Jak spustit vlastní Exchange!

Virtuální měny jako Bitcoin se již několik let staly základním investičním prostředkem pro jednotlivé investory. Volatilita kryptoměn nabízí obchodníkům s kryptoměnami spoustu obchodních příležitostí. Digitální měny se tak stávají stále populárnějšími v obchodních strategiích těch, kteří chtějí diverzifikovat svá portfolia a zlepšit svůj obchodní výkon.

Dnes existují dva způsoby, jak profitovat z trhu kryptoměn:

 • Nakupujte kryptoměny na burzovní platformě, abyste je udrželi v online nebo offline peněžence pro kryptoměny
 • Obchodujte s těmito finančními aktivy prostřednictvím CFD přímo na obchodní platformě

Jedním z hlavních problémů v roce 2019 byl vznik decentralizovaného financování (DeFi), nového typu financování prováděného v protokolech bez důvěry („trustless“) bez nutnosti finančních zprostředkovatelů.

Uživatelé kryptoměny po celém světě dnes mohou decentralizovaným a transparentním způsobem využívat tradiční finanční služby, jako jsou úvěry, půjčky, obchodování a investice. Vše, co potřebujete, je připojení k internetu a krypto peněženka.

V roce 2020 se očekává, že tento nový tržní segment bude i nadále růst.

Defi decentralizované finance

Společnost DeFi vznikla proto, aby způsobila revoluci ve způsobu provádění plateb a poskytla světové populaci více svobody, správy a bezpečnosti (Obrázek: Medium / Vladislav Shabanov)

Vzestup DeFi

Bitcoin byl první implementací DeFi. Umožnil uživatelům provádět finanční transakce s jinými jednotlivci bez nutnosti finančních zprostředkovatelů v digitálním věku. Bitcoiny a podobné kryptoměny byly první vlnou DeFi. Druhá vlna byla řízena DeFi blockchainem Ethereum a přidala další vrstvu do svého programovatelného blockchainu. Nyní, na začátku roku 2020, mohou lidé (a společnosti) uzavírat smlouvy, poskytovat, vyjednávat, investovat, zajišťovat a ukládat krypto kryptoměny „bez důvěry“ díky rostoucímu počtu aplikací DeFi v síti Ethereum. Podle údajů shromážděných společností DeFi Pulse vzrostl ekvivalent amerického dolaru vůči DeFi protokolům z 293 milionů v lednu na více než 687 milionů na konci prosince 2019. Použití této metriky jako reference pro odhad hodnoty trhu DeFi , můžeme vidět, že tento sektor explodoval v roce 2019 a vzrostl o více než 130%.

Proč obchodovat s kryptoměnami s CFD?

Na rozdíl od platforem pro směnu kryptoměn, které vám umožňují směňovat vaše eura za kryptoměny, které si můžete ponechat tak dlouho, jak chcete, ve virtuální peněžence, výhody obchodování kryptoměny s CFD jsou větší, zejména pro ty, kteří chtějí využít rychlých cenových změn.

Co je to ale CFD?

CFD, smlouva o rozdílu v angličtině nebo Contrat Pour la rozdíl ve francouzštině, je druh derivátového produktu. Jedná se tedy o finanční nástroj, jehož ocenění závisí na jiném nástroji zvaném „podkladový“. Použitím CFD nikdy nevlastníte podkladový kapitál. Investujete pouze do změny ceny mezi otevřením a uzavřením smlouvy.

Výhody obchodování s kryptoměnami prostřednictvím CFD


 • Býčí a medvědí investice – Vydělávejte využitím růstu, ale také poklesu cen kryptoměny
 • Pákový efekt – Využijte obchodování s maržemi a pákový efekt, který zvyšuje vaši expozici na trhu
 • Vysoká volatilita – Využijte volatilitu trhu kryptoměn na maximum
 • Lepší likvidita – Získejte lepší ceny a kratší časy transakcí, což vám umožní zvýšit výkon díky lepší likviditě
 • Žádné držení kryptoměny – vyhněte se riziku ztráty, krádeže a kybernetických útoků spojených s ukládáním vašich kryptoměn do peněženky, protože nedržíte tokeny pomocí CFD
 • Flexibilní obchodní hodiny – obchodujte na 24hodinovém trhu
 • Regulované a bezpečné prostředí – Využijte bezpečné a regulované obchodní prostředí s ochranou jako soukromý obchodník proti zápornému zůstatku
 • Nízký požadovaný počáteční kapitál – Začněte obchodovat s kryptoměnami CFD s relativně nízkým kapitálem (minimální vklad 100 EUR na Admiral Markets)
 • Možná budete chtít držet kryptoměny v následujících případech:
 • pokud je vaším cílem účastnit se této peněžní revoluce a držet žetony, abyste je mohli později použít
 • pokud si můžete dovolit zaplatit plnou hodnotu kryptoměny
 • pokud máte čas prozkoumat nejlepší web ke koupi kryptoměny a nejbezpečnější způsob, jak si nechat své tokeny. Hledání nejlepší kryptoměnové peněženky je zásadní pro zabezpečení vašich fondů, aby nebyly vystaveny kybernetickým útokům.
 • pokud se nebojíte zapomenout na své soukromé klíče pro přístup ke svým tokenům. Pokud o ně přijdete, budou vám ukradeny nebo na ně zapomenete, navždy ztratíte své investice do kryptoměny.
 • pokud nemáte problém s používáním neregulovaných kryptoburz, které mohou ukládat limity pro nákup, prodej nebo výběr
 • pokud je váš investiční horizont dlouhodobý a pouze vzestupný

Nyní přichází Bustex.io s nejlepšími možnostmi pro masu. Burstex.io je první kryptoměnovou burzou na světě, která je postavena na burst blockchainu. Není jasné, co to znamená? Ukazuje, že Burstex nyní vlastní akcionáři. Jsou to stejní akcionáři, kteří získávají zisky ze shromážděného obchodování, poplatky za kotování a výběr. Máte tedy zájem být akcionářem a podílet se na procesu obchodování? Je to snadné. Oficiální token Burstexu s názvem BEX je již spuštěn 15. června 2020. Sázení na Burstex vás nyní automaticky změní na akcionáře. Tak na co čekáš? Jděte s nejlepšími! Jděte do Burstexu! Doslova budete provozování vlastní burzy tam!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map