Cardano Price Prediction 2019: How high can ADA’s Price go in 2019?

Cardano predikce ceny

Cardano je blockchainový projekt, který je v krypto komunitě velmi známý. ADA je název kryptoměny, která pohání tento jedinečný blockchain a slouží jako médium pro rychlé a snadné převody.

Existují různé předpovědi ohledně vývoje ceny ADA v roce 2019 a v dnešním článku se je pokusíme analyzovat a zjistit, která z nich je nejpravděpodobnější.

predikce ceny cardano

Zdroj: coinmarketcap.com

Cardano Predikce cen na rok 2019

Ačkoli Cardano opustilo rok 2018, aniž by mělo příliš optimistické vyhlídky, vstoupila ADA do roku 2019 s mírným příslibem růstu, přičemž mince se v současné době obchoduje za 0,083 USD.

Stejně jako zbytek trhu na začátku roku 2018 dosáhla ADA historického maxima 1,32 USD, ale za méně než měsíc, na začátku února, její cena začala klesat na 0,27 USD.

Tento sestupný trend pokračoval během února a března 2018, protože ADA napodobovala celkový propad trhu. Stejně jako v dubnu, květnu a do června nemělo Cardano žádná významná oznámení, jeho cena nezaznamenala žádné znatelné zisky a ztráty. Stále se pohyboval kolem 0,1 USD až do září a dále pokračoval v poklesu, když dosáhl roku 2019.

Pokud bychom měli porovnat vývoj ADA, mince ztratila 93% své hodnoty ze svého rekordního maxima 1,15 USD v USA, nicméně Cardano stále vykazuje výnos od začátku roku 250%.

Optimistickou predikci ceny Cardano však lze provést na základě pozorování, které ADA zaznamenala nárůst na svých denních a týdenních grafech, což ukazuje určitou šanci na oživení.

Optimistické předpovědi jsou podpořeny také skutečností, že Cardano je silně podporováno jeho komunitou a má velmi solidní plán s dlouhým seznamem vývoje, jehož zahájení nebo dokončení se očekává v roce 2019.

Pohyb trhu a sentiment

ADA, stejně jako její další vrstevníci altcoinů, sleduje pohyb ceny bitcoinů. Pokud by bitcoin měl vidět další vzestupný trh, ADA by se také mohla vydat. Analytici však tvrdí, že k tomu pravděpodobně nedojde, takže ADA tento rok neuvidí významné změny. Do značné míry se předpokládá, že v roce 2019 dojde k nezajímavým vedlejším akcím s malými zvýšeními a poklesy generovanými fluktuacemi bitcoinů. Pojďme si trochu předpovědět cenu Cardano.

Pokaždé, když bitcoin vidí mírné oživení, většina altcoinů není schopna držet krok s tempem zhodnocování. To je považováno za důsledek chyb začínajících investorů, zatímco důvtipní investoři začali investovat do bitcoinů.


Tito investoři neměli zájem o nákup BTC na nejvyšší úrovni, ale nyní, když viděli jeho potenciál, se ponořili, jakmile má mince nižší cenu. Altcoin však neměl stejnou pozornost, i když většina z nich obchoduje s 5násobnou slevou.

Nyní je šance vidět 10-100x zisky na neznámých altcoinech malá; i když má mince všechny správné signály, značná návratnost investic je vysoce nepravděpodobná. A kryptotrh pravděpodobně nikdy neuvidí takové výšky jako na vrcholu roku 2018.

Na podporu tohoto tvrzení uvedl generální ředitel a zakladatel společnosti Ethereum, Vitalik Buterin, že trh s největší pravděpodobností už nikdy nebude mít 1000% zisky.

Ale pokud jde o naši predikci cen Cardano, ADA má šanci vidět vyšší nárůst než většina méně rozvinutých altcoinů. A jeho budoucí vývoj projektu týkajícího se řešení pro udržitelnost, škálovatelnost a interoperabilitu bude dokončen v letošním roce, což rozhodně zvýší jeho cenu.

I když se zdá, že značka 19 $ je příliš daleko a nepraktická na to, aby ji bylo možné dosáhnout hned teď, je dosažení hodnoty 1 $ dosažitelnějším úspěchem do konce letošního roku.

Cardano získalo v průběhu loňského roku 250%, přičemž mnoho nadšenců předpovídalo, že Cardano uvidí výrazné zisky v roce 2019.

ADA je také považována za jednu z nejstabilnějších měn kryptotrhu, a proto se většina přiklání předpokládat, že letos bude mít ADA pozitivní výsledky.

predikce ceny cardano

Cardano predikce cen odborníků

Níže uvádíme některé předpovědi významných publikací a osobností z krypto prostoru a jejich zdůvodnění za jejich predikcí ceny Cardano (ADA):

JioMobilePhone1500

JioMobilePhone1500 uvedl v článku o krypto zprávách loni v prosinci, že předpovídá, že ADA vzroste na 65 až 77 USD v USA již v listopadu 2019. Rovněž provedli velmi optimistickou predikci cen Cardano s tím, že do prosince 2019 ADA uvidí cenu 89,35 $ v USA.

Smartereum

Smartereum také učinil poměrně pozitivní předpověď pro ADA, která letos uvedla, že kryptoměna Cardano poroste na 2,50 USD s potenciálem dosáhnout 10 USD za 5 let.

Nás zvedl

Us Lifted blogger Martin věří, že ADA dosáhne do konce roku 2019 72,30 USD. Martin dále říká, že do roku 2020 by jedna mince ADA mohla dosáhnout ceny 410,45 USD v USA.

Crypto Town

The Crypto Town web poskytuje technickou analýzu pro krátkodobé a dlouhodobé předpovědi mnoha kryptoměn. Předpovídali, že Cardano v roce 2019 zaznamená nárůst o téměř 200% z ceny ~ 0,08 USD v USA. Toto je zatím nejkonzervativnější predikce cen Cardano, která byla provedena.

Coinswitch

CoinSwitch věří, že rok začne pro Cardano pozitivně: „Ke konci prvního čtvrtletí dosáhne 0,320 USD. Ke třetímu čtvrtletí by to mohlo dosáhnout 0,30 $. Od července začne prudce stoupat nahoru. Jak již bylo řečeno, Shelley se chystá vydat v prvním čtvrtletí a tato transparentnost může fungovat jako obrovský indikátor ke zvýšení míry přijetí uživatelem. Ke konci posledního čtvrtletí roku 2019 by mohla dosáhnout hranice 0,40 USD, přičemž nejvyšší očekávaná cena může být 0,41 USD. “

souhrn

Zdá se, že Cardano má všechny správné signály, aby letos zaznamenal mírné oživení. Ale jak se investoři stávají obezřetnějšími během posledních medvědích běhů, neočekává se, že by do nich zaplavily finanční prostředky. Může být milostí úspory společnosti Cardano její hlavní vývoj a projekty, které ji oddělí od většiny altcoinů a pravděpodobně jí přinesou nějaké zisky později v tomto roce.

Doporučený obrázek: Hacknutý

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map