3 malá krypta ke sledování v roce 2019

Nyní jsme oficiálně vstoupili na nejdelší medvědí trh v krypto historii. Ano, minulý rok byl pro příznivce kryptoměn bolestivý a pravdou je, že mnozí si už dávno sbalili kufry a opustili trh. I za těchto testovacích podmínek však mnoho krypto projektů pokračovalo v budování a posilování svých základních fundamentů. Naproti tomu ostatní rozhodně bojovali, někteří oznamovali masivní propouštění svých pracovních sil a skromné ​​přistávací dráhy kvůli špatnému řízení pokladny.

Právě teď nebylo identifikace nejslibnějších krypto projektů nikdy tak důležité. Koneckonců, zdá se pravděpodobné, že silné projekty, které   

Jaké kryptoměny s malou kapitalizací tedy máme v roce 2019 na našem seznamu sledovaných? Total Crypto odhaluje své tři nejlepší tipy a vysvětluje, proč by tyto pod radarovými mincemi mohly stát za monitorování.

# 1 Nimiq

Trhy s kryptoměnou jsou plné projektů, které vytvářejí platební systémy a jejichž tokeny mají být použity jako měny. Navzdory tomu, že bitcoiny existují již 10 let, je nejznámější kryptoměnový platební systém stále zdokonalován a vyžaduje ještě další přijetí, aby bylo možné jej považovat za úložiště hodnoty nebo prostředek směny. Tím se otevřely dveře mnoha kryptoměnám, které poskytly bitcoinu alternativní platební systém.

Nimiq je jedním z těchto alternativních platebních systémů a jejich nativní token NIM je transakován v rámci ekosystému. To, čím se Nimiq odlišuje od ostatních platebních systémů, je zaměření týmu na snadné použití a jednoduchost. 

Další zajímavou věcí na Nimiq je, že je to první blockchain založený na prohlížeči. To znamená, že každý uživatel se může připojit k blockchainu bez nutnosti stahovat jakýkoli software. To znamená, že ekosystém Nimiq tuto neinstalaci neumožňuje, pouze na ni „pracuje“ a uživatelé si mohou tuto výhodu užít bez kompromisů v odolnosti vůči cenzuře.

# 2 Vlastní (CHX)

Věděli jste, že náklady na udržování seznamu akciových trhů na britském trhu alternativních investic přesahují 290 000 $ ročně? Nyní je spousta peněz dostat se na nejmenší britský akciový trh a je to hlavní důvod, proč střední podniky a startupy zůstávají soukromými společnostmi. Ukazuje se, že získávání peněz tradičními prostředky zahrnuje vyděračskou částku peněz za výpis na akciovém trhu nebo za to, že zakladatelé přijmou jakoukoli dohodu, kterou mohou získat od investorů rizikového kapitálu (často nepříznivou).

Platformy pro vydávání bezpečnostních tokenů jako Vlastní nabídnout společnostem alternativu k tradičnímu IPO a umožnit veřejně obchodovat s jejich kapitálem za zlomek ceny tradičního obchodování na akciovém trhu. Výhodou pro podporovatele STO je, že mohli získat přístup k některým výjimečně slibným společnostem a společnostem v rané fázi.

Případ použití tokenu Own’s CHX se mírně liší od ostatních platforem STO. Ano, stále ji používají podniky na platformě k získávání finančních prostředků. Podniky, které chtějí zahájit své STO na platformě Own, však musí jít na trh a koupit CHX tokeny v hodnotě 1% z financování, které chtějí získat, které jsou poté uzamčeny. Tento mechanismus byl navržen za účelem zvýšení kvality výpisu firmy na vlastní platformě. 

# 3 Modum

Správa a sledování dodavatelského řetězce jsou možná jednou z nejpraktičtějších aplikací blockchainové technologie v reálném světě. V této oblasti není pochyb o tom, že VeChain je na špičce v oblasti řady partnerství a popularity. Jediným problémem však je, že Vechain je již dobře známý a lze jej již klasifikovat jako kryptoměnu s velkým až středním limitem. Ti, kteří hledají poutavější hru v dodavatelském řetězci, budou muset hledat jinde. Tam přichází kryptoměna jako Modum.

Ve zkratce, Modum je hra dodavatelského řetězce, která integruje senzorická zařízení a inteligentní smlouvy do jednoho jednotného systému. Účelem systému je poskytovat službu sledování dat v reálném čase, která je rovněž zabezpečena proti neoprávněné manipulaci a kterou nelze ohrozit. Součástí tohoto systému je funkce zvaná MODSense, což je záznamník teploty a dává uživateli možnost sledovat teplotu zásilky nebo být upozorněni, pokud dojde k překročení předem definované prahové hodnoty teploty.  


K čemu je tedy systém Modum zaměřen? Švýcarská společnost se zaměřuje na farmaceutický průmysl a zajišťuje, aby přeprava farmaceutických produktů byla v souladu s nařízeními EU. Nyní je velká farmaceutika obrovským průmyslovým odvětvím a řešení dodavatelského řetězce společnosti Modum je přizpůsobeno tak, aby řešilo jedinečné problémy této mezery. Rozsah však existuje k rozdělení na jiné trhy. Například z potravinového řetězce podléhajícího rychlé zkáze by mohla těžit také řešení jako MODSense.

Modum je možná jedním z nejzajímavějších malých blockchainových dodavatelských řetězců. Určitě se zaměřuje na cílený trh a je dobře situován k provádění. Velký farmaceutický průmysl skutečně představuje 30% ročního vývozu Švýcarska a je domovem velkých hráčů z oboru, jako jsou Roche a Novartis. Tato kryptoměna s malou kapitalizací je určitě ta, kterou máme na našem seznamu sledovaných pro rok 2019 a dále.

Závěrečné slovo

Trhy s kryptoměnami jsou plné inovací a týmů, které se snaží narušit celá odvětví. Samozřejmě existuje mnoho dalších hodných projektů, které nebyly zmíněny v tomto článku. Otevřená a upřímná pravda je, že nikdo ve skutečnosti neví, co má budoucnost pro trh kryptoměn. Možná všichni ztrácíme čas, nebo se ukážeme jako první průkopníci v dalším rušivém technologickém hnutí.

Věc, kterou byste si měli být vědomi, je, že seznamy kryptoměn by měly být jednoduše použity jako nástroj k proříznutí 2000+ kryptoměn a pomoci vám identifikovat projekty, které stojí za to provést další výzkum.   

Zveřejnění: Autor je držitelem některých NIM & Modum v jejich portfoliu a je kompenzován v dlouhodobé nezávislé poradenské kapacitě společností Nimiq. Tento článek nesmí být vykládán jako investiční poradenství. Vždy proveďte svůj vlastní průzkum.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map