Jedná se o nejvíce odměňované faucety s etherem v září 2020

Kryptoměnové faucety jsou způsob, jak mohou nadšenci kryptoměn získat zdarma coiny s malým nebo žádným úsilím. Existuje mnoho faucetů, které v určitých intervalech chrlí kryptoměny, zatímco jiné umožňují uživatelům určit, jak často to dělají. To je zvláště vhodné pro ty, kteří nedávno vstoupili do prostoru kryptoměny a chtějí si vyzkoušet používání kryptoměny bez jakéhokoli rizika.

Ethereumje po bitcoinech druhou největší kryptoměnou, ale to není na minci to nejzajímavější. ETH je měna pro všechny transakce na blockchainu Ethereum, což z něj činí velmi vyhledávanou minci, protože usnadňuje interakci s decentralizovanými aplikacemi (dApps) na blockchainu. Nedávný boom v odvětví DeFi založeném na ethereu je také důvodem, proč je ETH centrem zájmu; ve výsledku to mnozí hledají.

U faucetů však nemusíte kupovat mince a můžete jich dostatek, abyste mohli zahájit cestu vesmírem. Stojí za zmínku, že faucety nenabízejí mnoho najednou, ale s dostatečným časovým odstupem by to mohlo v průběhu času přinést značné odměny. V tomto článku se podíváme na nejzajímavější faucety Ethereum, které rozdávají ETH, s nimiž máte vysokou šanci vyhrát odměny.

Allcoins.pw

https://lh3.googleusercontent.com/0PyAxwvd_o8eu4_APpCuZmXowbliyRidI8iF3komSdw9MVL6Q9lwClFIqEjt8szglhdfdxASPKcSR2Kt9xq9ZzO71JH0QxOnSWCaly1

Allcoins.pw je jedním z nejlepších kryptoměnových faucetů, které rozdávají bezplatné ethereum. Nabízí mince s dostatečnou jednoduchostí pro bezproblémové použití úplným nováčkem. Zákazníci mohou každých 6 minut vydělat až 4470 Gwei. Gwei je nejmenší jednotka ETH a je 100. milionem celého ethereum.

Aby uživatelé mohli začít vydělávat, musí si vytvořit pouze uživatelské jméno a heslo. Poté jsou povinni splnit výzvu captcha, aby dokázali, že jsou lidé. Poté mohou okamžitě začít vydělávat a pokračovat v nárokování bezplatného ETH. Uživatelé mohou také snadno vyměnit svůj ETH za několik dalších kryptoměn uvedených na burze prostřednictvím vestavěné burzovní funkce dostupné na webu. Jakmile uživatel nashromáždí dostatek mincí, může si kdykoli vybrat do své osobní peněženky.

Zrychlený faucet

https://lh4.googleusercontent.com/-thD49eIME7JCETb2oF81t3o9YwLAULXtD8fxphli3M7GqINSQdcknGjimzIQ-mwX9mC1NNf4NeV81IRzI2r7ufhTqaQY2b78xOaIh7s77

Zrychlený faucet je jedním z ethereových faucetů, které stojí za vyzkoušení. Způsoby výdělku zahrnují řešení captchas nebo hraní online her po registraci. Uživatelé mají mezi reklamacemi 10 minut a v každém jednotlivém nároku mohou vydělat více než 3 400 Gwei. Jedná se o jeden z nejzajímavějších ETH faucetů, protože odměna je vyšší než většina ostatních faucetů. Uživatelé také mohou vydělat více doporučením přátel a rodiny.

Pokud jste konzistentní a dáváte tomu čas, můžete být každý týden zařazeni do užšího výběru mezi prvními deseti uživateli, abyste získali pevné procento z vašich celkových nároků, což vám dá extra ETH zdarma. Faucet vám umožňuje bez problémů si vybrat ETH přímo do vaší osobní peněženky, a to je opravdu skvělé, vzhledem k tomu, že musíte v některých faucetech uložit své výdělky do peněženky.

LuckyFish

Odkaz

LuckyFish, je faucet a online kasino, které umožňuje uživatelům hrát hry a bavit se a přitom na oplátku vydělávat ETH. Pokud jste typ, který nemá rád doporučení, je to pro vás platforma, protože nemusíte nikomu doporučovat, abyste vydělali více. Místo toho máte neomezený čas na hraní, jak si přejete, což znamená, že můžete také získat neomezený ETH. Kromě toho máte nárok na týdenní bonusy, které zvýší vaše výdělky.

Faucetový krypto

Odkaz

Šifrovací faucet je faucet s více kryptoměnami, který odměňuje uživatele pomocí ETH. Jedná se o jednoduchý faucet s uživatelsky přívětivým rozhraním, díky kterému se na webu budete cítit jako doma. Uživatelé mohou buď provádět jednoduché úkoly, prohlížet reklamy nebo dělat krátké odkazy, aby vydělali. Dostávají také 25% výhodu doporučení pro každého uživatele, kterého odkazují na web.

Faucet Crypto neúčtuje žádné poplatky za výběr a výdělky lze vybírat do živé peněženky, jakmile je dosaženo minima 0,00012 ETH. Časovač je nastaven na 40 minut, což je rozhodně na vyšší straně, ale s vynikajícím hodnocením 84% stojí za to tento faucet vyzkoušet.

Trustdice

https://lh4.googleusercontent.com/9CJnei3nov2BTi_qBLYHDB4f_1EGcxmUfsLlHbcbz5CiWJZwXYxYEkgRQI1Fs4auIH9JVljdGUAHvzFTgrYFtQenwUFDWiffq2FUYGF1Y

Trustdice je další kombinace faucetu s více kryptoměnami a online kasina. Nabízí neobvyklý bonus za doporučení ve výši 50% za doporučení a uživatelé se mohou zaregistrovat bez udání jakýchkoli osobních údajů, včetně jejich e-mailových adres. Ačkoli je doba mezi reklamacemi nastavena na 6 hodin, obrovský bonus za doporučení to kompenzuje a s malým poplatkem za výběr ve výši 0,00021 ETH lze výdělky vybrat do osobních peněženek, jakmile dosáhnou 0,01 ETH.

Závěr

Jedná se o nejlepší faucety s kryptoměnou, kde můžete získat zdarma ETH. Díky důslednosti a odhodlání můžete nakonec vydělat dost na to, abyste mohli komunikovat s Ethereum dapps a případně převést na fiat a utratit je jako skutečné peníze. Bude to velmi zajímavé, takže jděte ven a získejte svůj první ETH nebo je přidejte k těm, které máte, se zábavou a stylem.

Doporučený obrázek: qz.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map