Jak obchodovat bitcoinové CFD?

Kryptoměny jsou jedním z nejnovějších přírůstků do světa obchodování na trhu. Jejich nestálá povaha a významné mediální pokrytí z nich učinily okamžitý hit mezi denními obchodníky a sériovými investory. Během své krátké existence si mince jako Bitcoin, Ethereum a Litecoin získaly pozornost na globálních trzích a dnes se s nimi obchoduje prostřednictvím různých finančních nástrojů.

Bitcoinové CFD jsou jedním z nejpopulárnějších investičních nástrojů, a jsou k dispozici napříč Bitcoinové obchodní platformy. Pokud se chcete dozvědět více jak CFD funguje a naučit se obchodovat s CFD si můžete přečíst konečný průvodce obchodováním CFD realizovaný Cryptimi.

Co jsou bitcoinové CFD?

Smlouva o rozdílu (CFD) je obchodovatelná dohoda, která umožňuje investorům investovat do podkladového aktiva, aniž by dané aktivum skutečně vlastnili a skladovali. CFD jsou jen jedním z několika derivátových finančních nástrojů a jsou obzvláště oblíbené mezi aktivy, která vykazují vysokou volatilitu.

V některých případech se CFD skutečně používají ke konečnému nákupu podkladového aktiva, což umožňuje zajištění rizika. Většina CFD obchodovaných na otevřených trzích má však čistě spekulativní účel.

Bitcoinové CFD jsou jen další variantou tohoto finančního nástroje. Nákupem a prodejem smluv spíše než coiny, obchodníci jsou schopni zpracovat transakce rychleji a levněji. Kromě toho se o ně nemusí bát bezpečně zajistili své mince v peněženkách dokud nebudou prodány.

Navíc zvolením investujte do bitcoinových CFD, investoři jsou schopni krátce prodat kryptoměny, pokud věří, že jejich cena v budoucnu poklesne. Většina Bitcoinové obchodní platformy dokonce poskytnout pákový efekt, když CFD obchodování, což vám umožní otevírat větší pozice, než vám váš kapitál dovoluje.

Jak obchodovat bitcoinové CFD ve 4 snadných krocích

Různé bitcoinové obchodní platformy vyžadují, abyste postupovali podle konkrétních pokynů investujte do bitcoinových CFD. Přestože každá platforma funguje jinak, obecné kroky, které byste podnikli, jsou podobné.

  1. Otevřete si obchodní účet – Než začnete obchodovat, budete se muset zaregistrovat a ověřit svůj obchodní účet. V závislosti na zemi vašeho pobytu a objemu obchodování může být nutné poskytnout identifikační dokumenty a další osobní údaje. Renomované obchodní platformy pro bitcoiny vyžadují tyto podrobnosti, aby vyhovovaly předpisům a osvědčeným postupům Know Your Customer (KYC).
  2. Vložte své prostředky – za účelem kupte si své bitcoinové CFD, musíte nejprve vložit prostředky na svůj účet. Možnosti platby se opět velmi liší mezi platformami, ale obvykle si budete moci vybrat mezi platbami kartou, bankovním převodem a eWallet. Některé z nejlepších webů, včetně eToro obchodní platforma, podporuje širokou škálu platebních metod, které zahrnují platby PayPal a mobilní platby.
  3. Vyberte aktivum / pár – Projděte si podporovaná aktiva platformy a rozhodněte se, s kterými chcete obchodovat. Každé aktivum může mít svá vlastní obchodní omezení, například limit objemu.
  4. Rozhodněte se, zda jet dlouhou nebo krátkou – Obchodování s bitcoinovými CFD znamená, že můžete buď jít dlouho, pokud si myslíte, že cena po vašem nákupu poroste, nebo jít krátce, pokud si myslíte, že to bude klesat. Toto je jeden z nejlepší vlastnosti obchodování bitcoinových CFD – můžete profitovat jak při růstu trhů, tak při jejich poklesu.

Než vyrazíte obchodování s bitcoinovými CFD je dobré využít vzdělávací zdroje dostupné na nejlepších obchodních platformách. V závislosti na konkrétní platformě budete mít přístup k demo účtům, nástrojům pro mapování a analýzu historických dat a dokonce i videonávodům.

Nejlepší platformy pro obchodování s bitcoiny

Přestože na internetu existuje několik bitcoinových obchodních platforem, existuje několik, které vynikají nad ostatními.

eToro

eToro je globální CFD obchodní platforma který existoval dlouho před vytvořením Bitcoinové CFD. Pomocí jedné platformy můžete obchodovat na různých trzích pomocí několika nástrojů a jejich poplatky jsou také velmi jasné. Kromě podpory široké škály obchodovatelných mincí, eToro obchodní platforma umožňuje automaticky kopírovat úspěšné obchodníky, a tak těžit z jejich odbornosti. Platforma je velmi snadno použitelná a dostupná na mobilních zařízeních, zatímco skupina eToro a její dceřiné společnosti jsou regulovány v několika jurisdikcích po celém světě.

Plus500

Platforma Plus500 jako obchodní platforma, která nabízí pouze CFD, je navržena výhradně pro uspokojení Obchodníci s CFD. Před obchodováním se skutečnými penězi vám Plus500 dává příležitost otestovat své strategie pomocí demo účtu. Platforma také poskytuje rozsáhlá historická a vzdělávací data, která vás naučí jak obchodovat bitcoinové CFD. Plus500 nabízí konkurenceschopnou a transparentní strukturu poplatků a přijímá celou řadu platebních metod, včetně PayPal.

AvaTrade

Další skvělý Bitcoinová obchodní platforma pokud hledáte investice na cestách, je AvaTrade. Obchodní platforma AvaTrade, která je k dispozici pro všechna mobilní zařízení a podporuje všechny hlavní operační systémy, vám poskytuje přístup k některým z nejpopulárnějších kryptoměny CFD. Regulovaná platforma také nabízí pohodlný demo účet a umožňuje vám přístup do sekcí nápovědy a podpory, kde můžete Naučte se, jak obchodovat bitcoinové CFD a zobrazit historická data podporovaných mincí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map