Top 10 alternativ k obchodování na trhu s mincemi

Alternativy k trhu s mincemi

Coinmarketcap je pravděpodobně nejvýznamnějším webem pro kontrolu mincí v dnešní krypto sféře. Díky optimalizovaným 24hodinovým objemům obchodu, žebříčkům kryptoměnových trhů, cenovým grafům a dalším funkcím se coinmarketcap etabloval jako vynalézavý gigant v krypto průmyslu..

Ale i přes veškerou svou sílu může mít zdánlivě nadměrné spoléhání se obchodníků s kryptoměny na jediné datové centrum úložiště, které je vysoce centralizované, svůj spravedlivý podíl na nevýhodách. V roce 2018 učinila CMC poměrně nepopulární rozhodnutí o odstranění dat z jihokorejských seznamů, což je pohyb, který je stále obviňován z cenového propadu, ke kterému došlo krátce poté.

Aby se tomuto scénáři vyhnuli, obchodníci s kryptoměnami v současné době hledají alternativní platformy pro kontrolu mincí. Naštěstí pro vás jsme níže shrnuli deset nejlepších alternativ Coinmarketcap. Pojďme začít.

1. CoinGecko

Coingecko

CoinGecko Společnost CoinGecko, založená skupinou inovativních průmyslových odborníků v roce 2014, se primárně zaměřuje na zvýšení transparentnosti v kryptoprůmyslu.

Kromě zachování nejvyššího místa jako nejtransparentnější platformy pro kontrolu mincí nabízí CoinGecko další vynikající skvrny, jako je sledování cen, silná tržní kapitalizace a objemy obchodování. Kromě toho také sleduje metriky on-chain, růst komunity a další významné události v krypto světě.

2. Coincodex

CoinCodex

Coincodex byla založena v roce 2017. Vzhledem k potížím, s nimiž se noví obchodníci potýkají, pokud jde o orientaci v některých složitých žargonech v kryptoobchodě, nabízí Coincodex různé návody a návody obsahující základní informace, které budou pro nové obchodníky velmi zajímavé pro nastartování jejich obchodní cestu.

Kalendář označující aktivní a brzy spuštěné ICO jsou některé z jedinečných funkcí, které Coincodex přidal na svou platformu, aby obchodníkům umožnil prozkoumat některé klíčové analýzy trhu s kryptoměnami.

Kromě toho má Coincodex Android a Aplikace pro iOS. Můžete jej použít k personalizaci svých zkušeností na své platformě. Zde jsou některé z nich a jejich klíčové vlastnosti.

Portfolio

 • Udržuje podíly obchodníků na jednom místě pro snadné srovnání pohybu cen
 • Synchronizuje do aplikace Coincodex dostupné pro uživatele mobilních telefonů iOS a Android

Seznam sledovaných

 • Umožňuje soustředit se na jednotlivé kryptoměny, které vás nejvíce zajímají.
 • Jakmile je mince přidána do seznamu sledovaných položek, jediným kliknutím získáte vše o této minci, které chcete vidět

Upozornění

 • Investoři mohou nastavit upozornění na upozornění, aby informovali, kdy vaše oblíbené krypto dosáhne určité předem stanovené úrovně.
 • Oznámení se odesílá prostřednictvím e-mailu nebo mobilní aplikace.

Přehled trhu

 • Ideální pro sledování výkonu hlavního trhu s kryptoměnami.
 • Na stejném místě může sledovat celkové objemy, kryptoměnovou tržní kapitalizaci a dominanci bitcoinů.

Kalkulačka

 • Užitečný nástroj, který vám umožní vypočítat aktuální přepočítací koeficient mezi kryptoměnou a hlavními mincemi, jako je ethereum, bitcoin nebo fiat měny.

Widgety

 • Platforma poskytuje přizpůsobitelný widget, který umožňuje návštěvníkům vidět, jak si některé kryptoměny vedou v reálném čase
 • Je to zcela zdarma a lze jej vložit na svůj web

Stabilní mince

 • Nezbytný nástroj pro každého obchodníka, který vám pomůže provést srovnání hlavních stabilních mincí podle objemu obchodování, tržní kapitalizace a ceny.
 • Usnadňuje proces sledování stabilních mincí, které se stabilizují a které vykazují obrovské cenové výkyvy.

3. OnchainFX

OkchainFX

Kromě všech standardních funkcí nabízených standardní platformou, jako jsou 24hodinové objemy obchodování a cenové pohyby, je přístup OnchainFX ke krypto datům o něco vyšší. Například web má integrované nástroje, které obchodníkům umožňují srovnávat dvě aktiva vedle sebe. Rovněž můžete zkontrolovat, jaké tržní hodnoty budou vaše mince omezeny v roce 2050. V poslední době společnost OnchainFX představila zaškrtávací políčko s názvem Cena, pokud je normalizovaná dodávka BTC. Jedná se o inovativní funkci, která obchodníkům umožní kontrolovat coiny s cenou rovnou ceně bitcoinu.

Ačkoli množství informací dostupných na platformě může být pro první uživatele trochu ohromující, informace o mincích dostupné na webu zapůsobí na každého uživatele, jakmile se dostane na kloub.

4. Cryptocampare

CryptoCompare

Společnost Cryptocompare, založená v roce 2014, byla průkopníkem v poměrně zajímavých funkcích, jako jsou živé chaty a ceny živých mincí. Platforma využívá analýzu z více než 65 webů pro výměnu kryptoměn, což uživatelům usnadňuje rychlejší výběr na webu, na kterém mohou obchodovat. Ačkoli rozložení může být trochu zklamáním, mnozí budou souhlasit s tím, že je stále relativně snadné použití, zejména pro ty méně technicky zdatné typy.

Matoucí rozložení a omezený počet uvedených mincí jsou některé z nevýhod platformy. Obchodníkům, kteří se zajímají o některé z hlavních mincí, však bude platforma užitečná kvůli spoustě užitečných informací, které jsou k dispozici.

5. Coinlib

Coinlib

Návrh společnosti Coinlib, který je vysoce ceněn pro své inovativní portfolio a funkce sledování cen, má zapůsobit na uživatele se zájmem o širokou škálu digitálních měn. V současné době platforma využívá přibližně 4 680 měn. Pro začátečníky bude tento web ve srovnání s jinými oblíbenými weby mnohem přátelštější, pokud jde o rychlé vyhledání ceny mince, obchodní nabídku a tržní kapitalizaci. Dalšími vzrušujícími funkcemi jsou upozornění na ceny a živé zprávy z krypto trhu.

Coinlib se může jevit jako další krypto web optimalizovaný pro srovnání. Křížový pohled přesto odhaluje zajímavou srovnávací funkci, která umožňuje uživatelům porovnávat až čtyři aktiva vedle sebe. Na jednom grafu. Je k dispozici v aplikacích, ke kterým mají uživatelé iOS i Android přístup. Přímý design této platformy a její snadné použití zapůsobí na zkušené i začínající obchodníky.

6. Coincap

Coincap

Přístup společnosti CoinCap, který uživatelům poskytuje neomezený přístup k tržním datům v reálném čase, byl založen v roce 2015, je výjimečný. Navzdory své rušné domovské stránce jsou relevantní funkce, jako jsou tržní limity, aktuální ceny, dostupná nabídka mincí, zcela bez překážek.

CoinCap umožňuje uživatelům prohlížet historické cenové grafy pouhým kliknutím na své oblíbené mince. Ale možná to, co uživatele nejvíce zaujme, je dostupnost CoinCap API. Ačkoli uživatelské rozhraní platformy není nejatraktivnější, uživatelé najdou různé jedinečné, optimalizované funkce, které jsou neocenitelné pro kryptoobchodníka.

7. Coincheckup

Coincheckup

Coincheckup je jednou z nedávných platforem, které se připojily k odvětví kontrolujících mince, které bylo spuštěno v roce 2017. Primární zaměření platformy je na zvýšení transparentnosti kryptoobchodů.

S touto úvahou poskytuje platforma uživatelům hloubkovou analýzu mincí mincí, které mají obchodníci v úmyslu koupit, sledování informací, jako je objem obchodování a cenové grafy, aby pomohli obchodníkům přijímat rozhodnutí, která jsou plně informována.

Rozložení platformy má usnadnit obchodní zkušenost uživatelům, kteří by upřednostňovali snadno dostupnou analýzu. Hodnocení na platformě se také provádí pomocí řady různých faktorů, jako je produkt, který nabízí, síla týmu, schopnost týmu reagovat na otázky, povědomí komunity a řada aktivního rozvoje..

Kromě toho je výkon algoritmu každé mince ohodnocen z 5, aby se zvýšila transparentnost. Ačkoli hromada analýzy dat a obrovské množství informací může být rychlým vypnutím, obchodníkům, kteří hledají krypto projekty před investováním, bude platforma docela zajímavá.

8. Live Coin Watch

Živé hodinky na mince

Obchodníci, kteří upřednostňují platformu se spoustou kritických krypto dat a snadno použitelným sledovacím webem s optimalizovaným uživatelským rozhraním, určitě najdou Live Coin Watch jistý hit. Popularita platformy, která byla spuštěna v roce 2017, je v lize mnohem starších platforem pravděpodobně kvůli jejímu snadnému použití a domovské stránce, která je jak na oko,.

Live Coin Watch umožňuje uživatelům sledovat objemy obchodů, pohyby cen, tržní kapitalizaci a nabídku oběžných mincí pro více než 2 000 měn. Uživatelé, kteří dávají přednost sledování cenových pohybů v nejrůznějších fiat měnách, považují tuto platformu za velmi užitečnou. Live Coin Watch také umožňuje uživatelům zvolit frekvenci, kterou by upřednostňovali aktualizaci dat webu.

9. WorldCoinindex

WorldCoindex

Worldcoinindex je vynikající platforma pro sledování cen, která si získává popularitu jak u zkušených, tak u budoucích obchodníků, a to mimo jiné díky vizuální prezentaci uživatelsky přívětivých cen kryptoměny. Platforma nabízí informace o cenách v reálném čase a seznam asi 1 500 krypt.

S více než 7 000 kryptografickými trhy, ke kterým jsou uživatelé připojeni, platforma nabízí uživatelům šanci komunikovat s více než 100 weby kryptoměn. Kromě BTC, což je výchozí měna, se kterou mohou uživatelé obchodovat, nabízí Worldcoinindex dalších 13 fiat měn, které obchodníkům umožňují nakupovat přímo, aniž by bylo nutné nejprve převádět fiat měny na BTC.

10. Coinpaprika

Coinpaprika

Coinpaprika je v aréně kontroly mincí zcela nová, ale její zrak je pevně nastaven na coinmarketcap. Přestože jiné stávající a připravované webové stránky zažívají omezený růst kvůli úbytku provozu v důsledku medvědího trhu, coinpaprika si od svého uvedení do provozu překvapivě udržuje pozitivní růst.

Ve srovnání s jinými populárními platformami nabízí coinpaprika další metriky spojené s jeho rostoucí popularitou. Mezi tyto metriky patří těžařská kalkulačka a množství statistik závazků, které mají uživatelům pomoci porovnat kryptoměny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map