Nejlepší 3 jednoduché hackery k předpovědi krátkodobých cenových pohybů kryptoměny, DYOR

Každý, kdo měl nějaké zkušenosti s průmyslem kryptoměn, již pravděpodobně zaznamenal volatilitu cen kryptoměny. Ceny se pohybují nahoru a dolů, zdánlivě bez důvodu, stejně jako bez přerušení.

Vzhledem k tomu, že ceny kryptoměn neustále stoupají a klesají, zdá se nemožné předvídat, co se bude dít dál. A pokud nemůžete předvídat jejich pohyby, jak můžete někdy profitovat z obchodování s kryptoměnami?

Dobrou zprávou je, že ve skutečnosti můžete s relativní přesností předvídat, co se stane s cenami. Špatnou zprávou je, že to bude fungovat pouze pro krátkodobé změny cen. Stejně jako v, můžete se naučit předpovídat cenové pohyby během několika minut. Pojďme si promluvit o tom, jak to můžete udělat.

Strategie pro předpovídání cenových pohybů kryptoměny

Kryptoměny jsou velmi volatilní z několika důvodů, jedním z nich je skutečnost, že nemají žádné skutečné aktivum, které by je podporovalo a dávalo jim hodnotu. Můžete vidět, jak stabilní coiny ve srovnání s tím zůstávají naprosto stabilní díky tomu, že jsou kryté fiat měnami nebo jinými aktivy, která mají relativně pevnou hodnotu.

Kryptoměny jako Bitcoin takové výhody nevyužívají, a tak se jejich ceny obvykle velmi snadno mění a jsou ovlivňovány téměř čímkoli. Abyste mohli předvídat, jak se změní, měli byste dávat pozor na:

1) Zprávy

Tato zpráva hraje hlavní roli při změně cen kryptoměny. Pokaždé, když kryptoměnový projekt přináší zprávy z jakéhokoli důvodu, jeho cena má tendenci vidět významnou krátkodobou změnu. Každý uvidí stejné zprávy a pospěšte si, abyste si koupili nějaké žetony uvedeného projektu, pokud jsou zprávy pozitivní. 

Sledujte Crypto NewsSledujte Crypto News

V případech, kdy je záporná, budou ti, kteří již drží některé mince, spěchat s jejich prodejem, aby nedošlo ke ztrátě peněz, protože očekávají, že hodnota mince poklesne. Přitom způsobí pokles cen svými vlastními akcemi. Samotná novinka může obsahovat cokoli, od nového kryptoměnové partnerství, změny v legislativě, nebo dokonce vlivný jedinec říkat něco o kryptoměně.

Pokud tedy chcete vědět, co bude cena dělat, sledujte nejvlivnější zdroje zpráv.

2) Spekulace

Dalo by se říci, že krypto průmysl je průmyslem postaveným na spekulacích. Každý, kdo v něm strávil nějaký čas, to může potvrdit, protože cena aktiva může stoupat nebo klesat jednoduše, pokud dost lidí věří, že se zvýší nebo sníží.

Spekulativní investoři vstupují na dlouhé nebo krátké pozice na základě těchto očekávání, a tím ovlivňují myšlenky a očekávání ostatních. 


Podobná věc se může stát i při sázení na kryptoměny na platformách, jako je AlphaPlay. Jedná se o decentralizovanou organizaci s formou kolektivního vlastnictví. Jako takový eliminuje riziko vlivu lidského faktoru tím, že se spoléhá na chytré smlouvy v blockchainu.

Platforma mezitím umožňuje svým uživatelům sázet na skutečný kurz kryptoměny a zdvojnásobit své sázky do 5 minut. Je to však zajímavý a vzrušující přístup než zaujetí tradičních pozic. Ceny jsou 100% spravedlivé, protože data jsou převzata z přední světové burzy Binance.

Platforma také vytvořila vlastní kryptoměnu ALPHA ERC20, která je k dispozici k prodeji jako součást Alpha Gambling věrnostní program do 8. srpna 2020. Majitelé tokenů dostávají 6% veškerého obratu platformy jako bonus. Současně může kdokoli vyhrát až 90% obratu jako ceny a vydělat 4% jednoduše hraním s přáteli nebo doporučením. 

3) Pohyby mincí

Dalším způsobem, jak předpovědět, co se stane s cenou kryptoměny, je sledovat množství mincí, které vstupují na burzy. To je relativně snadné díky průzkumníkům blockchainu a účtu Twitter Upozornění na velrybu dělá to neustále.

Když budete sledovat, jak se mince pohybují mezi peněženkami nebo zda vstupují na burzy, můžete zjistit, zda velryby plánují koupit nebo prodat obrovské množství mincí. Protože většina lidí očekává, že velryby mají vhled, že ne, budou se řídit velrybami. 

Pohyby BTCPohyby BTC

Pokud tedy velryba vloží obrovské množství BTC, každý bude očekávat, že cena BTC poklesne, a začne ji prodávat. Opět platí, že jsou to (častěji než ony) příčiny havárie. Totéž se stane, pokud velryba koupí obrovské množství BTC, ale tentokrát se cena prudce zvýší, protože každý bude o BTC povzbuzován.

Takto velryby ovládají trh a manipulují s ním, ale stále jsou užitečné pro ty, kteří mají zájem těžit z cenových pohybů.

Závěr

To je několik věcí, které je třeba věnovat pozornost, pokud si přejete být schopni předvídat a těžit z velmi krátkodobých pohybů cen kryptoměny. V podstatě to všechno spočívá ve sledování toho, co se děje v krypto komunitě, a reakci na to mezi událostí a cenovou reakcí. 

Pokud jste dostatečně rychlí a sebevědomí, můžete vydělat slušné peníze obchodováním s kryptoměnou tímto způsobem. Ale jako vždy, neinvestujte více, než kolik si můžete dovolit ztratit, protože věci mohou vždy nabrat neočekávaný směr. Přesně tak to je s krypto.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map