rozhodnutí.

A nezapomenout, že delegovaný systém PoS umožňuje práci s minimální spotřebou energie, což znamená, že plné uzly lze provozovat s nízkou spotřebou energie a bez použití nákladného hardwaru.

Jak nakupovat nano coiny (XRB) & kde uložit?

Nákup XRB pomocí nekryté měny není možný, proto je nezbytné, aby jeden měl přístup k jiné měně, jako je Bitcoin nebo Ethereum, pomocí Coinbase nebo více a poté obchodoval stejný za XRB prostřednictvím jedné z různých burz, jako je Kucoin.

 • Nano peněženky 

Nano peněženky jsou snadno přístupné a lze je stáhnout z oficiálních stránek. Mají online elektronickou peněženku, oficiální aplikace pro iOS a Android a navíc zákazníka pracovní oblasti, takže si můžete vybrat, která vám nejlépe vyhovuje.

 • Hardwarová peněženka Ledger 

Lze použít k držení kryptoměn NANO.

Co je na plánu pro Nano Coin?

 • V roce 2018, jak je uvedeno v seznamu, plánuje tým vyvinout světelnou peněženku. Přidejte také prořezávání řetězu, abyste zmenšili velikost řetězu.
 • Tým Incoming, age Nano plánuje oslovit větší populaci nebankovních lidí a přeje si je ujistit, že platby, které dostanou, budou zabezpečeny v místě jejich výměny.
 • Stát se internetovým standardem, který je ovládán různorodým seskupením lidí z různých oblastí namísto jedné osoby nebo malé skupiny.
 • Tým plánuje přidat do vysílání transakcí vícesměrové vysílání IPv6, aby každý, kdo si přeje, mohl vidět oznámení o transakci.
 • Tým si přeje, aby XRB přijímal současné poskytovatele plateb, stejně jako přijali fiat měnu.
 • Přidání dalších jmen do seznamu burz a vylepšení zážitku z blokování je určitě také na seznamu.
 • Mobilní peněženky pro zařízení iPhone a Android jsou ve fázi testování.

Trend ceny Nano XRB 

Zastoupen jako XRB na různých burzách, Nano byl stabilní, spíše byl přesnější statický při nejnižší rychlosti od počátku.

Ve skutečnosti to bylo ve druhé polovině roku 2017, kdy jsme si mohli všimnout jakéhokoli nárůstu ceny. 12. prosince dosáhla maxima 4,02 USD a od té doby stále roste s historickým maximem 33,14 USD, aktuálně v cenovém rozpětí 15,08 USD.

Rebranding produktu z RaiBlock na Nano lze konstatovat jako jeden z mnoha důvodů, které tentokrát zaujaly pozornost. S rostoucím počtem lidí, kteří si kryptoměny osvojují, se současná tržní kapitalizace společnosti Nano blíží hranici 2 009 943 844 USD.

Charlie Lee, zakladatel litecoinů podporujících NANO coiny

Jak všichni víme, Cryptocurrency communal je stále nový a malý ve srovnání se všemi ostatními odvětvími, můžeme ho najít ve světě technologií a financí. Proto má každé slovo jen několik aktivních jmen svoji hodnotu a důvěryhodnost. Totéž se stalo nedávno. Tvůrce litecoinu Charlie Lee může být rychle uveden jako jeden z mála, který je slyšen a sledován, pokud jde o porozumění a přijímání nových a připravovaných kryptoměn.

Jak krypto svět ví, Charlie Lee vždy svobodně vyjadřoval svůj zájem a obavy týkající se různých aktualizací a problémů v krypto světě. A pro tento token známý jako Nano použil Charli Lee Twitter, aby otřásl kryptotrhem s nejneočekávanějšími.

Bylo to 28. února; Lee mluvil o minci Nano, přičemž ocenil její technologii blokové mřížky.

“Nedávno jsem se podíval na měnu Nano,” tweetoval Lee. “Docela úhledné.” Každý účet má [svůj] vlastní blockchain. Zaměřuje se na rychlé a bezplatné transakce pro platby. Používá [důkaz o vkladu] pro ochranu proti dvojím výdajům a [důkaz o práci] v boji proti spamu. Úkolem je udržet ji decentralizovanou. “

A právě tehdy hodnota, která byla od 17:00 východního čtvrtka tak nízká, jak 13,56 $, dosáhla spalující výšky 17,19 $. To však nebylo vše, protože poté, co jsem prošel jeho whitepaperem. Charli Lee položil týmu vývojářů Nano několik otázek ohledně jeho povahy provozu na vlákně Reddit, na které odpověděl Colin LeMahieu – hlavní vývojář Nano.

Náš přístup k projektu 

Je nepochybné, že token Nano (XRB) za pouhých několik měsíců vykázal velký pokrok ve srovnání s mnoha dalšími, kteří jsou uvedeni ve světě kryptoměny. Nebude chybné říkat, že jde o základní strukturu tokenu, která apeluje na uživatele a vede ke zvýšení popularity a zvýšení výhod. “Jelikož jde pouze o kryptoměnu využívající blokovou mřížku, totéž umožňuje svým uživatelům provádět transakce bez placení jakýkoli poplatek pro horníky, to také okamžitě.

S jednoduchým cílem nahradit konvenční data sdílené paměti má Nano coin za cíl nastavit model předávání zpráv, ve kterém mají uživatelé svůj vlastní blockchain, který se synchronizuje pouze s jejich primární sítí. Nakonec, se všemi různými řešeními, která Nano představuje, by se totéž mohlo stát první, která nahradí fiat měnu pro každodenní použití.

Jaký je váš názor na NANO coiny? Sdělte nám své myšlenky v sekci komentářů níže!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me