Pochopení Robinhood, výměna kryptoměny bez poplatků

Proč je komunita kryptoměn nadšená z Robinhood?

Americká aplikace pro obchodování s akciemi bez provize, Robinhood se dostala na titulní stránky tím, že včera oznámila, že vám umožní nakupovat a prodávat kryptoměny, jako je Bitcoin a Ethereum. Od února byste na této platformě mohli obchodovat s kryptoměnami bez dalších transakčních poplatků. Zatímco jiné kryptoburzy, jako je Coinbase, si v USA účtují poplatky asi 1,5 až 4 procenta. Tento aspekt přilákal miliony lidí, kteří jsou připraveni se na této platformě zaregistrovat. Uživatelé navíc budou moci sledovat novinky, ceny spolu s nastavením upozornění na celkem 16 nejlepších kryptoměn.

Co je Robinhood?

Robinhood byl založen v roce 2013 s tím, že jeho aplikace bude online později. Tuto aplikaci, která byla spuštěna v roce 2015, založili Baiju Bhatt a Vladimir Tenev. Oba zakladatelé dříve vybudovali vysokofrekvenční obchodní platformy v New Yorku pro finanční instituce. Později si Bhatt a Tenev uvědomili, že tyto firmy pro elektronické obchodování a vysokofrekvenční obchodníci za provádění obchodů moc neplatí. To byla inspirace pro uvedení stávající technologie na trh maloobchodního zprostředkování.

Robinhood, společnost poskytující finanční služby se sídlem v USA, je makléřská společnost bez provizí, která měla v březnu 2016 přibližně 1 milion zákazníků. Po fundraisingu v dubnu 2017 měla hodnotu přibližně 1,3 miliardy USD. Tato populární investiční aplikace se sídlem v Palo Alto v Kalifornii vám v zásadě umožňuje investovat do tradičních cenných papírů, jako jsou ETF, dluhopisy a akcie.  

Robinhood Crypto Trading bez transakčních poplatků

Robinhood funguje na mobilní aplikaci, která umožňuje svým uživatelům nakupovat a prodávat akcie na amerických burzách bez provize. Tato aplikace je k dispozici pro Android, iPhone a Apple Watch a má přibližně 2 miliony uživatelů. Společnost je zprostředkovatelem-obchodníkem schváleným společností FINRA a je registrována u americké Komise pro cenné papíry. Je také členem společnosti Securities Investor Protection Corporation. V srpnu loňského roku Robinhood dokonce nabídl akcie zdarma výměnou za nové uživatelské reference.

Největší výhodou Robinhood je obchodování s akciemi bez provize. Odtud název Robinhood. Aby společnost neudělala žádné náklady, neposkytuje na své platformě žádné možnosti, analytické nástroje a výzkumné zprávy.

Plán společnosti je fungovat na zlomovém základě a v blízké budoucnosti neplánuje změnu své bez provize. Nyní se zaměřujeme na růst jejich zákaznické základny a mnohem efektivnější obsluhu stávajících zákazníků.

Jak Robinhood vydělává peníze prostřednictvím své aplikace?

Společnost rozhodně neprobíhá charita. Hodnota Robinhood má hodnotu přibližně 1,3 miliardy $ a byla postavena za účelem sloučení peněz investora do jednoho společného fondu. Společnost v zásadě získává úrok z této obrovské zásoby kapitálu.

Společnost navíc lidem půjčuje peníze. Prémiová úroveň Robinhood Gold je prémiový předplatný tarif, jehož cena se pohybuje od 6 do 200 USD měsíčně. Toto předplatné umožňuje uživateli půjčit si od 1 000 do 50 000 $.   

Nedávno společnost Robinhood přidala obchodování s kryptoměnami do své mobilní obchodní platformy, která se stala obrovským úspěchem.

Proč je Robinhood náhlý zájem v kryptoměnách?


Jen den zpět Robinhood oznámil novou platformu, kde můžete investovat do kryptoměn. Pro včasný přístup je uživatelům krypto.robinhood.com k dispozici. Do 25. ledna se k tomuto předčasnému přístupu zaregistrovalo přibližně 170 000 lidí. Toto kryptoobchodování bude přidáno na platformu Robinhood v únoru 2018.

Pokud jde o objednání kryptoměny na Robinhood, je to docela jednoduché. Se spuštěním kryptografických funkcí budete moci okamžitě převést až 1 000 $ ze svého připojeného bankovního účtu. Na rozdíl od jiných platforem obchodování s kryptoměnami, které vytvářejí zpoždění a ztracené příležitosti, vám Robinhood poskytuje okamžitý přístup k penězům.

Společnost navíc pomáhá také snižovat volatilitu trhu. Umístěním „límce“ kolem vašeho obchodu vám umožní počkat, až cena dosáhne tohoto límce při provádění obchodu. Robinhood také podporuje limitované objednávky, což znamená, že můžete nastavit cenu, kde můžete automaticky nakupovat nebo prodávat.

Mince, které budou k dispozici pro sledování prostřednictvím Robinhood, zahrnují bitcoiny, ethereum, zvlnění, bitcoinové hotovosti, litecoiny, NEO, ethereum Classic, OmiseGo, Zcash, Monero, Dash, Stellar, Qtum, dogecoiny, bitcoinové zlato a Lisk.

Když se však funkce obchodování s kryptoměnami objeví v únoru, budete moci obchodovat pouze s BTC a ETH. Tato funkce bude k dispozici pouze v Montaně, New Hampshire, Kalifornii, Massachusetts a Missouri. V budoucnu budou přidány další státy a kryptoměny.

Sdělte nám své myšlenky na Robinhood v naší sekci komentářů níže! 

Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a je předmětem tržních podmínek. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

 Sledujte nás na

Cvrlikání , Facebook , Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map