Jedná se o nejvíce odměňované faucety s etherem v červnu 2020

ethereum faucety

Ethereum faucety jsou jednoduchý způsob, jak zdarma získat kryptoměny jednoduchými úkoly, jako je klikání na reklamy, prohlížení videí, vyplňování captchas nebo hraní her. Po bitcoinu je nejoblíbenější mincí ethereum a samozřejmě existuje spousta lidí, kteří mají zájem získat nějaké ETH tokeny.

I když můžete získat ETH na téměř jakékoli burze za různé fiat měny, celý proces registrace, ověření a obchodování může být příliš komplikovaný a pro některé uživatele může trvat příliš mnoho. Faucety nemají vysoké výplaty, ale kryptoměnu můžete získat docela snadno.

Dnes vám představíme seznam nejlukrativnějších ethereových faucetů, které můžete letos v červnu použít.

Ethereum- faucet.Org

Ethereum-faucet je faucet, který poskytuje návštěvníkům stránek gwei (1 1018. část jednoho ETH) od roku 2017. Uživatelé mohou získat ETH zdarma řešením řešení captchas nebo hraním her. I když můžete nárokovat pouze jednou za 240 minut, jedná se o jeden z nejlépe platících faucetů Ethereum a od svého uvedení doposud zaplatil 6 000 $ zdarma ETH za více než 6 milionů pohledávek. Na jeden nárok můžete vydělat až 489 gwei, ale částka se může lišit.

Když návštěvník uplatní nárok, obdrží loterijní los, který lze později převést v denní loterii, kde může vydělávat mezi 0,005 a 0,015 ETH.

Web vydělává většinu svého provozu zobrazováním reklam na každé stránce svého webu, většinou pomocí MellowAds. Chcete-li získat zdarma coiny, stačí zobrazit reklamy zobrazené prostřednictvím vyskakovacího mechanismu nebo otevřením jiné karty, když na ni klikneme nebo ji zavřeme.

K dispozici je také program doporučení, kde vám bude poskytnuto 20% za každý faucetový nárok osoby, na kterou jste odkazovali.

Ethereumfaucet.info

Tento Ethereum faucet umožňuje reklamovat každých 60 minut. Vše, co musíte udělat, je zadat vaši adresu Ethereum a vyřešit captchas na webu. Abyste svůj účet udrželi aktivní, budete si muset uplatnit nárok alespoň jednou za 30 dní. Pokud tak neučiníte, bude váš účet považován za neaktivní a mince, které jste měli v účtu peněženky, propadnou.

Podle webu můžete vydělat kdekoli mezi 1000 gwei a 7000000 gwei: 1000 gwei (30%), 1800 gwei (65%), 5000 gwei (3%), 10 000 gwei (1,9%), 70000 gwei (0,099% ), 7000000 gwei (0,001%).

Zrychlený faucet


Zrychlený faucet je jedním z nejpopulárnějších ethereových faucetů online. Zde můžete také získat bitcoiny, bitcoinové hotovosti, litecoiny a dogecoiny. Stránka je faucet s řešením médií, ale uživatelé mohou také vydělávat gwei hraním webových her. Návštěvníci si mohou uplatnit nárok kdykoli chtějí, s možností vydělat přes 60–110 žetonů a 10 žetonů za každý nárok. Máte také možnost přímo propojit svou peněženku Ethereum, aby tam bylo připsáno ETH.

Uživatelé mohou také profitovat a vydělat další příjmy získáním bonusu za doporučení ve výši 20% z každé platby.

Pokud jste mezi týdenními top 10 žadateli, budete odměněni pevným procentem z celkových nároků. Tento týdenní systém se provádí s cílem motivovat uživatele, aby zůstali aktivní na faucetu Ethereum.

Požární faucet

Nekategorizované archivy - Elitexplore

Požární faucet byla založena v roce 2018 a web vám umožňuje vydělávat více kryptoměn kromě Ethereum, jako jsou BTC, DOGE, DASH, DGB, TRX, XMR, LTC a ZEC. Časovač je nastaven na reklamaci jednou za 30 minut. Udělejte si zdarma ether tím, že dokončíte captchas, vyřešíte média nebo půjčíte počítačový výkon pro těžbu v prohlížeči. Návštěvníci mohou využít doporučení k navýšení zůstatku na účtu o 20% z jejich plateb tím, že přivedou nové návštěvníky k reklamaci na faucetu.

Existují i ​​jiné způsoby, jak můžete vydělat coiny zdarma, například Shortlinks, Daily Tasks, Offerwalls, Web Mining, Publisher Mining, CMD Mining, Daily Bonus, Activity Points and Rewards, Exchanger, Competition, Auto Claim Points (ACP) a Advertising.

K dispozici je také funkce automatického faucetu, kterou můžete povolit, abyste mohli na webu automaticky nárokovat mince. Program vytváří nároky, zatímco je prohlížeč ponechán otevřený, a můžete nastavit funkci automatického nárokování tak, aby byla aktivní na kolik chcete.

Prostředky můžete vybrat přímo do peněženky nebo na FaucetPay.io. Tato peněženka s mikroplacením vám dává zájem o dlouhodobé uchovávání mincí.

Minimální částka pro výběr je 0,00400 000 ETH bez poplatků.

Allcoiny

Allcoiny je další multi-krypto faucet, kde můžete také vydělat Ethereum. Nárokovat můžete jednou za 4 minuty. Vydělávání gwei lze dosáhnout interakcí s captchas nebo jinými médii, hraním her nebo těžbou v prohlížeči pro ETH. I když ve srovnání s běžnou těžbou nemůžete ve svém prohlížeči příliš těžit, můžete upravit nastavení tak, aby fungoval na pozadí při provádění dalších úkolů.

Allcoins.pw také obsahuje funkci automatického faucetu, která vám umožní sbírat kryptoměny bez jakéhokoli úsilí. Stránka nabízí celou řadu her, kde se při tom můžete pobavit a vydělat gwei.

Je to jeden z ethereových faucetů, který podporuje nejvíce coinů a má celkem 29 digitálních aktiv. V průměru můžete na jeden nárok vydělat kolem 7 430 gwei. K dispozici je automatická volba s více nároky, která vám umožní provozovat faucet až na třech různých kryptách najednou.

Vydělané prostředky mohou být přímo připsány na vaši peněženku Ethereum nebo mikropeněženku Faucetpay.io. Platforma také zahrnuje celoživotní program doporučení, kde můžete provést 25% svých doporučených nároků.

Závěr

Tím jsme se dostali na konec našeho seznamu ethereových faucetů. I když pomocí faucetů tolik ETH nevyděláte, umožní vám zvyknout si na přenos kryptoměn z peněženek a pochopit, jak fungují lépe, aniž byste museli kupovat mince na burzách. Navíc se můžete pobavit i při hraní her na některých webech.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map