Toto jsou nejvíce odměňované faucety XRP v červenci 2020

V dnešním článku uvedeme seznam nejuznávanějších XRP faucetů, ke kterým máte přístup a můžete je použít v červenci.

XRP faucetové stránky umožňují uživatelům vydělávat a sbírat mince Ripple zdarma. Chcete-li tyto mince vydělat, musíte splnit jednoduché úkoly, jako je klikání na reklamy, házení kostkou, vyplňování captcha, průzkum a další věci.

Mějte na paměti, že jakákoli peněženka XRP, kterou vlastníte a kterou budete muset propojit s vaším faucetem, abyste mohli přijímat své prostředky, bude vyžadovat vklad 20 XRP, aby mohla aktivovat peněženku XRP.

Podle údajů z CoinMarketCap má XRP aktuální tržní hodnotu 0,176808 $.

AdXRP

AdXRP je relativně mladá společnost, která začala v roce 2019, pravděpodobně se sídlem v Rusku. Platforma umožňuje svým reklamním spolupracovníkům vytvářet zisky prostřednictvím PTC (pay to click) a Pay Per Surf reklamy. To umožňuje uživatelům vydělávat XRP prohlížením webových stránek a klikáním na reklamy.

Podobně jako u ostatních faucetů XRP umožňuje web také členům získávat provize prostřednictvím přímých nebo nepřímých doporučení. AdXRP slouží jako spojovací článek mezi kupujícími a inzerenty, kteří platí XRP těm, kteří prohlížejí webový obsah, většinou bitcoinové stránky..

Se stovkou satoshi na reklamu (0,00035000 XRP) a vzhledem k tomu, že webová stránka obsahuje přibližně 55+ reklam denně, můžete vydělat téměř tisíce satoshi za kliknutí. Uživatelé jsou schopni autosurfovat různé stránky, které mohou mít kolem 35 000 satoshi za kliknutí. Pokud vezmete v úvahu všechny weby a možnost automatického procházení, můžete vydělat přibližně 0,5 XRP za den.

Pay To Click vám poskytne procházení doporučení sedmi členů a máte také možnost prodat nebo koupit vaše aktivní doporučení.

Provize za doporučení je stanovena na 8%. Uživatelé mohou vybírat své výdělky z webu, jakmile dosáhnou minimální hranice 0,5 XRP, přičemž prostředky budou připsány přímo do vaší peněženky.

Sklápěč XRPArcadeXRPArcade

I když to není jako zbytek našich XRP faucetových stránek, The Sklápěč aplikace z webu XRPArcade rozdává zdarma XRP pro přenos provozu na konkrétní stránku, stejně jako většina faucetů.

Sklápěcí robot / aplikace využívá XRPtipbot společnosti Wietse a robot umožňuje uživatelům provádět výběry z XRP rychle a za nízké poplatky. Uživatelé mohou vydělat 0,01 XRP přístupem na jednu webovou stránku a okamžitě vyplatit mince do své peněženky.

Sklápěč mohou používat majitelé webových stránek, kteří chtějí generovat provoz na svém webu nebo propagovat určitou stránku. Poté nastaví součet XRP přidělených tipu, frekvenci (jednou za x minut / hodin) a úkol, který je třeba provést.

Kliknutím můžete nárokovat každých 24 hodin a znovu si nárokovat tip v aplikaci Tipper.

XRPFaucet.Info

XRPFaucet.Info je jedním z nejznámějších faucetů XRP, které platí uživatelům v XRP za frivolní úkoly.

Časovač reklamace je nastaven na 60 minut s následujícími procenty a výdělky:

  • 30% uživatelů vydělá až 0,0015 XRP;
  • 65% uživatelů vydělá až 0,0016 XRP;
  • 3% uživatelů vydělá až 0,005 XRP;
  • 1,9% uživatelů vydělá až 0,01 XRP;
  • 0,099% obdrží 0,07;
  • 0,001% uživatelů vydělá až 7 XRP.

Chcete-li použít faucet, musí uživatelé propojit svou adresu peněženky XRP a vyplnit captcha. Prostředky budou přímo připsány do jejich peněženky XRP. Aspoň jeden požadavek je třeba uplatnit jednou za 30 dní, jinak web uzavře účet a přemístí prostředky na jiné úkoly.

Domovská stránka webu zobrazuje všechny nedávné žádosti o faucet a také nejaktivnější uživatele platformy.

Queen Faucet XRP

Queen Faucet je multi-krypto faucet, který umožňuje uživatelům získávat nová krypta, včetně XRP, plněním různých úkolů. Queen Faucet je jedním z nejnovějších faucetů XRP, takže o něm není moc online. Stránka podporuje faucety BTC, BCH, BCN, DASH, DGB, DOGE, ETH, LSK, LTC, NEO, POT, PPC, STRAT, TRX, WAVES, ZEC a ADA.

Chcete-li na tomto webu uplatňovat nároky, musíte se nejprve zaregistrovat k účtu ExpressCrypto. Reklamace lze podávat každých 5 minut s průměrnou odměnou 0,03 XRP za reklamaci nebo kolem 641611 satoshi (0,0012 USD).

Pokud se rozhodnete sdílet odkaz na stránku, dostanete 10% jako provizi za doporučení.

Evexrp

Evexrp.xyz je šifrovací faucetový program, kde mohou uživatelé hrát hry a plnit další jednoduché úkoly a získat kryptoměnu zdarma. Podle metrik webu má Evexrp 53 923 registrovaných uživatelů, 4 662 140 hraných her a 4 240 5 306 3264 XRP vyhraných uživateli.

Uživatelé, kteří neradi dokončují captchas, mají štěstí, protože EveXRP má na stránce „roll“ pouze 2 bannerové reklamy.

Na faucetu se koná typ hry HiLo, kde musíte vsadit na to, jaké číslo bude vyhozeno, a podle toho, jaký výsledek získáte, můžete získat pevné odměny, a pokud budete mít štěstí, můžete dokonce získat cenu jackpotu. Cena jackpotu je stanovena na přibližně XRP v hodnotě 300 $.

Aby toho nebylo málo, na webu je také funkce automatického robota, která automatizuje válcování. Tato hra je také prokazatelně férová, což znamená, že šance na vaši výhru budou vždy 50/50.

„Hodíte“ číslo mezi 0 a 10 000 a na základě tohoto čísla získáte více či méně XRP.

Časovač pro jeden nárok nebo hod je nastaven na jednu hodinu. Minimální limit pro výběr je stanoven na 1 XRP s 0,001 XRP poplatků za převod výběru. Svůj výdělek můžete zvýšit o 30% soudcováním nových uživatelů webu.

Závěr

I když se jedná o opakující se úkol, nárokování na XRP faucetech je dobrým způsobem, jak vydělat pár coinů pro nové krypto nadšence, kteří se chtějí dozvědět více o XRP transakcích a používání peněženky.

Doporučený obrázek: crypto-news-flash.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map