Jedná se o nejúspěšnější faucety s etherem v srpnu 2020

Ethereum faucety

Mnozí chtějí být součástí Ethereum síť kryptoměn a správci tohoto rostoucího kryptoměny objevili toto narušení toku kryptoměn. Koncept faucetu Ethereum umožňuje zájemcům získat ETH zdarma provedením některých úkolů online. Úkoly, které musí člověk zapojit do faucetu Ethereum, jsou jednoduché; jsou to možná věci, které již děláte online; tentokrát je děláte jen proto, abyste získali nějaké odměny. Pouhá skutečnost, že na internetu můžete provádět jednoduché úkoly a získat za to náhradu, činí představu faucetu velmi atraktivní.

Na internetu je spousta ethereových faucetů, ale zjednodušení hledání těch nejzajímavějších je důvod, proč jsme dali dohromady následující řádky. Takže jste na správném místě, protože tento článek vás provede nejlepšími a nejvýhodnějšími faucety Ethereum v srpnu 2020.

Zdarma ethereum

zdarma ethereumZdarma ethereum je faucet Ethereum, který nabízí ETH jako odměnu svým členům za hraní her na platformě. Hry zapojené do tohoto procesu jsou celkem snadné a pro mnoho hráčů převráceny. Na této webové stránce můžete provádět nároky na ethereum každou hodinu.

Odměny se zasílají do peněženky Ethereum těch, kteří se na tomto webu účastní her a aktivit.

Free Ethereum má program doporučení, který vám dává padesát procent (50%) mincí každé osoby, o které se zmiňujete jako doporučení vydělávajícího na její platformě. Tento faucet Ethereum nabízí roční úrok 8 procent (8%) a minimální výběr je přibližně 0,001 ETH.

Faucetový krypto

Faucetový krypto

Faucetový krypto je další platforma, která nabízí faucety Ethereum. Web poskytuje několik kryptoměn jako odměnu pro ty, kteří se účastní určitých aktivit. Kromě toho, že na této faucetové platformě můžete získat ethereum, můžete jako odměnu získat také některá z nejvýznamnějších aktiv kryptoměny.

Existuje řada aktivit, které můžete udělat, abyste vydělali Ethereum, například klikání na reklamy, zapojení krátkých odkazů, hraní her a odpovědi na jednoduché otázky, které se objevují na zdi nabídky. ETH můžete nárokovat každých čtyřicet minut a minimální výběr je přibližně 0,00012 ETH. Rozlišujícím faktorem, který odlišuje tuto faucetovou platformu od ostatních, je, že výběry jsou na jejím rozhraní zdarma.

Požární faucet

Požární faucet nabízí až 8 kryptoměn, které mohou uživatelé získat jako odměnu. Činností, které rodí právo požadovat krypto odměnu na této platformě, je také mnoho. Jedná se například o hraní her, klikání na reklamy, používání krátkých odkazů a řadu dalších úkolů. Použití této faucetové platformy má také některé další výhody, díky nimž je jedna z nejlepších. Jednou z nejdůležitějších výhod je tedy věrnostní program, který nabízí odměny za dlouhodobé používání platformy.

Charakteristickým faktorem, který odlišuje tento faucet od ostatních, je, že neexistuje žádný časový limit pro získání odměn. Minimální limit pro výběr Etherea je 0,00 a nejsou za něj účtovány žádné poplatky.


ESFaucety

ESFaucety je další faucet Ethereum, který dává úkoly k dokončení a nárokování Ethereum jako odměnu, ale kromě odměny ETH tento web také umožňuje uživatelům požadovat vlastní nativní krypto coin: ES COIN.

Jedním z nejvýraznějších faktorů, díky kterým se tento faucet liší od ostatních, je to, že je k dispozici v mobilní aplikaci. ESFaucets účtuje 0,00015 ETH za výběr a minimální částka pro výběr je přibližně 0,05015 ETH.

AltHUB

AltHUB nabízí právo požadovat Ethereum jako odměnu za splnění skličujících a přímých úkolů na své platformě. Úkoly platformy AltHUB sahají od kliknutí na krátké odkazy až po dokončení úkolů na zdi nabídky a řadu dalších úkolů, které se denně objevují na její zdi. Navíc, bez rychlých odkazů, může uživatel této platformy dělat nároky na Ethereum každých pět minut. Minimální limit pro výběr Ethereum na platformě AltHUB je přibližně 0,00005 ETH. S výběrem na této platformě nejsou spojeny žádné poplatky.

Allcoiny

Allcoiny

Allcoiny je v podstatě faucetová platforma, která dává Ethereum jako odměnu za hraní her. Kromě toho, že na tomto webu můžete vydělat Ethereum, můžete také těžit kryptoměny. Uživatelé tohoto faucetu mohou provádět krypto nároky každé čtyři minuty. Mohou také nastavit, aby faucet automaticky komunikoval se svými účty, a tím umožnil automaticky nárokovat vydání faucetu. Existuje minimální limit pro výběr 0,0036 ETH.

Závěr

Je však třeba poznamenat, že výdělek významného příjmu pomocí kryptoměny vyžaduje důkladnější proces, než jaký mohou nabídnout faucety. Pokud stále chcete, aby vás něco udržovalo, jsou možnosti, které byste měli vzít v úvahu, faucety Ethereum.

Doporučený obrázek: tokpie.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map