Recenze SwC Poker

PROFESIONÁLOVÉ:
NEVÝHODY:
 • Anonymita zaručena
 • Pokročilé dvoufaktorové ověření
 • Rozmanitost her a turnajů
 • Užitečná a přátelská komunita
 • Bleskově rychlé bankovnictví
 • Malá hráčská základna
 • Žádný uvítací bonus
PROFESIONÁLOVÉ:
 • Anonymita zaručena
 • Pokročilé dvoufaktorové ověření
 • Rozmanitost her a turnajů
 • Užitečná a přátelská komunita
 • Bleskově rychlé bankovnictví
NEVÝHODY:
 • Malá hráčská základna
 • Žádný uvítací bonus
Až 50% Rakeback

Navštívit stránku

Jako fanoušek dobrých pokerových her, které jsem, už nějakou dobu hraji na webu SwC Poker a využívám příležitosti k vyzkoušení jejich platformy. A tak jsem se rozhodl shrnout vše, co jsem tam našel v této recenzi SwC Poker.

Web obsahuje širokou škálu různých her, všechny hostované na výkonné platformě. Hráči si navíc mohou vyzkoušet nervy ve velkém sortimentu turnajů, které jsou k dispozici každý den. Pokud to nestačilo, platforma slouží jako hostitel těsné komunity pokerových nadšenců, kteří jsou přátelští a vítají každého nového člena. Tento web však obsahuje mnohem více, což z něj činí jedno z nejlepších bitcoinových kasin, takže pojďme společně na pár minut a podívejme se, co vám tento web může nabídnout.

SwC Poker historie

Web byl spuštěn téměř před deseti lety. Prošel však mnoha iteracemi, aby svým hráčům poskytl stabilní a výkonnou platformu, která je schopna uspokojit své stále rostoucí publikum. V současné době se tento web nazývá SwC Poker 3.0. Obětavost a vášeň, která přišla k jeho vytvoření, jsou více než evidentní.

V průběhu let ji zakladatelé webu obohacovali o další a další různé hry. Web provozuje malý tým nadšenců kryptoměny, kteří chtějí zůstat v anonymitě. Než začnu s podrobnou recenzi SwC Poker, nejprve se podívejme, jaké jsou dobré a špatné věci.

Snadná registrace, která zaručuje vysokou úroveň anonymity

Zahájení cesty na Swc Poker je celkem snadné a nemělo by to trvat déle než pár sekund. Vše, co musíte udělat, je najít velké žluté tlačítko Přehrát nyní v pravém horním rohu domovské stránky. Poté vám web SwC Poker poskytne přihlašovací stránku, kde můžete kliknout na tlačítko Zaregistrovat se. Odtud jednoduše zadejte požadovanou přezdívku, heslo, e-mail a volitelný kód doporučení. Nejsou k dispozici žádné ověřovací e-maily, takže můžete jít hrát hned.

SWC poker recenze

Vyberte si platformu, která vám nejlépe vyhovuje

Od chvíle, kdy vstoupíte na jejich web, si můžete vybrat, zda byste upřednostňovali verzi HTML nebo stahovatelného desktopového klienta. Tým, který stojí za webem, přemýšlel o všem, takže ať máte jakýkoli operační systém, existují klienti SwC Poker pro Mac i Windows.

Nezáleží na tom, pro jakou platformu se rozhodnete, protože klient HTML i ke stažení poskytuje stabilní a bezpečné pokerové prostředí. Určitě bychom ale doporučili stahovatelného desktopového klienta, protože má celkově lepší vzhled a je mnohem rychlejší než verze prohlížeče. Kromě toho vám poskytuje všechny potřebné informace (včetně oznámení o turnajích) úhledně zastrčené v jednom malém balíčku, který se vejde do 46 megabajtů.

Všechno, co potřebujete, je tam

Jakmile se přihlásíte ke klientovi, zjistíte, že SwC Poker vám poskytuje komplexní hudbu, která obsahuje všechny informace, které potřebujete: zůstatek, počet hráčů online, počet dostupných stolů a všechny hry a turnaje, které jsou aktuálně k dispozici . Kdykoli vyberete libovolný pokerový stůl, klient o něm zobrazí všechny potřebné informace v malé chatovací krabičce na pravé straně. Nad a pod seznamem her můžete vidět spoustu filtrů, které vám umožní najít tu nejlepší pokerovou hru pro vás. Neexistují žádné chyby ani závady, časy načítání jsou rychlé a SwC Poker vám umožní připojit se ke stolům během několika sekund.

Široká škála různých her vhodných pro všechny hráče


V současné době web hostí bohatý sortiment různých her, které si můžete užít: Hold’Em, Omaha, OFC, Razz, 11 Card a mnoho dalších v závislosti na vašich preferencích. Sázky se pohybují od 0,02 žetonu až po 4,000.

SWC poker recenze

Pokud nejste spokojeni s běžnými hrami, můžete vždy přejít na stránku turnajů. Platforma pořádá v kterémkoli okamžiku alespoň dva turnaje a můžete se také zaregistrovat na nadcházející turnaje. Výherní fondy jdou od 1 000 do 50 000 žetonů.

Kolik hráčů je na SwC Poker?

Web hostí 50 a 100 hráčů najednou. I když se to může zdát jako docela nízké číslo, musíte vzít v úvahu skutečnost, že web byl nedávno znovu spuštěn. Naopak, většina hráčů se dobře vyzná v umění pokeru, takže s nováčky nebudou žádné pomalé hry. Kromě jejich odbornosti jsou kolegové hráči přátelští, rádi vám pomohou a kdykoli se na ně můžete obrátit na živém chatu platformy.

Je SwC Poker Rigged?

Cílem této webové stránky je poskytnout bezpečné a zabezpečené prostředí pro všechny hráče. Tým stojící za SwC proto vždy sleduje jakoukoli podezřelou aktivitu mezi hráči, jako je podvádění, tajná dohoda nebo jiná forma nekalé hry. Web dále zakazuje používání robotů a programů, které by mohly přinést nespravedlivou výhodu. Web rovněž zakazuje jakoukoli formu prodeje účtu. Mějte na paměti, že i když můžete žetony přenést na jiné hráče, SwC Poker nenese odpovědnost za ztrátu žetonů ani za podvod.

Aplikace SwC Poker pro Android a iOS

Klient pro stolní počítače není jediným programem ke stažení, který je hostitelem webových stránek. Uživatelé, kteří si chtějí vzít své oblíbené pokerové hry s sebou, si mohou vybrat mezi aplikacemi pro iOS a Android, které si mohou stáhnout přímo z domovské stránky. I když je to zjednodušující, aplikace hostí všechny potřebné možnosti, které najdete v aplikaci pro stolní počítače. Tabulky jsou prezentovány v komplexním seznamu, je k dispozici skupinový chat a můžete je vkládat a vybírat pomocí možnosti Nastavení.

Bankovnictví na SwC Poker

SwC je exkluzivní web pro bitcoiny. Minimální vklad je 1 satoshi (0,00000001 BTC). Všechny prostředky, které vložíte, jsou však automaticky připsány jako pokerové žetony s konverzním poměrem 1 000 000 žetonů = 1 bitcoin. Minimální částka pro výběr je 0,005 BTC. Vklady trvají 14 minut, zatímco výběry trvají 53 minut.

Bonusy a propagace

SwC nemá žádné uvítací bonusy. Existuje však spousta užitečných promo akcí a výzev, kterých se můžete zúčastnit. Nejvýznamnější z nich byl SwC Poker Saturday Special, ale byl ukončen. Programu odměn Krill se však můžete kdykoli zúčastnit. Pokaždé, když se zúčastníte raked hry, získáte body Krill. Krill vám může poskytnout odměny jako rakeback a přístup k exkluzivním turnajům.

SWC poker recenze

Pak je tu fantastický Bad Beat Jackpot, který začíná 100 000 žetony s počáteční výherní bankou. Pokaždé, když prohrajete s Aces Full nebo Tens or Better v ruce, můžete získat 35% z jackpotu 100 000 žetonů. Každá ruka, která jde bez poraženého, ​​přispívá 20% do obecného jackpotu.

Postavte si své štěstí od nuly

Nejlepší z bonusů, které jsme při psaní této recenze na SwC Poker našli, jsou bezplatné turnaje 24/7, jejichž vstup do soutěže nic nestojí, a přesto s sebou nesou velké denní ceny. Svým způsobem můžete teoreticky budovat své jmění, aniž byste kdy vkladovali, pouhým zapojením do bezplatných turnajů.

Nakonec, pokud máte sledovatele na Twitchi, web vám umožní sbírat odměny. Vše, co musíte udělat, je splnit určité výzvy během streamování na Twitchi. Výzvy se mění každý den, takže se ujistěte, že denně sledujete jejich promo stránku. Upozorňujeme, že musíte mít alespoň 1 000 diváků. Kromě toho musíte streamovat celý turnaj od začátku do konce.

Existují státy, které nepovolují SwC Poker?

Web je otevřen všem hráčům z celého světa, včetně USA. Pokud jde o jazyky, web podporuje angličtinu, češtinu, němčinu, španělštinu, gruzínštinu, italštinu, malajštinu, portugalštinu, ruštinu a čínštinu.

Zabezpečení a zákaznická podpora

Cílem SwC je poskytnout všem hráčům bezpečné a zabezpečené prostředí. Všechny prostředky hráčů jsou odděleny a kromě vašeho e-mailu od vás není požadováno uvádět žádné informace. Pokud se však chcete cítit bezpečněji, můžete vždy nastavit dvoufaktorové ověřování. 

Na konci mé recenze SwC Poker musím zmínit profesionální a dobře informovaný tým zákaznické podpory. Jednou jsem se na ně obrátil prostřednictvím jejich e-mailové adresy, [email protected], a odpověděli za méně než hodinu a poskytli uspokojivou a užitečnou odpověď.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map