10 snadných kroků k nákupu bitcoinů s UPI v Indii

Systém Unified Payment Interface (UPI) umožňuje okamžitý přenos mobilní platby a převody mezi bankami v Indii. Společnost UPI zahájila indická národní korporace ve snaze pomoci občanům rychleji nakupovat zboží a otevřít finanční systém. Takové jednoduché platební možnosti zvyšují nákup a prodej bitcoinů (BTC) napříč indickým zalidněním, přičemž proces usnadňují burzy třetích stran, jako jsou peer to peer burzy (P2P).. 

UPI vám umožňuje přímo nakupovat a prodávat BTC, a i když to není přímo v aplikaci, proces je stejně rychlý. Několik webů nabízí uživatelům platformu pro nákup bitcoinů s UPI v Indii, ale v tomto článku se zaměřujeme na nejlevnější a nejpohodlnější způsob, jak si můžete koupit bitcoiny pomocí mobilních aplikací UPI, jako jsou Google Pay, Phonepe, PayTM, BHIM atd..

Pro účely diverzifikace je také uveden seznam dalších burz. 

Jak nakupovat bitcoiny pomocí UPI v Indii

Existuje spousta možností a výměn ke koupi bitcoinů s převodem UPI v Indii. Výměny typu peer to peer nabízejí nejlepší sazby a snadnost nákupu, pokud jste novým uživatelem bitcoinů. Několik výměn však čelí výzvám při připojování nových uživatelů. Vybrali jsme Výměna OKEX jako nejlepší burza, kterou můžete použít při nákupu bitcoinů pomocí mobilních plateb UPI. 

Mezi další hlavní globální burzy P2P patří LocalBitcoins, Paxful a Remitano. 

OKEX P2P Exchange – levné a pohodlné

OKEx je burza světové úrovně, která vám nabízí bezpečnou a pohodlnou bránu typu peer to peer (P2P) pro nákup bitcoinů za indické rupie v Indii. Máte tři hlavní možnosti nákupu pomocí INR na internetu Výměna P2P OKEX – Platby UPI, IMPS a bankovní převody. 

Pro obchodníky bude tento účet poskytovat přístup k jednomu z nejhlubších kryptoměnových trhů s likviditou. U dlouhodobých držitelů můžete po zakoupení použít jejich funkci OKPiggybank k získání úroků z vašich podílů, stejně jako bankovní účet.

Kroky k nákupu bitcoinů s UPI na OKEX

Krok 1: Otevřete novou kartu a přejděte na burzu OKEX P2P hlavní domovská stránka

Ujistěte se, že web je autentický zabránit pokusům o phishing. Přihlásit se ke svému účtu OKEX. Pokud nemáte účet, Přihlásit se pro jednoho a alespoň projít KYC 1 (trvá to 1-2 minuty). 

Krok 2: Přejděte na stránku obchodování P2P.

Klikněte na „Koupit prodat” a pak “P2P Trade”Z podnabídky a vyberte “Koupit” volba. 


OKEx P2PKlikněte na dílčí nabídku možností „P2P Trade“

Krok 3: Jako zvolenou měnu vyberte „indické rupie (INR)“ a z rozbalovací nabídky přidejte BTC jako možnost „koupit“..

Na “Množství” vyberte kartu INR jako možnost platby z rozbalovací nabídky. OKEX P2P aktuálně nabízí tři platební měny – čínský jüan (CNY) a vietnamský dolar (VND).

Nakupujte bitcoiny pomocí UPIJako preferovanou možnost vyberte INR

Krok 4: Na kartě „Typy plateb“ přidejte jako preferovanou možnost UPI. 

Nyní klikněte na “Řízení” možnost v pravém horním rohu domovské stránky a vyberte „Nastavení“. Na výsledné stránce zkontrolujte, zda možnost platby je nastaven na INR prostřednictvím mobilních plateb UPI a klikněte na „Přidat platbu“. 

Nakupujte bitcoiny pomocí UPIPostupujte podle pokynů pro přidání možnosti platby

Krok 5: Na kartě „Typy plateb“ přidejte jako preferovanou možnost UPI. 

Nyní klikněte na “Řízení” možnost v pravém horním rohu domovské stránky a vyberte „Nastavení“. Na výsledné stránce zkontrolujte, zda možnost platby je nastaven na INR prostřednictvím mobilních plateb UPI a klikněte na „Přidat platbu“. 

OKEx P2pVyberte prodejce BTC.

Pozn .: Seznam prodejců bitcoinů se objeví, jakmile nastavíte ‚Psací stroje“A jako možnost platby vyberte UPI. Buďte však opatrní, s kým vstupujete do obchodu. 

Jak bezpečně zahájit obchod

Zde je návod, jak bezpečně a bezpečně nakupovat BTC pomocí mobilních plateb UPI v Indii. 

Krok 6: Vyberte důvěryhodného prodejce, od kterého chcete koupit BTC, a klikněte na „Koupit bitcoiny“.

V našem případě jako důvěryhodného prodejce vybereme „Punkaj“ a zahájíme obchod. 

Krok 7: Zadejte podrobnosti transakce 

Můžete zadat částku bitcoinu, kterou chcete obdržet, nebo částku INR, kterou chcete vyměnit. Přímý převod bude proveden přímo. Vybrat „UPI“ jako preferovanou možnost platby místo „bankovního převodu“. 

OKEX P2p

Vybrat „Koupit BTC“ přejdete na další stránku.

Krok 8: Potvrďte své obchodní údaje o platbě.

To je nejvíce Důležité krok. Na výsledné stránce šek pokud jsou vše včetně „Cena“, „Množství BTC“, „Celková zaplacená částka“, „Platba“ a „Možnosti platby“ správné.

nakupujte bitcoiny pomocí UPIDokončete obchod převodem částky na UPI ID

K dispozici je schránka na zprávy, která uživatele kontaktuje ohledně zvláštních požadavků na platbu, nebo zkontroluje mobilní platební údaje „UPI“ atd. 

Po dokončení platby klikněte na ikonu “Zaplatil jsem, další krok”. Potvrďte „Částka platby“ a „Jméno příjemce platby“ a klikněte na Zaplaceno

V následujících krocích sledujte své transakce.

Krok 9: Zkontrolujte objednávku transakce.

Po dokončení platby obdržíte zprávu s číslem transakce. Klikněte na “Objednávky“, Aby byla zachována kontrola stavu vaší objednávky. 

Po dokončení bude objednávka převedena z „čekající„Stránka na„Dokončeno“. 

Krok 10: Zkontrolujte kartu Aktiva

Přejít na „Moje aktiva“ Stránka pro kontrolu množství BTC odeslaných prodejcem ve vaší P2P peněžence. 

Dokončili jste nákup BTC v Indii pomocí rupií prostřednictvím mobilního přenosového systému UPI. 

Nákup BTC pomocí převodů UPI v Indii (jiné burzy P2P)

Jak již bylo zmíněno dříve, OKEX nabízí nejlevnější a nejpohodlnější burzu P2P pro nákup BTC v Indii, avšak jiné burzy P2P jako LocalBitcoins, Paxful, WazirX atd. Nabízejí podobnou službu indiánům. 

Závěr

A je to! Jak snadno nakupovat bitcoiny v Indii pomocí jednoho z nejvýznamnějších platebních systémů v zemi – převodu UPI. OKEX neúčtuje žádné poplatky za transakce za vklady a obchody BTC v rámci obchodní platformy P2P. 

Při výběru obchodního partnera a zadávání platebních údajů buďte opatrní, protože malá chyba může způsobit, že pohodlný proces bude trochu nepořádek. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map