Kryptoměna je virtuální nebo digitální měna, která se používá jako kryptografie k zajištění bezpečnosti peněžních převodů. Má vylepšenou bezpečnostní funkci, která ztěžuje padělání. Má to být směnný kanál a používá kryptografii k zajištění bezpečnosti transakcí peněz prostřednictvím internetu. Pomáhá také kontrolovat vytváření nových měnových jednotek. Existuje také několik skvělých kurzů Dapps, které pro vás můžete pracovat a které vám umožní porozumět decentralizovaným aplikacím a dalším blockchainovým aplikacím.

Existuje mnoho aplikací online. Od těch je dokonce aplikace, která vám pomůže s domácími úkoly, abyste je mohli říci souhlasil, že udělám svůj domácí úkol a pomohl vám se všemi nudnými papíry! Domácí úkoly pro vás už nemusí být hrozné. Můžete získat pomoc s tím, že domácí práce může být hotová během několika minut se službou esejů.

Nejprve pochopte, co jsou blokové řetězce:

Kryptoměny používají kryptografické protokoly. Tyto protokoly lze také definovat jako komplexní kódy, které umožňují šifrování datových přenosů a umožňují bezpečnou výměnu peněz. Vývojáři těchto kódů využívají pokročilé počítačové inženýrství a matematické principy, díky nimž jsou nerozbitní. Proto je náročné duplikovat kryptoměny. Díky kódům jsou uživatelé kryptoměny anonymní a transakce a tok je obtížné sledovat zpět ke konkrétním skupinám lidí.

Tyto měny mají decentralizovanou kontrolu. To znamená, že nejsou kontrolovány vládou jako jiné formy měn používaných tradičně. Jejich hodnota nabídky je řízena ostatními uživateli prostřednictvím jejich aktivit. Kódy poskytují protokoly, kterými se řídí používání měn. Proto nejsou kontrolovány centrálními bankami ani jinými orgány, které řídí jiné tradiční formy měny. Činnosti těžařů, kteří mají rozsáhlé zkušenosti s transakcemi záznamu výpočetní síly, které jsou přijímány kryptoměnovými jednotkami, které byly vytvořeny nedávno, a ostatní uživatelé platí transakční poplatky, které jsou zásadní pro stabilitu a hladkost fungování měny.

Je důležité si uvědomit, že kryptoměny se používají k výměně nekrytých měn na zvláštních trzích. To znamená, že měna má proměnlivý směnný kurz s hlavními světovými měnami, jako je například dolar, britská libra a euro. I když se inženýři snaží zajistit, aby tyto měny byly zabezpečené, vždy existuje vysoká šance, že dojde k nějaké formě hackerství, která povede ke krádeži digitálních měn.

Zde jsou některé z nejpopulárnějších Dapps

Pokud vás zajímá, jak Dapps fungují a proč byste je měli používat, zde je seznam nejpopulárnějších na trhu:

 • Tronbet
 • 888tron
 • Steemere
 • Drugwars
 • MakerDAO
 • Partiko
 • Token základní pozornosti
 • Steemové příšery
 • Postavení
 • Actifit
 • Aplikace Geon
 • DTube
 • KyberNetwork
 • VŮL
 • Eos rytíři

Co se naučíte dělat v tomto kurzu?

Decentralizované aplikace (Dapps) vám umožní prozkoumat představu, že servery blockchain jsou základem a krokem učení, jak se naučit provozovat servery blockchain. V tomto kurzu se naučíte, jak vytvořit síť uzlů typu peer-to-peer a jak nainstalovat samotné blockchain servery. Před nasazením Dapps ve veřejné síti budete muset také otestovat v místní síti. Nejlepší část o učení vývoje Dapps je to, že za týden se naučíte vše, co potřebujete vědět, a také vám umožní dostatečně procvičit, abyste si vytvořili vlastní aplikaci.

Vývoj lanýžů

Za pouhé 4 hodiny pochopíte vše, co potřebujete, abyste se dozvěděli o vývoji lanýže.

Kurz také umožňuje studentům prozkoumat uživatelsky přívětivé prostředí, kde jim lanýž umožňuje vývoj a testování těchto aplikací. Mezi hlavní příkazy, které prozkoumáte, patří: vývoj, kompilace, inicializace, migrace a testování. Ty se naučí s jakýmikoli parametry as lanýžem před nimi. V tomto modulu také ilustrujeme, co je potřeba k vývoji a testování úplných Dapps.

Vylepšení designu

Dokončení tohoto modulu vám zabere jen 2 hodiny. Naučíte se také některé z osvědčených postupů, které zahrnují i ​​malé smlouvy, které Dapps vylepší a které výrazně zlepší vaše základní návrhy Dapp.

Aplikační modely

Tento vám zabere jen asi 5 hodin. V tomto modulu se dozvíte více o návrzích na zlepšení Ethereum a procesech ERC, které jsou nezbytné pro zajištění aktualizace blockchainu Ethereum. Zde také prozkoumáte standardní ERC 20 pro všechny tokeny Dapps a ERC721 pro nezastupitelné tokeny.

Lepší porozumění soukromým klíčům

Bude to vyžadovat, abyste věnovali více času porozumění. Každý držitel kryptoměny obvykle má soukromý klíč. Tento klíč se používá k jejich identifikaci a umožnění výměny jednotek. Uživatelé mohou vytvářet své soukromé klíče, které jsou celými formátovanými čísly o délce 1 až 78 číslic. Generátor náhodných čísel je systém může také vytvořit klíč pro každého, kdo ho chce. Jakmile někdo získá klíč, může utratit a získat kryptoměny. Bez tohoto klíče nebudou držitelé schopni převádět své kryptoměny, a proto by jejich podíly byly bezcenné, dokud nedostanou klíč.

Závěr

Jejich zdrojové kódy jsou navrženy tak, aby se kryptoměna automaticky překládala na množství těžební síly, která se používá k vytvoření nových kopií blockchainu. Jak se těžební síla zvyšuje, tvorba kryptoměny se stává obtížnější a snadnost vytváření těžební síly klesá. Cílem je obvykle vytvořit interval mezi vytvořením blokových řetězců na stabilní úrovni, která je předem určena. Proto je učení aplikací Dapps tak zásadní.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me