Jak vydělat peníze obchodováním P2P v roce 2020

Obchodování s kryptoměnou Peer to Peer (P2P) je zapnuté stálý vzestup jako poptávka po špičkových kryptoměnách, jako jsou bitcoiny (BTC), etherea (ETH), litecoiny (LTC) a Tether (USDt). Na rozdíl od starého centralizovaného denního obchodování kryptoměny, kdy musíte neustále sledovat grafy a hledat vzory (únavná a velmi riskantní činnost), P2P obchodování vám nabízí pasivní možnost vydělávat peníze a vydělávat, aniž byste museli aktivně být na trhu. 

V tomto článku zdůrazňujeme složitost obchodování na jedné z krypto burz P2P – OKEX; co potřebujete vědět, než začnete pasivně vydělávat peníze prostřednictvím P2P obchodování. 

Porozumění P2P obchodování 

Peer-to-peer obchodování staví na základním rysu kryptoměn – decentralizaci – umožňuje vám přímo nakupovat, prodávat a obchodovat s kryptoměnami v distribuované síti. Burzy P2P odstraňují vlivy třetích stran, které vám (obchodníkovi) poskytují lepší soukromí a bezpečnost vašich kryptoměn. 

Je však důležité si uvědomit, že zatímco platformy P2P fungují v distribuované síti, ne všechny platformy jsou decentralizované. 

Obchodníci upřednostňují platformy P2P před centralizovanými burzami, protože nabízejí rychlejší možnost obchodování, více možností platby a výběru a žádné požadavky KYC tedy poskytují větší soukromí. 

V dalším segmentu se podíváme na OKEx P2P krypto burza a jak na nich můžete pasivně vydělat peníze. 

Jak vydělat peníze obchodováním P2P

Než se ponoříme do světa financí a toho, jak pasivně vydělávat na burzách P2P, musíte pochopit několik klíčových bodů. Ty vám pomohou bezpečně obchodovat, zabezpečit své kryptoměny a lépe vydělávat prostřednictvím burz P2P.

Pojďme do toho. 

Co potřebujete vědět?

  1. Bezpečnost je klíčová

Nejdůležitější věcí, kterou je třeba před výměnou na burze hledat, je celková bezpečnost vašich aktiv. Jako nejbezpečnější jsou burzy kryptoměn a bitcoinů P2P, které nabízejí nevazební služby, což vám umožňuje mít na starosti své vlastní klíče a mince peněženky. Například burza OKEx P2P, trh na jedné z největších burz, nabízí nevazební služby i službu úschovy, aby byla zajištěna obezřetnost mezi obchodníky. 

  1. Tvrdá práce, uvolněte se později

To je největší faktor při rozlišování pasivních příjemců na krypto burzách P2P. Musíte se snažit, abyste mohli začít dobře vydělávat pomocí níže uvedených metod. Každá metoda vyžaduje různé úrovně tvrdé práce, disciplíny a trpělivosti, abyste mohli začít pasivně vydělávat. 

  1. Poplatek je všechno.

Podobně jako zabezpečení nabízejí různé burzy různé poplatky za svá kryptoaktiva. Je důležité dávat si pozor na tyto poplatky, abyste zajistili, že nepřijdete o svůj výdělek z přemrštěných poplatků. Při použití OKEx P2P však existují nulové transakční poplatky.

Jak pasivně vydělat krypto na burzách P2P

Vezmeme-li v úvahu výše uvedená pravidla, můžeme se nyní ponořit do toho, jak pasivně vydělávat kryptoměnu na burzách P2P. Zaměřujeme se na nejlepší P2P kryptoměny na trhu s bitcoiny jako vybranou obchodní měnou dle výběru. 

      1. Nákup a HODLing

Prvním a nejjednodušším krokem k pasivnímu vydělávání bitcoinů je nákup u nejlevnější P2P burzy a podíl krypto. V posledních několika letech cena kryptoaktiv vzrostla a raní obchodníci těžce profitovali z kryptoměn, které naplnili. Například bitcoin zaznamenal v době psaní tohoto článku nárůst o 240% z jeho ceny z 1. ledna na více než 11 500 $.

V tomto kroku je potřeba pouze trpělivost a bezpečná peněženka pro uložení vašich mincí.  

>>Nakupujte bitcoiny na burze OKEx P2P tady

      2. Nákup a HODLING

Další metodou, kterou si můžete vydělat kryptoměnu, je přímé spuštění vašeho kryptoměny na burze P2P – staňte se vlastní kryptoburzou. Výměna OKP P2P vám například umožňuje vytvářet nákupní a prodejní objednávky na platformě, což vám umožní nastavit nízkou nákupní cenu a vyšší prodejní cenu za účelem zisku. 

Zde si musíte vytvořit svůj obchodní účet OKEx P2P, zvážit momentálně nejlepší obchodovatelné kryptoměny a nastavit svou geografickou polohu pro zahájení obchodování. Po dokončení můžete nastavit více platebních metod, inzerovat své sazby a umožnit obchodníkům nakupovat a prodávat. Nastavením platby, která je ve vaší oblasti vzácná a částka, kterou nikdo jiný nenabízí, dává větší šanci na trh.

OKEx P2p obchodování

                  >>Otevřete reklamy na nákup a prodej na burze OKEx P2P tady.

      3. Arbitrážní příležitosti

Arbitráž v P2P burzách se získá, když si koupíte kryptoměnu za nižší cenu na jedné burze a prodáte ji vyšší na jiné burze. Toto je nejběžnější způsob pasivního výdělku kryptoměn na burzách P2P. Dvě hlavní metody, jak vydělat krypto prostřednictvím arbitrážních příležitostí, jsou:

A. Napříč různými burzami

To znamená nákup kryptoměny, v tomto případě bitcoinu, za zvýhodněnou cenu na jedné burze P2P a její prodej za zvýhodněnou cenu na jiné burze. Tyto druhy příležitostí vznikají v důsledku volatility, rozdílu v likviditě mezi burzami, platebních možností mezi burzami a geografických cenových rozdílů. Tyto druhy arbitrážních příležitostí nabízejí malé marže (pokud vypočítáte poplatky) a jsou rychle využity.

b. Napříč různými mincemi

Druhým způsobem, jak vydělat arbitrážní výdělky, je obchodování s různými mincemi s velkými spready mezi nimi. Pokud je například rozpětí mezi cenami USDt a BTC dostatečně velké na burze P2P s více mincemi, můžete jednoduše koupit jeden token (USDt), vyměnit ho s druhým tokenem (BTC) a prodat BTC na arbitráž. 

Pamatovat si!! Arbitrážní příležitosti se uzavírají opravdu rychle a vždy kontrolují poplatky na různých burzách a kryptoměnách.

Další způsoby, jak vydělat peníze prostřednictvím burz P2P

      4. Půjčování bitcoinů

Dalším jednoduchým způsobem, jak vydělat pasivní příjem prostřednictvím burz P2P, je půjčení kryptoměny (tj. Bitcoinu). To vyžaduje výměnu, která vám umožní půjčit si a půjčit BTC, jako je OKEx. 

Chcete-li vydělat, vytvořte si účet na burze OKEx P2P a nakupte dostatečné množství BTC od obchodníků pomocí více dostupných platebních možností. Dále můžete půjčit BTC prostřednictvím Půjčky OKEx funkce umožňující získat úroky zapůjčením kryptoměny. 

Pokud byste chtěli půjčku, sázejte na prohlídku BTC v úschově půjčky a získejte až 65% hodnoty vašich BTC v půjčkách Tether (USDt). Pokud hodnota BTC vzroste (více než splatný úrok), můžete půjčku vrátit a získat zpět své BTC se ziskem. 

       5. Programy doporučení

Posledním a druhým nejpasivnějším způsobem výdělku kryptoměny na P2P burzách jsou programy affiliate a doporučení. Burzy vám nabízejí provize a pasivní příjem, pokud odkazujete přátele na jejich platformu. Programy doporučení vám dávají šanci vydělat krypto pokaždé, když váš přítel, kterého pošlete, obchoduje na burze. 

Doporučení OKEx

                       >>Přidejte se k Program doporučení OKEx zde o šanci vyhrát 10 $ v kryptoměně.

Závěr

Jak je vidět výše, vydělávání peněz na kryptoměnách není jen pro obchodníky, kteří zůstávají přilepeni k obchodním grafům. Burzy P2P, jako jsou OKEx a LocalBitcoins, vám dávají příležitost vydělávat peníze obchodováním P2P bez aktivní účasti na trhu. 

Zabezpečení vašich finančních prostředků, účtované poplatky a likvidita burz jsou některé z důležitých faktorů, které je třeba vzít v úvahu před výběrem způsobu, jakým chcete vydělávat peníze prostřednictvím obchodování P2P.

Časté dotazy

  • Jaké jsou nejlepší techniky pasivního výdělku využívající kryptoburzy P2P?

Jak již bylo zmíněno výše, můžete vydělat peníze na kryptoměnových peer-to-peer burzách prostřednictvím arbitrážních příležitostí, nákupem BTC a držením, vytvořením svého tržiště, doporučením a přidružením a půjčováním krypto. 

  • Je obchodování krypto P2P bezpečné?

Záleží. Crypto P2P obchodování je bezpečné na akreditovaných burzách, jako je OKEx P2P, které poskytují nevazební služby a úschovu na ochranu vašich obchodů. 

  • Jaké jsou nejlepší bitcoinové peer-to-peer burzy?

Existuje řada špičkových bitcoinových peer-to-peer burz poskytujících služby po celém světě, mimo jiné OKEX P2P burza, LocalBitcoins, Paxful a další. seznam naleznete zde.

  • Vydělává prostřednictvím kryptoměny v Indii?

Ano. Výdělky kryptoměn, jako jsou bitcoiny a ethereum, jsou v Indii legální poté, co Nejvyšší soud v Indii zrušil zákaz kryptoměn po celé zemi.

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map