xrp predikce ceny

XRP je jednou z nejlepších kryptoměn na trhu kryptoměn. Ale už nějakou dobu se mu nedaří. Z tohoto důvodu se Tetheru (USDT) podařilo jej nahradit jako třetí největší kryptoměnu, což se brzy nemusí změnit. Naděje však není ztracena pro XRP, protože využívá způsoby, které jeho fanoušci věří, že se někdy zvýší.

Kryptoměna se používá především v platební síti společnosti Ripple, RippleNet, poskytnout likviditu pro přeshraniční platby. Ripple se chlubí, že má jako klienty stovky finančních institucí. Přestože tato velká zákaznická základna dosud neprokázala žádný vliv na cenu XRP, může se v budoucnu objevit. V tomto článku probereme predikci a analýzu cen XRP, abychom vám pomohli učinit nejlepší rozhodnutí pro vaši investici v říjnu.

Ripple (XRP) – přehled

Kromě toho, že je zdrojem likvidity pro Ripple, XRP vydává Ripple sám. Byl oficiálně spuštěn jako XRP v roce 2012 a je jednou z mála kryptoměn, které nejsou postaveny na blockchainu, ale spíše na distribuované účetní knize. To vedlo ke sporům o tom, zda je XRP mincí nebo užitným žetonem, a případ je stále u soudu.

Dnes má XRP tržní strop ve výši 11 548 562 345 USD a cirkulující dodávku ve výši 45 162 407 484 XRP. Existuje celkem 100 miliard XRP, které jsou předem vytěženy, takže není třeba těžit. Za posledních 24 hodin bylo obchodováno s kryptoměnou v hodnotě 2 190 167 211 $ a cena je 0,255712 $.

Predikce ceny zvlnění (XRP): Analýza

Ripple nebyl v poslední době příliš dobrodružný. Na začátku září se propadl z 0,2977 USD na 24. září a dosáhl pouhých 0,023 USD. Mírně se však vzpamatoval a dosáhl současné ceny 0,25 USD. To je ještě daleko od roční vysoké ceny 0,33 $, které bylo dosaženo 14. února.

zvlnění-cena-predikce

Navzdory skutečnosti, že Q3 obvykle není tak dobrý jako ostatní čtvrtletí pro XRP, podařilo se mu překonat bitcoiny a získat přes 33%. Není jisté, co Q4 platí pro kryptoměna trhu, ale historicky to bylo lepší pro kryptoměny než Q3. Bude XRP lepší? To se teprve uvidí.

Vývoj

Raný investor do XRP, Crypto BitLord, má odhaleno jak viděl hodnotu v XRP, i když to všichni nazývali podvodem. BitLord koupil XRP za 0,008 USD, což ve srovnání se současnou cenou ukazuje enormní návratnost investic. V době, kdy XRP dosáhlo své nejvyšší ceny všech dob, vzrostla o 50 000%. Podle něj existují podvody v každém odvětví, ale vyžaduje to schopnost vědět, co dělat.

“Ale věc je taková, že někdy ty věci vyměníš.” Tak to je, pokud se chcete živit obchodováním s těmito věcmi. Podívejte se na akciový trh, jsou tam podvody. Jde o to, že musíte vědět, jak na to. To je krypto, hodně věcí jsou podvody. Někteří lidé tvrdí, že XRP je podvod, “řekl.

Na nejnovějším vývoji má také nově založená XRP Ledger Foundation (XRPLF) zamítnuto obvinění, že Ripple se chystá opustit XRP. Mluvčí nadace Bharath Chari, který hovořil s Forbesem, uvedl, že společnost Ripple je i nadále odhodlána podporovat rozvoj knihy XRP. V komunitě XRP se objevily pověsti, že společnost Ripple nechává vývoj knihy XRP na nově vytvořenou nadaci, což je vývoj, který komunitě nesedí..

“XRPLF vidí Ripple v pokračující roli klíčového vývojáře jak po technické, tak po obchodní stránce XRPL,” uvedl Chari.

Predikce cen XRP: Stanovisko trhu na říjen 2020

Níže jsou názory hlavních prediktorů kryptotrhů na to, co pro XRP platí měsíc říjen. To by vám mělo pomoci činit nejlepší rozhodnutí.

Longforecast

Longforcast stanoví, že XRP otevře měsíc říjen se současnou cenou 0,24 USD a uzavře se mírně výše na 0,25 USD poté, co se bude pohybovat mezi 0,21 až 0,27 USD.

Tradingbeasts

Tradingbeasts je o něco býčí s predikcí ceny XRP. Předpovídají, že XRP otevře měsíc říjen na 0,3020864 USD a uzavře na 0,3012653 USD, s maximální a minimální cenou 0,3765816 USD a 0,2560755 USD.

Vládní kapitál

Vládní kapitál je také docela býčí na XRP za říjen, i když připouští, že kryptoměně se nedaří dobře. Vyvolávací cena je 0,259 USD, zatímco závěrečná cena měsíce je 0,246 USD, téměř zpět k aktuální ceně. Níže je predikce ceny na další 2 týdny:

XRP Predikce ceny: Verdikt

Na základě cenových prognóz pro XRP v říjnu se zdá, že cenoví analytici jsou docela pozitivní; bude to lepší. Pokud se tento sentiment naplní, XRP může přinést docela dobrou návratnost investic za rok.

Doporučený obrázek: blockchain.news

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me