Predikce ceny Binance Coin 2019: Co čeká na BNB Coiny Binance?

Predikce ceny mince Binance

Jednou z nejpozoruhodnějších mincí, které v roce 2019 vynikly, byla rozhodně Binance Coin (BNB). V dnešním článku budeme diskutovat predikci ceny Binance Coin na rok 2019.

Co je to Binance Coin?

Binance Coin (BNB) je nativní token populární krypto burzy Binance. Binance Coin byl poprvé spuštěn v roce 2017 jako token ERC20. V dubnu byla mince BNB převedena na vlastní blockchain Binance.

Mince byla navržena k usnadnění určitých operací na platformě Binance a na Binance Chain. Nejprve si mince získala pozornost obchodníků, protože platba pomocí mince sníží transakční poplatky.

Cena BNB dosáhla 22. června 2019 maximální ceny 39,30 za coinu, což za poslední tři měsíce přineslo zisky 466%.

Zdroj: investor do peněženky V současné době se Binance Coin (BNB) obchoduje za 24,92 USD s tržním stropem ve výši 4 497 868 164 USD, přičemž na trhu aktuálně cirkuluje 155 536 713 BNB. 24hodinový graf pohybu cen ukazuje, že se obchoduje s 235 703 117 USD. Mince je v současné době šestou kryptoměnou podle tržní kapitalizace.

Analýza predikce cen Binance Coin (BNB)

Objemy rostou a pár BNB / USD nadále zůstává vzestupný. V současné době je hodnota obchodování nastavena na více než 30 $.

Pokud by ceny měly klesnout, trh by pravděpodobně klesl na předchozí úrovně 28, 26 a 24 dolarů.

Zatímco se mince neustále pohybovala kolem 30 $, 11. července začala mince klesat směrem k úrovni 20 $. BNB se aktuálně obchoduje za 24,92 USD se ztrátou -1,40% za 24 hodin.

Ze střednědobého hlediska prochází pár BNB / USD downtrendem, který směřuje k vyšším maximům a vyšším minimům. Nedávný pokles cen ještě nelze považovat za medvědí, přičemž mnoho odborníků předpovídá brzy oživení.

Zdroj: Tronweekly

Pokud býci, kteří dosud podporovali pohyb, cena BNB přivede ceny zpět na kritickou úroveň odporu, trh se opět stane býčím.

Pozoruhodné na BNB je, že dokáže být méně ovlivněn downtrendem jako jiné kryptoměny. Mnoho případů použití Binance Coin na špičkové burze také pomáhá jeho cenové hodnotě. Bylo pozorováno, že krypto dokáže zaznamenat růst i během pádů trhu.

S ohledem na vývoj bude síť Mainnet Binance fungovat jako hlavní služba nad Binance DEX. Blockchain společnosti Binance Coin bude mít shodu dPoS 11 uzlů, aby byla zajištěna decentralizace prostřednictvím pBFT, podobně jako NEO.

Binance rovněž oznámila, že má plány na integraci BNB do Trust Wallet jako první mobilní kryptoměny.

Tržní předpovědi pro předpověď cen Binance Coin

BNB je považována za jednu z mincí, které budou mít v budoucnu největší potenciál růstu. Níže uvádíme některé z nejrelevantnějších predikcí cen Binance Coin pro rok 2019 od kryptoměn.

Cena digitálních mincí

Cena digitálních mincí zveřejnil svou předpověď pro každý měsíc roku 2019. Web předpovídal, že do konce roku 2019 dosáhne Binance Coin ceny 22,86 USD, což není daleko od jeho současné hodnoty.

Mince ventilátor

Coin Fan vytvořil velmi optimistickou předpověď Binance Coin, ve které by mince mohla do konce roku 2019 zasáhnout 109 $ a do konce roku 2020 dosáhne 390,815 $.

Crypto Ground

Kryptoměna web má méně optimistickou prognózu a předpokládá, že BNB může v následujících měsících poklesnout a může se znehodnotit na 6,4202 USD.

Coinswitch

Coinswitch uvedli ve svém článku velmi konzervativní prognózu a předpovídali, že by mince mohla do konce roku dosáhnout 25 $. Rovněž provedli svoji předpověď na příští rok a uvedli, že „očekává se, že mince Binance do konce roku 2020 dosáhnou 49,85 USD.“

Investor do peněženky

Formulář Investor do peněženkyCenový graf Binance Coin dosáhl svého historického maxima pro rok 2019. Stránka oznámila, že i když dojde k určitým poklesům, BNB si s největší pravděpodobností udrží své býčí tendence i v budoucnu..

Šifrovací web předpověděl do konce roku cenu Binance Coinu na 41,91 USD.

Tradingbeasts

Trading Beasts také zveřejnil své měsíční předpovědi cen Binance Coin, přičemž uvedl, že BNB by mohl do konce roku 2019 klesnout na 12,33 USD, téměř mít svou současnou hodnotu.

Přestože předpovědi mincí pro BNB na červenec 2019 byla překročena o téměř 200%, jejich dlouhodobá predikce uvádí, že mince budou v dalších letech nadále růst.

„Předpokládá se, že cena Binance Coinu dosáhne na začátku prosince 2019 26,64 USD. Očekávaná maximální cena je 33,91 USD, minimální cena 23,06 USD. Predikce ceny Binance Coin na konec měsíce je 27,13 USD. “

Mince Predictor

Mince Predictor provedl předpovědi Binance Coin na krátká období 7 dní, 4 týdny a 3 měsíce.

Toto je počet, který poskytli pro výše uvedené časové rámce:

  • 7 dní: 38,11 $
  • 4 týdny: 45,82 $
  • 3 měsíce: 60,26 USD

CryptoNewz

“Binance Coin byla jednou z nejstabilnějších měn, která nebyla ovlivněna výkyvy trhu, a v letošním roce poskytla všem investorům dobrou návratnost.” Ale to nejlepší teprve přijde. BNB může do konce tohoto roku obchodovat kolem 50 až 100 USD. “- předpovídáno Crypto Newz.

U.Dnes

U.Dnes nebere v úvahu, že by se mince mohla ponořit, tak jsou optimističtí ohledně své prognostiky. Jejich predikce ceny Binance Coin je jednou z nejpozitivnějších ze všech, předpovídá, že BNB v příštím roce zasáhne neuvěřitelných 1 354,66 $ za minci.

Závěr

Předvídání kryptotrhu je nemožné, existuje několik faktorů, minulých trendů a indikátorů, které mohou obchodníkovi pomoci předvídat další pokles nebo nárůst.

Z našeho sestaveného seznamu předpovědí cen Binance Coin z různých předpovědních prodejen můžeme pozorovat, že rodná kryptoměna Binance má většinou pozitivní vyhlídky pro rok 2019 a v příštích 2-5 letech.

I když to teď vypadá dobře, Binance je špičková burza, která se neustále rozšiřuje a přináší nový vývoj, BNB jistě těží z velké uživatelské základny, protože má mnoho případů použití a výhod.

Doporučený obrázek: Novinky o kryptoline

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map