Toto jsou nejvíce odměněné faucety XRP v srpnu 2020

xrp faucety

V dnešním článku se kriticky podíváme na některé z nejzajímavějších faucetů XRP, ke kterým máte přístup, a plně využijte výhod v srpnu.

Ripple (XRP) podle tržní kapitalizace opět obsadil třetí místo v nejcennějších kryptoměnách. Rostoucí popularita a expanze na trhu s kryptoměnami přilákala mnoho lidí – krypto nadšence, investory a uživatele – do odvětví digitálních aktiv. Jednou z nejjednodušších metod, jak získat přístup ke kryptoaktivům, včetně Ripple, je použití faucetu.

XRP faucety jsou webové stránky, které jednotlivcům umožňují získávat zdarma XRP coiny prováděním jednoduchých úkolů a činností. Tyto weby vyžadují k získání bezplatného XRP řadu úkolů, které lze snadno provést, například vyplnění průzkumu, vyplnění captcha, hraní různých her, sledování různých videí nebo potvrzení, že jste člověk. Jednou z výhod používání Ripple faucetu je, že nemusíte používat a kryptoměna směnárna pro přístup k vašemu vydělanému XRP.

Pokud však chcete mít plný přístup a vlastnictví své bezplatné XRP, budete muset vlastnit peněženku XRP. Uživatelé faucetů musí za účelem získání svých vydělaných prostředků propojit adresu peněženky XRP s platformou. Zvlněné peněženky jsou k dispozici v různých typech, jako jsou softwarové peněženky, mobilní peněženky, webové peněženky, hardwarové peněženky a papírové peněženky. Stojí za zmínku, že peněženky Ripple vyžadují, aby uživatelé vložili 20 XRP za aktivaci adresy své peněženky.

V době psaní tohoto článku se Ripple obchodoval za 0,300075 $, podle údajů z CoinMarketCap.

Xcolander.com

XCOLANDER

The Xcolander faucet je jednou z nejzajímavějších cest pro uživatele, jak vydělat XRP. Kromě toho web poskytuje faucety pro řadu dalších digitálních mincí, například Ethereum (ETH), Tron (TRX), Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Stellar Lumen (XLM) a další . Chcete-li získat zdarma XRP coiny, musí uživatelé kliknout na rolovací tlačítko – „nárokovat“. Počet mincí, které můžete získat, bude záviset na počtu, který hodíte.

Uživatelé mohou vyhrát až 22,22 XRP, pokud dosáhnou šťastného čísla 10 000. Dále mohou nárokovat hraním každých 15 minut a vyhrát zdarma coiny mezi 0,00002222 XRP a 22,22000000 XRP. Výplata výdělků se provádí prostřednictvím CCBOX.IO pomocí klíče CCBOX, který bude propojen s jejich účtem Xcolander. Kromě toho má Xcolander některé další funkce výdělku XRP, včetně loterie a sázení. Zajímavé je, že za výběr získaných mincí není účtován žádný poplatek.

Coinfaucet.io

Coinfaucet.io

Coinfaucet je skvělý kanál a řešení pro ty, kteří chtějí vydělat nějaké coiny prostřednictvím faucetu Ripple. Od svého založení v roce 2017 je tento web díky svému jednoduchému přístupu k výdělku XRP vynikajícím a oblíbeným kryptofaucetem. Každou hodinu mohou uživatelé platformy získat Ripple zdarma hraním jednoduché hry. Zajímavé je, že kliknutím na tlačítko lze vyhrát bezplatnou XRP v hodnotě až 300 $. Mince jsou okamžitě připsány do vaší peněženky Ripple. V době psaní tohoto článku získalo více než 17 000 milionů XRP více než 600 tisíc registrovaných uživatelů tohoto faucetu.

Další možností, jak vydělat XRP zdarma na Coinfaucet, je sledovat platformu na sociálních médiích, přesně na Twitteru, a získat bezplatné promo kódy. Tyto kódy umožňují uživatelům získat další role bez čekání na povinné hodinové období. To vždy zvyšuje šance na výhru více bezplatných XRP.

Kromě toho má tento faucet jedinečný vysoce kvalitní odměňovací program, který uživatelům umožňuje vydělat více coinů. S Ripple mohou získat 50 procent všeho, co vydělají jejich přátelé. Pokud tedy máte přátele, kteří jsou nadšeni kryptotrhem a mají zájem vydělávat zdarma XRP, můžete je pozvat k registraci na platformě Coinfaucet. Jak vaši přátelé viděli zdarma XRP pomocí tohoto faucetu, stejně získáte 50% toho, co dělají, bez omezení.

Stojí za zmínku, že uživatelé si mohou okamžitě vybrat své bezplatné XRP do svých peněženek Ripple, jakmile dosáhnou nebo dosáhnou minimální výše výběru 1 XRP.

XRPfaucet.info

XRPfaucet je populární faucet Ripple, který umožňuje svým uživatelům vydělávat zdarma XRP každých 60 minut vyplněním nebo vyplněním captcha a kliknutím na tlačítko „ROLL“. Uživatelé mohou vyhrát až 5 XRP každých 60 minut. Množství zvlnění zdarma, které můžete získat, bude záviset na počtu, který hodíte. Každý uživatel si může každou hodinu nárokovat, aby získal více mincí zdarma. Výběr bezplatného XRP na tomto faucetu lze provést, když nashromáždíte až minimální částku pro výběr, která bude odeslána do peněženky XRP propojené s vaším účtem.

AdXRP.cc

adxrp

AdXRP je Ripple faucet, který umožňuje uživatelům vydělávat XRP zdarma prohlížením webových stránek. Platforma je spojena s reklamou, kde mohou uživatelé vydělávat prostřednictvím reklamní služby Pay to Click (PTC) a Pay to Surf (PTS). S více než 77 weby a 0,022300000 XRP dostupnými na platformě mohou uživatelé získat zdarma XRP provedením jednoduchých úkolů. Platforma jako jedna z nejschopnějších reklamních sítí umožňuje uživatelům vydělávat prohlížením webových stránek. Kromě toho jsou schopni získat až 8% provizi z doporučení. Výdělky lze tedy provádět prostřednictvím přímých a nepřímých doporučení. Mohou tedy po celý život nakupovat přímá doporučení nebo prodávat přímá doporučení, aby si vydělali peníze. Uživatelé si mohou vybrat své vydělané XRP z tohoto faucetu do své XRP peněženky, jakmile nashromáždí až do minimální výše výběru 5 XRP.

Závěr

I když by to mohl být opakovaný úkol, faucety jsou vynikajícími nástroji pro vydělávání XRP coinů, zejména pro nové nadšence kryptoměn, kteří se chtějí dozvědět více o XRP transakcích a používání peněženky.

Doporučený obrázek: quoteinspector.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map