Demo obchodování umožňuje začínajícím obchodníkům na trhu naučit se lana v simulovaném prostředí, aniž by riskovali jakýkoli svůj počáteční kapitál.

Obchodování na trhu kryptoměn s sebou přináší značné množství dovedností, soustředění a hlavně zkušeností. Získání zkušeností bohužel obvykle zahrnuje nejprve skákání do hlavy a učení se na vlastním desetníku. Ztráty, které utrpěli noví obchodníci, vrcholí během tohoto období, kdy jsou jejich technické a základní znalosti na nejnižší úrovni.

Zde je pět platforem, které usnadňují obchodování na trhu kryptoměn nováčkům s využitím demo obchodování. To poskytuje příležitost k obchodování pomocí fiktivního účtu, kde skutečné finanční prostředky nejsou ohroženy.

Top 5 demo obchodních platforem

BitMEX

BitMEX také nabízí demo obchodování a nabízí také spotové, pákové a trvalé obchodování na osmi různých kryptoměnách. Verze demo obchodování BitMEX na BitMEX Testnet vyžaduje, aby se uživatelé zaregistrovali pomocí samostatného účtu, ale jakmile jsou uvnitř, mají přístup k velké části periferních obchodních pomůcek BitMEX, včetně dlouhé historie podrobných hloubkových ponorů do nejistých aspektů obchodování na krypto trhu. 

Po registraci jsou uživatelé financováni demoverzí 0,01 XBT – symbol tickeru BitMEXu pro bitcoiny. Likvidita a ceny v síti testnet se mohou lišit od údajů o živé burze, ale nemohou vzniknout žádné skutečné ztráty a slouží jako užitečný způsob, jak rychle dosáhnout rychlosti fungování platformy..

eToro

Po přihlášení do eToro, uživatelé mohou získat přístup k okamžitému virtuálnímu zůstatku USD, s nímž mohou provádět demo obchody v praktickém prostředí. Na eToro mají obchodníci přístup k různým finančním obchodním trhům a nástrojům, jako jsou měnové páry, ETF, CFD a komodity. 

Zatímco demo obchodníci získávají přístup k sadě dat a nástrojů pro analýzu trhu eToro, některé funkce zůstávají omezené, dokud uživatelé nebudou financovat jejich účty skutečnou měnou. eToro také nabízí obchodování s kopiemi, kde mohou uživatelé těžit z moudrosti zkušených obchodníků výběrem možnosti automatické emulace svých obchodů.

Bingbon

Když se nový uživatel zaregistruje u Bingbon, jejich peněženka na výměnu je automaticky naplněna odměnou 100 000 VST (Virtual USD). Každý token představuje jeden americký dolar a je nativní měnou demo obchodní platformy Bingbonu. 

Chcete-li zahájit demo obchodování, jednoduše vyberte měnu VST v peněžence směnárny pomocí rozbalovací nabídky. Všechny obchody využívající VST probíhají ve virtuálním prostředí a umožňují uživatelům procvičovat obchodování s deriváty, naučit se uživatelské rozhraní a otestovat nové obchodní strategie..

Bingbon má v současné době k dispozici dvanáct digitálních aktiv k obchodování, včetně bitcoinů, etherea, XRP, Chainlink, Cardano a většiny hlavních coinů. Kromě kryptoměn nabízí Bingbon také přístup k FOREXU, komoditám a dalším populárním nástrojům ve finančním obchodování, včetně S&P 500, NASDAQ-100, DJIA a Nikkei 225, stejně jako obchodování s kopiemi.

Demo obchodování na Bingbonu lze použít ruku v ruce s nástroji vizuální analýzy Trading View, které uživatelům umožňují podrobně mapovat a grafovat obchodní strategie. Uživatelské rozhraní je kompatibilní se sedmi různými jazyky, včetně angličtiny, čínštiny a ruštiny.

Altcoinová fantazie

Altcoin Fantasy v přístupu k demo obchodování vidí noví žadatelé o registraci bezplatnou virtuální měnu k použití v jedné ze svých pravidelných obchodních soutěží, které neustále probíhají. Pobídky v podobě bonusových cen a různých soutěží udržují obchodníky v zájmu, zatímco se učí, jak funguje obchodování s kryptoměnou, a přidávají jedinečnou rotaci v používání simulovaného demo obchodování.

Altcoin Fantasy nabízí spoustu informací relevantních pro nové hráče v podobě vzdělávacích videí, článků a zpráv o trendech v mincích. Protože se jedná o simulované obchodní prostředí, uživatelé si mohou vybrat z více než 1400 různých coinů a tokenů z celé oblasti kryptoměn. Demo obchodování je jako vždy čistě vzdělávací, nebo v tomto případě pro hru, a nezpůsobuje uživateli žádné ztráty.

Bitsgap

Bitsgap nabízí širokou škálu užitečných obchodních nástrojů pro nové a zkušené obchodníky, včetně demo obchodování. Novým žadatelům o registraci byl přidělen 1 falešný bitcoin, který mohou použít jako prostředky pro praxi v řadě populárních obchodních scénářů v simulovaném prostředí Bitsgap.

Bezplatný demo obchodní účet Bitsgap je platný 14 dní, než budou uživatelé požádáni o přihlášení k jednomu ze dvou dostupných modelů předplatného. Základní předplatné stojí $ 19 / měsíc a omezuje uživatele na měsíční obchodní limit $ 25k. Pro účet stojí 110 $ měsíčně a obchodní limit je bez omezení omezen.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me