Toto je průvodce pro obchodování s nedávno spuštěnými permanentními swapy s marží USDT na burze kryptoměn Huobi.

Trh s kryptoměnami prudce stoupá, protože noví investoři zaujímají pozice v inovativní oblasti. Jak ceny a hodnota rostou, poskytovatelé služeb v oblasti virtuálních aktiv, jako jsou kryptoburzy, budují více finančních nástrojů a produktů, aby zaujali zájem obchodníků s kryptoměnami.

Kryptoměnová burza Huobi, založená v roce 2013, je jedním z průkopníků v nabídce široké škály nástrojů pro své uživatele. Burza v posledních několika letech rozšířila své finanční produkty zaměřené na kryptoměny – a rozšířila tak svoji rozsáhlou nabídku spotového obchodování s digitálními aktivy. Derivátové produkty v krypto prostoru vzrostly společně s trhem a Huobi byl právě tam s cílem přidat co nejvíce těchto produktů. Huobi Futures je platforma derivátů skupiny Huobi.

Od futures, věčných swapů a opcí hrála Huobi Futures svou roli, aby usnadnila obchodníkům zaujmout pozice sázející na budoucí cenu. Jeden konkrétní derivát, který je svědkem masivního přijetí napříč kryptotrhy, je věčný swap – který umožňuje obchodníkům sázet na budoucí cenu aktiva bez předem stanoveného data vypršení platnosti.

Rozdíl mezi USDT-Margined a Coin-Margined perpetuitními swapy

Jak je vysvětleno výše, trvalá swapová smlouva je jako futures, ale umožňuje uživateli aktivum kdykoli koupit nebo prodat bez vypršení platnosti. V této třídě derivátů mají uživatelé možnost využít permanentní swapy s marží v USD nebo Coin – obě nabízejí různé výhody a nevýhody.

Jak se tedy liší permanentní swapy s marginem USDT a coinem s marží?

Trvalý swap s marží USDT je ​​lineární kontrakt, při kterém je marže uložena ve stabilních USDcoinech. Na druhé straně perpetual swap s mincovním okrajem (také známý jako inverzní perpetual swap) ukládá marži do vybrané kryptoměny, např. Bitcoin (BTC), ether (ETH), XRP atd.

Ve srovnání s swapy s maržou na mince jsou swapy s marží USDT lepší z následujících důvodů:

 • Umožňuje jednodušší a přímější výpočet zisků a ztrát z trvalého swapového kontraktu, na rozdíl od swapů s maržou na mince. Trvalé swapy s marží USDT&L může být zobrazeno na lineární křivce a je jasné na první pohled v USDT.
 • Zadruhé, v inverzních / coin-marginovaných perpetuitních swapech je marže založena na podkladové kryptoměně, jako je BTC / ETH / XRP / LTC / BCH atd., Které jsou ve srovnání s USDT velmi volatilní. Trvalé swapy s marží v USDT používají stabilní marži jako marži, a obchodníci tak nemusí zajišťovat svou pozici, aby se vyhnuli riziku držení kryptoměny.

Přečtěte si zde: Výhody zkratu pomocí swapů s marží USDT

Huobi USDT-Margined Perpetual Swaps

Společnost Huobi Futures oznámila spuštění swapů s marží USDT v polovině října, což vám umožní sázet na budoucí cenu kryptoměn. Obchodování s permanentními swapy s marží v USDT vám umožňuje prodloužit nebo zkrátit aktivum, pokud si myslíte, že cena stoupá, respektive klesá.

“Swapy s marží v USDT jsou vypořádány každých 8 hodin a realizovaný PnL a nerealizovaný PnL bude po vyrovnání převeden do zůstatku účtu uživatele,” uvádí se v prohlášení Huobiho ke spuštění.

Trvalé swapy s marží v USDT vám nabízejí 1x až 125x pákový efekt na vaše obchody, což vám umožňuje obchodovat až 125násobek částky na vašem účtu. Pamatujte však, že vyšší páka vás vystavuje vyššímu riziku likvidace. Obchodujte s pákovými pozicemi opatrně!

V současné době nabízí Huobi na svých swapech s marží USDT 15 obchodních párů včetně BTC, ETH, BCH, BSV, EOS, XRP, LTC, TRX, LINK, DOT, FIL, BNB, YFI, YFII a rodného tokenu Uniswap, UNI.

Jak zadat objednávku na swapy s marží USDT od Huobi

Poté, co jsme se v této části seznámili se složitostí Huobiho trvalých swapů s maržemi na USDT, vysvětlíme krok za krokem průvodce, jak obchodovat s těmito stabilními maržovými pozicemi.

Krok za krokem

1. Otevření účtu Huobi

Před zahájením cesty v obchodování swapů s marží USDT musíte mít registrovaný a ověřený účet na Huobi Futures.

 • Na oficiálním webu burzy Huobi přejděte na web Stránka „Zaregistrovat se“.
 • Na výsledné stránce zadejte své podrobnosti, včetně e-mailu / telefonního čísla, státní příslušnosti, jména a hesla.

Huobi

 • Souhlasíte s „uživatelskou smlouvou“.
 • Klikněte na „Zaregistrovat se“.

Jakmile se zaregistrujete, budete muset dokončit ověření ID vyžadující zadání vašich jmen, státem vydaného pasu, řidičského průkazu nebo identifikačního čísla a nahrát jeho obrázek.

Pak navštivte „https://futures.huobi.fm“A klikněte na„ Swapy s marží USDT “. Přihlaste se ke svému účtu Huobi a otevřete swapy s marží USDT.

huobi margined swap

Bezpečnostní opatření:

 1. Umožňuje povolení dvoufaktorového ověřování (2FA) pro další zabezpečení.
 2. Společnost Huobi také implementuje další bezpečnostní opatření, jako je ověření e-mailem, určené heslo fondu k zajištění bezpečnosti aktiv Fiat a ověření telefonu atd..

2. Jak vložit prostředky USDT na váš účet

 • Přihlaste se ke svému obchodnímu účtu Huobi.
 • Vpravo nahoře klikněte na „Zůstatky“ a vyberte token USDT.

huobi usdt maržové swapy

 • Zkontrolujte svoji vkladovou adresu USDT a pošlete USDT na tuto adresu. Můžete se rozhodnout zkopírovat adresu uložení nebo naskenovat QR kód.

POZNÁMKA: USDT má několik řetězců, které jej podporují, včetně OMNI, ERC20 a TRC20. Před převodem tokenů buďte opatrní a vyberte správný blockchain.

 • Po zkopírování přejděte do své peněženky plné USDT a vyberte se na tuto zkopírovanou adresu.

o vkladu kryptoměn na globální burzu Huobi.

3. Převod USDT z přímé peněženky do peněženky s deriváty

Jakmile vložíte USDT na svůj „Exchange účet“, dalším krokem je převod tokenů na „Derivátový účet“.

 • Přejděte na kartu Zůstatky. Vyberte „Účet derivátů“
 • Vyberte swapy, se kterými chcete obchodovat, a vyberte možnost „Převod“.
 • Klikněte na „Převést“, vyberte převod z „Účtu Exchange“ na „Účet derivátů“ a zadejte částku, kterou chcete převést.
 • Kliknutím na „Potvrdit“ aktivum přenesete.

huobi

Typy objednávek na Huobi Futures

Pomocí přímého nákupu na trhu nebo objednávky můžete zaujmout pozici na permanentních swapech s marží USDT. V Huobi Futures je k dispozici několik objednávek, včetně:

Limitovat objednávku: Limit order specifikuje nejvyšší cenu, kterou chcete koupit, a nejnižší cenu, kterou jste ochotni prodat.

Spouštěcí objednávka: Tato objednávka vám umožňuje předem nastavit spouštěcí cenu, cenu objednávky a množství. Když nejnovější cena dosáhne spouštěcí ceny, systém zadá objednávku pomocí předem nastavené ceny a množství, stejně jako u limitní objednávky.

Nabídka nejlepších nabídek, známá také jako BBO: U této objednávky se od vás očekává pouze nastavení množství aktiv, která si přejete koupit, systém vezme nejnovější cenu soupeře v okamžiku přijetí této objednávky k zadání objednávky.

Optimální objednávka N.: Můžete také zadávat objednávky na základě cen BBO v rámci optimálního N. To vám umožní zmírnit ztráty v případě, že trh prudce kolísá.

Bliká blízko: (Z webu Huobi) Flash Close je funkce, která by pomohla uživatelům zadat objednávku pomocí cen v optimálních 20 na základě cen BBO. A nevyplněné části se automaticky převedou na Limit Order.

Jak začít obchodovat na swapech s marží USDT od Huobi

Než začnete otevírat pozice swapů s marží USDT, musíte porozumět některým klíčovým pojmům:

 • Míra financování: Jedná se o poplatek placený mezi kupujícími a prodávajícími při vypořádání po každých 8 hodinách. Pokud je míra záporná, šortky musí zaplatit šortky a pokud jsou kladné, šortky zaplatí šortky.
 • Okraj pozice: Toto je výše marže, která je přidělena všem vašim otevřeným pozicím. Vypočítává se jako vstupní hodnota všech kontraktů, které držíte, dělená vybranou pákou plus nerealizovaný zisk a ztráta.
 • Marže objednávky: Minimální výše vlastního kapitálu potřebná k zachování vašich otevřených objednávek. Vypočítává se jako hodnota všech otevřených příkazů dělená vybranou pákou.

Krok za krokem obchodování swapů marže USDT

 • Přejděte na oficiální web Huobi Global a přihlaste se ke svému účtu.
 • Na horní liště klikněte na „Deriváty“ a vyberte „swapy s marží USDT“.
 • Na výsledné stránce „Obchodování“ vyberte kryptoměnu, se kterou chcete obchodovat.

huobi maržové swapy

 • Objednávku provedete výběrem „Typ objednávky“ a vyplněním požadované ceny a množství.
 • „Otevřít dlouho“, pokud si myslíte, že cena vzroste; „Otevřete krátce“, pokud si myslíte, že cena klesne.

Závěr

Jak je vidět výše, obchodování s permanentními swapy s marginem USDT má své výhody oproti swapům s coinem. Riziko volatility je odstraněno a nabídka přímé a jednoduché lineární metody pro výpočet zisků. Huobi je průkopníkem v obchodech s marží USDT a nabízí vám levnou a přímou platformu k dokončení vašich obchodů se stabilními deriváty.

(Fotografie z Huobi Global)

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me