Nejlepší peněženka XRP: způsoby, jak bezpečně ukládat svá aktiva

Kryptoměna je nyní na nedávném býčím trhu středem přitažlivosti. Do vesmíru přichází mnohem více investorů a kupují různá aktiva. Někteří z těchto investorů mají dostatečné znalosti digitálních aktiv, zatímco někteří teprve začínají. Bez ohledu na kategorii, do které patříte, je třeba vzít v úvahu jednu věc, bezpečnost vašich aktiv, zvláště když hovoříte o těch nejpopulárnějších, jako je XRP.

Existují hackeři a další kybernetičtí zločinci, kteří neustále hledají způsoby, jak vám vaše krypto ukrást. Proto bez ohledu na to, do kterého aktiva investujete, je důležité, abyste našli způsob, jak jej bezpečně uložit. Zabezpečení aktiv závisí na druhu peněženky, do které je ukládáte. Existuje mnoho z nich, ale můžete hledat jen tu nejlepší peněženku XRP. No, o tom je tento článek, tak čtěte dál.

Faktory, které je třeba vzít v úvahu při výběru nejlepší peněženky XRP

Podpora XRP: Peněženka samozřejmě musí podporovat XRP, protože je to primární aktivum, které chcete do peněženky uložit.

Podpora více měn: I když to není nutné, možná budete chtít mít peněženku s více měnami, která vám umožní v určitém okamžiku převést svá aktiva na jiná, pokud si to přejete.

Snadnost použití: To je důležité zejména pro začátečníky. Nechcete skončit s peněženkou, kterou k provozu potřebujete od třetí strany.

Bezpečnostní: Jak bezpečná je peněženka? Měli byste hledat peněženku s vysoce bezpečným hodnocením, aby vám neuniklo XRP.

Uživatelské recenze: Všechny výše uvedené informace lze snadno získat čtením recenzí těch, kteří peněženku dříve používali. Než si vyberete, jakou peněženku použít, podívejte se na tyto recenze.

Bez dalšího zpoždění pojďme zvážit nejlepší peněženky XRP, které byste měli použít.

Atomová peněženka

ripple_xrp_crypto_wallet

Je to jedna z nejlepších peněženek Ripple s nejméně 3,5 miliardami uživatelů. Atomová peněženka podporuje více než 300 kryptoměn, včetně XRP. Může také fungovat v operačních systémech Linux, Windows a Mac. Peněženka vám umožňuje provádět kryptoměnové transakce a dokonce i ty, které by mohly používat bankovní kartu.

Další výhodou Atomic Wallet je, že uživatel po ověření transakcí dostane šanci vyhrát odměny. Tuto peněženku je pohodlné a jednoduché používat, protože si ji můžete nainstalovat do telefonu. Ti v oboru XRP to doporučují kvůli funkcím, které obsahuje, a především díky hladkému uživatelskému rozhraní.

Peněženka může ukládat všechny vaše informace, včetně zůstatků blockchainu, se soukromým klíčem, který je pro vás jedinečný. Tento konkrétní klíč je vytvořen z mnemotechnického semene. An Atomová peněženka zaručuje bezpečnost a kontrolu, kdykoli se jej rozhodnete použít.

Ledger Nano X

Zdroj: ledger.com

Ledger je název domácnosti, pokud jde o bezpečnost a peněženky. Je to nejlepší peněženka, Ledger Nano X, je jedna z nejlepších, pokud jde o ukládání XRP. Tato peněženka je považována za jednu z nejbezpečnějších, protože ji vytvořila bitcoinová bezpečnostní společnost Ledger. Jeho bezpečnost je navíc dána tím, že se jedná o jednu z nejlepších hardwarových peněženek.

Patří do kategorie známé jako studené peněženky. Protože nejsou neustále připojeni k internetu, je pro hackery podstatně obtížnější se k nim dostat. Peněženka je jako USB flash disk a lze ji snadno nosit v kapse, ať jste kdekoli.

Ledger Nano X také podporuje více kryptoměn a neklade žádné omezení na to, kolik XRP můžete držet. To je velmi výhodné, protože můžete vlastnit libovolné množství, které chcete, aniž byste měli více peněženek. Soukromé klíče pro peněženku jsou uloženy offline, takže vaše XRP je stejně bezpečné, jak je jen možné.

Peněženka Guarda

Guarda peněženka

Guarda je estonský poskytovatel peněženek, který nabízí podporu pro širokou škálu kryptoměn. Kromě XRP podporuje peněženka také více než 40 coinů jako Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Dash, Monero, NEM, NEO, EOS a mnoho dalších.

Guarda má aplikace pro většinu hlavních desktopových a mobilních operačních systémů, stejně jako webové a chromové rozšíření.

Peněženka také obsahuje několik služeb pro správu kryptoměn, jako je vestavěná kryptoburza, přímé fiat nákupy pro kryptoměny a Guarda Token Generator.

Guarda je nevázaná peněženka, což znamená, že pouze vy máte přístup a můžete spravovat své soukromé klíče. Všechny klíče a zálohy jsou šifrovány pomocí Advanced Encryption Standard (AES).

KeepKey

Zdroj: keepkey.myshopify.com

KeepKey je kryptoměnová peněženka vyvinutá směnárnou kryptoměn ShapeShift. Je to jedna z nejlepších peněženek XRP a také jedna z nejbezpečnějších. Peněženka byla navržena pro interakci s rozhraním ShapeShift pro obchodování s nulovými provizemi. Podporuje všechny hlavní kryptoměny, včetně XRP, a neustále se přidávají další aktiva.

Peněženka KeepKey má velmi jednoduché uživatelské rozhraní, což z ní činí preferovanou peněženku pro začátečníky. Tato hardwarová peněženka je také vysoce zabezpečená, protože používá generátor náhodných čísel ke generování soukromých klíčů. Pokud hledáte nejlepší peněženku XRP, může to být dobrá volba, zejména pokud jste začátečník.

GateHub

GateHub je horká peněženka pro ukládání více kryptoměn, včetně XRP. Společnost za tím, GatHub.net je postaven na protokolu XRP Ledger a umožňuje vám odesílat, přijímat a obchodovat s digitálními aktivy. GateHub je jednou z nejdůvěryhodnějších peněženek, pokud jde o XRP, a je také velmi snadno použitelný.

K práci však vyžaduje minimálně 20XRP. Příjem a převod XRP lze provést velmi snadno do a z peněženky. Je třeba si uvědomit, že horké peněženky jsou mnohem náchylnější k útokům než chladné peněženky, jako jsou Ledger Nano X nebo KeepKey. Doporučuje se zde držet omezené množství XRP, abyste na sebe neupozorňovali.

Ne každý však rád používá hardwarovou peněženku, takže pokud jste ochotni to všechno riskovat, můžete zkusit použít GateHub pro snadnou analýzu tržních trendů a využití vašeho XRP.

Ledger Nano S

Zdroj: tokenclub.co

Toto je další peněženka od francouzské společnosti zabývající se bezpečností bitcoinů, Ledger. Je velmi podobný Ledger Nano X, ale mnohem levnější. Stejně jako Nano X vyžaduje funkci, jako je přenosný počítač, stejně jako flash disk. Podporuje mnoho kryptoměn, včetně neomezeného množství XRP.

Ledger Nano S je samozřejmě jednou z nejbezpečnějších peněženek pro ukládání XRP i jakéhokoli jiného majetku. Díky tomu se hackeři jen těžko dostanou k vašemu XRP, který bude většinu času offline. Připojíte jej pouze k počítači při odesílání nebo přijímání kryptoměn. Má také velmi jednoduché uživatelské rozhraní, když je připojeno, což znamená, že jej může úspěšně používat i úplný začátečník. Když mluvíme o nejlepší peněžence XRP, je to jedna z možností, jak se podívat.

Toast

Recenze peněženky Toast

Pokud chcete nejlepší peněženku XRP, Toast je pro vás dobrá volba. Je k dispozici na stolních i mobilních zařízeních, takže můžete XRP nosit s sebou, ať jste kdekoli. Funguje na všech zařízeních a operačních systémech, včetně iOS, Android, Windows, Mac a Linux.

Vynikající charakteristikou peněženky Toast je její jednoduchost. Má tak jednoduché uživatelské rozhraní, že jej může bez problémů používat kdokoli, kdo dokáže ovládat telefon nebo počítač. Všechny šifrované klíče pro peněženku jsou generovány v zařízení a nikdy je neopouštějí, což je činí bezpečnějším než průměrná horká peněženka. Všechny informace uživatelů zůstávají v zařízení, aniž by byly přesunuty online, aby byla zajištěna jejich bezpečnost.

Závěr

Jedná se o nejlepší peněženky, pokud jde o úložiště XRP. Pokud hledáte nejlepší peněženku XRP, můžete si z nich vybrat, zejména hardwarové peněženky, pokud je pro vás bezpečnost velmi důležitá.

Poznámka: Tento příspěvek byl původně zveřejněn dne 14. dubna 2020 a pro úplnost a věrnost obsahu byl úplně aktualizován 10. března 2021.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map