Hromadné přijetí bitcoinů Zde jsou webové stránky, které přijímají platby BTC

Bitcoin je nejrozšířenější kryptoměnou, protože je přijímán jako platba mnoha webů a společností za jejich služby a produkty. Zde je seznam webů, které umožňují uživatelům platit pomocí BTC.

Přecpat

Přecpat je populární online prodejce tisíců produktů pro mnoho značkových značek a domácího zboží. Tato stránka byla mezi prvními maloobchodníky, kteří přidali podporu bitcoinů počátkem roku 2014. Uživatelé si mohou za bitcoiny koupit cokoli od oblečení, bytových dekorací, elektroniky a doplňků..

Newegg

Newegg je obří maloobchod s počítačovým hardwarem, který má roční tržby 2,7 ​​miliardy $. Společnost integrovala bitcoinové platby v roce 2014, což zákazníkům umožnilo nakupovat PC, notebooky, GPU, základní desky a další komponenty pomocí BTC. Pouze zákazníci Newegg ze Spojených států jsou v tuto chvíli schopni platit bitcoiny.

eGifter

eGifter je špičkový web dárkových karet, který zákazníkům umožňuje již několik let nakupovat dárkové karty online za bitcoiny. Uživatelé si mohou zakoupit stovky dárkových karet od špičkových značek, jako jsou Adidas, Nike, Domino’s Pizza nebo dokonce Walmart.

Shopify Stores

Shopify je software elektronického obchodování, který používá více než 500 000 online obchodů. Shopify sice nepodporuje samotné bitcoiny, ale umožňuje svým internetovým obchodům integrovat bitcoinové platby prostřednictvím BitPay. Jejich webové stránky uvádějí, že tisíce obchodníků Shopify již podporují BTC při nákupu jejich zboží a služeb.

Microsoft

Microsoft je jedním z technologických gigantů na světě a společnost přidala podporu bitcoinů na začátku roku 2014, kdy se BTC obchodovalo kolem 300 $.

Zákazníci mohou pomocí BTC platit za filmy, hry a aplikace, které jsou k dispozici v obchodech Windows a Xbox.

WholeFoods

WholeFoods je společnost vlastněná společností Amazon, a zatímco její mateřská společnost dosud neimplementovala platby bitcoinem, prodejce potravinářských produktů oznámil, že umožnil nákupy BTC prostřednictvím partnerství s platební bránou Flexa.


V&T

Telekomunikace společnost nedávno přidal bitcoinové platby jako možnost pro své účty za telefon. V&Společnost T uvedla, že tato implementace byla provedena, aby poskytla zákazníkům „schopnost platit způsobem, který upřednostňují“. BTC platby usnadňuje platební procesor BitPay.

ExpressVPN

ExpressVPN je zavedený poskytovatel virtuální privátní sítě, který umožňuje klientům bezpečný a anonymní přístup k internetu placením předplatného bitcoinem.

PureVPN

PureVPN je další služba VPN, která podporuje bitcoinové platby pro své bezpečnostní plány.

Wikipedia

Nejoblíbenější online encyklopedie, Wikipedia umožnil lidem od roku 2014 poskytovat dary na svůj web v bitcoinech.

WikiLeaks

Wikileaks je globální nezisková stránka, která umožňuje anonymní publikování citlivých informací, které obvykle nejsou zveřejňovány. Protože PayPal a všechny hlavní společnosti vydávající kreditní karty zabránily uživatelům v darování na Wikileaks, stránka se obrátila na kryptoměny.

WikiLeaks začal přijímat dary v bitcoinech od roku 2010, kdy byl bitcoin pod dolarem.

4Chan

4chan je anonymní komunita imageboardů, která se objevila již v roce 2003, a dnes má více než 22 milionů zobrazení stránek za měsíc, což z ní činí jeden z nejnavštěvovanějších webů na světě. I když se uživatelé mohou zaregistrovat zdarma, existuje funkce „Pass“, která je jako prémiové členství. Průkaz lze získat pouze za bitcoiny, bitcoinové hotovosti, ethereum a litecoiny.

Namecheap

Namecheap je poskytovatel registrace doménových jmen a poskytovatel webhostingu, který má spravováno více než 10 milionů domén. V roce 2013 společnost integrovala podporu bitcoinů, aby umožnila zákazníkům nakupovat názvy domén pomocí mince.

CheapAir.com

CheapAir.com je online cestovní kancelář z USA, která existuje již od 80. let. Společnost povolila bitcoinové platby od roku 2013, což zákazníkům umožnilo používat mince k platbě za rezervace letů a hotelů. V roce 2018 museli pozastavit možnost BTC, protože společnost Coinbase zastavila své služby pro obchodníky, ale brzy přešla na jiného zpracovatele plateb.

Travala

Travala je web, který vám umožňuje rezervovat hotel a ubytování po celém světě ve více než 500 000+ hotelech. Kromě bitcoinů mohou cestovatelé platit za své rezervace také v XRP, BNB, TUSD a řadě dalších digitálních mincí.

Travelbybit

Další online cestovní rezervační web, který přijímá BTC, je Travelbybit. Zde si uživatelé mohou rezervovat hotely a lety pomocí bitcoinů, Binance Coin (BNB), litecoinů (LTC) a Tether (USDT). Stránka také nabízí 10% odměnu v bitcoinech pro ty, kteří si rezervují pomocí svých služeb.

Greitai

Greitai je vyhledávací platforma pro lety, hotely a půjčovny aut. Máte také možnost rezervovat pomocí bitcoinu a dalších 20 mincí.

Destinia.com

Destinia.com je španělská cestovní kancelář, která také přijímá platby bitcoinem prostřednictvím své integrace s BitPay. Uživatelé si mohou rezervovat z více než 190 000 hotelů po celém světě. Řada cestujících však zjistila, že ne všechny lety lze platit bitcoiny, a „neexistuje žádný seznam letů nebo leteckých společností, za které by mohly zpracovávat platby bitcoinem.“

airBaltic

Lotyšská letecká společnost airBaltic byla jednou z prvních společností svého druhu, která umožnila bitcoiny jako platbu. Letci si mohou rezervovat lety s BTC do 60 destinací v Evropě, na Středním východě a v Rusku.

Virgin Galactic

Lidé mohou nejen platit za lety na Zemi pomocí BTC, ale také si mohou rezervovat let do vesmíru. Virgin Galactic je společnost pro vesmírné cestování s čistým jměním 7 miliard dolarů, která v listopadu 2013 přidala bitcoiny jako možnost platby.

Playboy

PlayBoy se aktivuje od roku 1953, což z něj činí jednu z nejstarších společností v zábavním průmyslu pro dospělé. Stejně jako většina časopisů se společnost rozhodla přesunout svůj obsah online.

Společnost v březnu 2018 oznámila, že přijme krypto platby za prémiové funkce jejich služby „PlayBoy TV“.

PornHub

PornHub je oblíbená služba streamování zábavy pro dospělé, která nabízí prémiové předplatné, ale mnoho uživatelů se vyhýbalo používání tradičních bankovních metod, protože zůstalo na jejich historii transakcí.

Z tohoto důvodu společnost původně integrovala platby s kryptoměnou Verge, ale později pro své předplatné přijala bitcoiny, ethereum a litecoiny.

Závěr

Toto je náš seznam s některými weby, které přijímají BTC jako platbu. Samozřejmě existují stovky dalších online platforem podporujících platby bitcoinem, které si můžete prohlédnout.

Doporučený obrázek: trendcapitol.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map