Bitcoin ve sportovním sázení: volba měny č. 1 mezi sázejícími

Bitcoin

Jak používat bitcoiny pro sportovní sázení

Vývoj osvětlení digitálních měn změnil způsob, jakým lidstvo pohlíží na pohyb peněz. Integrace krypto technologií může hladce nahradit „staromódní“ hotovostní transakce a odstranit všechny bariéry mezi prodejci a kupujícími. Očekává se, že nárůst bezhotovostních virtuálních plateb se v příštích letech zdvojnásobí, a to je jen začátek. Nepopiratelným průkopníkem v této nové digitalizované éře je nepochybně „Jeho Výsost“ – bitcoin.

BTC učinil revoluci v přetváření průmyslových odvětví a zlepšování hotovostního pracovního toku mezi podniky. Pomocí kryptoměny mohou lidé provádět mezinárodní platby bez námahy, zatímco většina bankovních služeb může být nedostupná nebo nemusí fungovat 100% přesně. Gartner předpovídá, že přibližně 60% obchodních oblastí přijme řešení bitcoinů a blockchainu a do konce roku 2023 přejde na tok virtuálních fondů.

Vyhlídky bitcoinu ve sportovním sázení

Následující Průlom bitcoinů ve vesmíru elektronického obchodování více obchodních oblastí vybírá BTC jako platební nástroj č. 1. Online sázkové kanceláře se také rozhodly být touto technologickou revolucí mimo hru. V současné době lví podíl operátorů sázení umožňuje hráčům sázet platby přes BTC, protože také uchopili všechny odměny této špičkové metody peer-to-peer.

Bitcoiny se mohou stát dechem čerstvého vzduchu pro sázkové kanceláře, protože si mezi bankovními institucemi nejsou příliš váženy. Sázkaři si často stěžují, že banky zakazují jejich transakce na sázkových platformách nebo je nutí čekat na věčnost, než obdrží výplatu. Kromě toho, když zákazníci vkládají nebo vybírají prostředky prostřednictvím bankovních transakcí nebo plastových karet, pohyby peněz jsou viditelné v jejich měsíčních výpisech z účtu. Může to být problematické pro sázející, kteří nechtějí odhalit svůj koníček třetím stranám. Koneckonců, nejde o nikoho, kde člověk vydělá cent.

U BTC to funguje naopak. Všechny toky peněz probíhají mezi sázkovou kanceláří a sázejícím. Žádné zúčastněné strany, které nejsou ve spojení!

Jak to fungujeBTC

Bitcoin je skutečně majestátní mašinérie lidstva (našel Satoshi Nakamoto), protože obrátil naši vizi interakce kupujícího a prodávajícího naruby. Zatímco banky ukládají naše peníze v některých kamenných zařízeních, kryptoměna není něco, čeho se můžeme fyzicky dotknout. Pokud považujeme internet za oblohu, můžeme navrhnout, že kryptoměna je uložena ve virtuálním cloudu.

BTC transakce nejsou nikdy zakázány, protože jsou kódovány a předávány přímo od zákazníka provozovateli sázek prostřednictvím kanálu blockchain. Sázkaři musí k provedení transakce poskytnout jednorázový klíč bookmakeru. Už žádné zdlouhavé procedury s bankami a žádné celoživotní výběry! Decentralizované pohyby prostředků jsou okamžité a nestihnete počítat do pěti, než bude transakce dokončena.

Pros sportovních sázek s BTC

sportovní sázky

Zdroj: SmartBettingGuide.com

  • Rychlost: Profesionální sázkaři, kteří sázeli na svůj primární zdroj příjmů, vědí, že rychlé zisky peněz hrají významnou roli ve ziskových sázkách. Bitcoinové transakce jsou nejrychlejším způsobem vkladu a výběru na kanálech sázkových kanceláří. S jakoukoli jinou metodou platby ve staré kapse by sázkaři měli čekat od 48 hodin do 5 dnů, než obdrží zasloužené sázkové výhry.
  • Anonymita: Na rozdíl od bank a společností vydávajících kreditní karty, které otravují zákazníky spoustou zbytečných papírových bankovek, bitcoin nemá nikdo pod kontrolou. Všechny dohody mezi sázejícími a bookmakery zůstávají v domě. Zatímco finské instituce často kladou na sázky embargo, sázející budou muset řešit své banky. S bitcoiny se sázkaři mohou rozloučit s celou touto byrokracií a zachovat si anonymitu. Všechno, co vydělávají na sázkách, se ukládá pod sedm zámků a to, kolik získají nebo ztratí, není odhaleno v měsíčních výpisech.
  • Přiměřené poplatky: Drakonické poplatky a poplatky za služby jsou to, s čím se sázkaři musí vypořádat během pohybu prostředků prostřednictvím kreditních karet (podobný příběh s bankovními převody). Když sázkaři vydělají na sázkách vážně, mohou si být jisti, že banky jejich podíl uchopí. S bitcoiny nejsou výhodné ceny tak přísné. Některé weby v této věci vykazují ještě větší flexibilitu a sázkaři nemusí vyžadovat žádný poplatek.
  • Pohodlí: Jako plně decentralizovaná virtuální kryptoměna funguje BTC na jedinečném softwaru peer-to-peer, což znamená, že žádné třetí strany nebudou přerušovat obchody mezi sázkovými kancelářemi a sázejícími. Uživatelé mohou snížit stres a ušetřit drahocenný čas, protože mohou spouštět finanční transakce několika kliknutími myší, když si vyzvednou bitcoin místo jakékoli jiné alternativy staré školy. K dokončení transakce musí operátorovi poskytnout jednorázový klíč a voila – peníze jsou na cestě!

Shrnout…

Odborníci předpovídají že u BTC řešení dojde v roce 2020 k absolutnímu nárůstu. Globální průmysl jde kupředu a je zásadní, aby sázkové kanceláře zůstaly na špici a přizpůsobily se kryptotechnice. Současní sázkaři se nebudou zabývat sázkovými společnostmi, které zůstávají staré. Místo toho vyzvednou ty, kteří jsou schopni uspokojit jejich rostoucí požadavky. Počet sázkových kanceláří, které poskytují bitcoinová řešení sázkařům, stále roste, což signalizuje začátek nové éry BTC hazardních her.


Tento článek byl napsán ve spolupráci s https://worldbookmakers.info/

Doporučený obrázek: iusport.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map