Co čeká zvlnění v roce 2020 – průlom odporu nebo nová minima?

XRP 2020

Třetí kryptoměna podle tržní kapitalizace, Ripple, v loňském roce nesplnila očekávání investorů, ale existuje šance, že rok 2020 bude pro XRP rokem vykoupení nebo dosáhne nových minim?

Podíváme se na některé faktory a předpovědi, které by mohly ovlivnit cenu XRP v roce 2020, a pokusíme se přijít s některými závěry.

Historické ceny Ripple

Po nárůstu bitcoinů v roce 2018 došlo v XRP také k podstatnému zvýšení ceny a dosáhlo historického maxima 3,65 USD. Ale pak v roce 2018 přišla velká kryptozima, ve které všechny altcoiny, včetně XRP, ztratily většinu své hodnoty.

Zatímco XRP debutoval v roce 2020 spíše pozitivně, je třeba poznamenat, že mince ztratila více než 90% své hodnoty ze svých maxim v roce 2018, což XRP umístilo na vrcholu nejhorších výsledků roku 2019. pokles o 30% v listopadu a aktuální cena Ripple je 0,272759 $.

Analýza cen XRP / USD 2020 - týdenní graf

Zdroj: Coinmarketcap

Předpovědi trhu XRP

Web pro predikci kryptoměny, Investiční útočiště, věří, že Ripple má letos vysoké šance na růst. Uvedli, že medvědí trend na konci roku 2019 byl jen „trakce v přijetí“, a že bychom měli „očekávat býčí výsledek do března 2020“ pro XRP.

Investor veteránů, Tim Draper, také předpokládá, že XRP bude v příštích několika měsících býčí. “Při pohledu na trojnásobný růst bitcoinů za posledních 5 měsíců by se dalo očekávat podobný výsledek od XRP.”

Draper dále řekl: „Společnost se aktivně rozvíjí, rozšiřuje sféru vlivu, získává podporu velkých finančních institucí a neustále zdokonaluje technologii převodů.“

“Kromě toho společnost Ripple vlastní SBI, velká společnost se společnostmi, jako je R3.” Vše nasvědčuje tomu, že současná situace, v našem případě pouze klid před bouří, před explozivním růstem. “

Oracle Times také velmi optimisticky hodnotí výkonnost XRP pro rok 2020 a očekává zvýšení o 2000%, pokud by se Ripple stala mincí číslo jedna používanou pro provádění přeshraničních plateb finančními institucemi.

Z toho, co jsme pozorovali, je většina špičkových jmen a webů z tohoto odvětví na XRP velmi býčí.


Partnerství

Dalším důležitým faktorem, který by mohl výrazně ovlivnit pokrok XRP, je počet partnerství, která má. Ripple se již pyšní rozsáhlou sítí skládající se z 300 finančních institucí, jako jsou Santander Bank a American Express. Mnoho z těchto společností a platforem v současné době pracuje na integraci technologie Ripple, RippleNet, umožňující vysokorychlostní transakce.

XRPpartners

coinmama.com

MoneyGram k usnadnění přeshraničních plateb v příštích letech. Technologie RippleNet byla oficiálně implementována správou pokladny PNC, aby umožnila přeshraniční vypořádání mezi bankami. Také společnost SBI Ripple Asia, která je dceřinou společností SBI Holdings, oznámila, že bude poskytovat službu vypořádání obchodů prostřednictvím používání SBI Holdings a platební aplikace Ripple s názvem MoneyTap. Tato služba bude založena na xCurrent, blockchainovém řešení společnosti Ripple, které bylo navrženo tak, aby poskytovalo téměř okamžité domácí převody mezi bankami. Společnost Ripple také veřejně oznámila, že získá 30 milionů dolarů akcií MoneyGram za 4,10 USD za akcii a v příštích 2 letech plánuje koupit akcie v hodnotě 20 milionů USD. Pokud by se do sítě připojilo více partnerů a začali by implementovat technologii Ripple, mělo by to také zvýšit cenu XRP, zejména z dlouhodobého hlediska.

Soudní spor

Společnost Ripple se setkala s mnoha právními problémy a byla zapojena do prodlouženého soudního procesu, který by se mohl výrazně promítnout do ceny nativního kryptoměny společnosti.

US SEC podala hromadnou žalobu proti Ripple s tím, že tokeny byly údajně prodány jako neregistrované cenné papíry.

Konečný verdikt v této věci se očekával 15. ledna, ale soudce Phyllis Hamilton rozhodnutí odložil na neurčito. Zatímco XRP nebyl prohlášen za zabezpečený, případ nebyl převrácen a tato nejistota ohledně XRP stále přetrvává. Pokud výbor prohlásí XRP za komoditu, pak by její cena mohla růst.

hromadná žaloba

cryptopolitan.com

Ripple IPO Rumor

Generální ředitel společnosti Ripple, Brad Garlinghouse, tvrdil, že zatímco bitcoin (BTC) je stále dobrá kryptoměna pro uchovávání hodnoty, XRP je vhodnější pro platby.

Prohlásil: „Jsem Býčí na BTC jako na skladě hodnoty, ale ne na platby. Než si dáte kávu, nechcete používat BTC ve Starbucks b / c, bude zima. “

Na akci Wall Street Journal na Světovém ekonomickém fóru v Davosu naznačil Garlinghouse, že společnost Ripple může v roce 2020 uspořádat veřejnou počáteční nabídku (IPO).

Výsledek obrázku pro xrp ipo

Zdroj: U.today

Garlinghouse byl citován slovy: „V příštích 12 měsících uvidíte IPO v prostoru krypto / blockchain. Nebudeme první a nebudeme poslední, ale očekávám, že budeme na přední straně … je to pro naši společnost přirozený vývoj. “

Společnost Ripple dokončila financování série C minulý týden, přičemž společnost získala 200 milionů dolarů. Kolo série C je obvykle poslední fází, kterou společnost dokončí před zveřejněním.

Kryptoměnová komunita se po zahájení veřejné nabídky vyjádřila na sociální média, aby vyjádřila své obavy ohledně ceny XRP. Někteří věří, že IPO odsoudí token XRP k nenapravitelnému selhání, zvláště když se podíváte na to, jak se XRP dařilo ve 4. čtvrtletí roku 2020.

Christy Ai, kotva Boom Bust, uvedla, že generální ředitel riskuje znehodnocení ceny XRP, pokud bude společnost zveřejněna:

“Když společnost vstupuje na burzu, prodává své akcie, aby získala peníze.” Ale až dosud společnost prodávala coiny, XRP, za účelem získávání finančních prostředků … takže pokud se nyní rozhodne prodat akcie a zveřejnit je, XRP by mohla být potenciálně bezcenná, zastaralá. “

Komentátor kryptoměny Cantering Clark také věřil, že toto rozhodnutí bude mít negativní dopad na token:

 “[Brad Garlinghouse] právě vytáhl konečný útlum držitelů $ XRP … Ach, jo, lidi, vlastně teď půjdeme na IPO a nabízíme akcie, které nesou kapitál, takže … uh … o těch mincích …”

Existuje také problém nepřetržitého dumpingu XRP na trhu, což snižuje cenu tokenu.

Obrovské dávky tokenů jsou pravidelně vydávány na trhu, který již přetéká XRP, což snižuje hodnotu jednotlivých tokenů. A Ripple má stále 220 milionů XRP tokenů, které musí být uvolněny.

Závěr

Navzdory mnoha spekulacím a předpovědím nikdo neví jistě, co čeká XRP letos. Budeme muset počkat a uvidíme, jestli rok 2020 přinese držitelům XRP zklamání nebo radost.

Doporučený obrázek: bitcoinist.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map