Čtyři věci, které byste měli vědět o bezpečném nákupu bitcoinů

Vzhledem k tomu, že kryptoměna vytváří tak velký resurfacing, jaký je, je důležité, aby každý, kdo se do ní chce ponořit, plně pochopil, jak to funguje. Koneckonců, stejně jako u všeho, co si získalo rychlou popularitu, budou existovat lidé, kteří se pokusí zneužít a využít výhod systému, zejména kořistí na ty, kteří nemusí být příliš obeznámeni s fungováním kryptoměny. Nikdo si nepřeje, aby se to stalo jemu samému, a proto je ještě důležitější důkladně porozumět tomu, co se děje, než to udělá. Chcete-li například začít s bitcoiny, možná se budete chtít dozvědět více o nejlepších způsobech bezpečného nákupu bitcoinů. Tím se otevře brána k možnosti využívat kryptoměnu, což z ní učiní jeden z nejdůležitějších prvních kroků. 

  1. Vždy pracujte s důvěryhodnými platformami

Obecně by to mělo být samozřejmé, ale abyste byli při práci s bitcoiny co nejbezpečnější, je důležité vždy provádět průzkum na používaných platformách. Existuje více než několik různých webů, kde si můžete koupit bitcoiny, ale může dojít ke ztrátě cenných informací v tomto procesu, protože web byl nastaven tak, aby kradl informace, spíše než být transakcí za bitcoiny. Jedním z nejlepších způsobů, jak se pokusit zajistit bezpečnou platformu, je zvážit posouzení recenzí. Protože tam je tolik lidí, kteří se snaží dostat do kryptoměny, budou tam lidé, kteří kladou stejné otázky o tom, jak bezpečné mohou být některé platformy. S dostatečným časem a energií vloženou do projektu bude člověk rychle schopen najít hrst důvěryhodných platforem, ze kterých si bitcoiny můžete koupit, aniž byste museli přemýšlet o jeho bezpečnosti.. 

  1. Chraňte klíč digitální peněženky

Dalším klíčovým konceptem myšlenky kryptoměny je, že všechny peníze jsou uloženy v online peněžence. Měna sama o sobě je zcela digitální, což znamená, že nebude existovat žádné místo, kde by ji bylo možné proplácet za mince, i když existují specializované bitcoinové bankomaty. Namísto studené a tvrdé hotovosti budou všechny bitcoiny uloženy v digitální peněžence. Tato „peněženka“ bude mít dva klíče. Jsou jedinečné pro peněženku, do které chodí, takže je důležité chránit a pamatovat si tyto klíče jakýmkoli způsobem.

Dva klíče budou jeden soukromý a jeden veřejný klíč. Veřejný klíč lze porovnat s uživatelským jménem účtu na platformách sociálních médií. Používá se k ukládání a výběru peněz z digitální peněženky. Soukromý klíč na druhé straně může být spíše ekvivalentem hesla než uživatelským jménem. Je nutné nakupovat, prodávat a obchodovat s bitcoiny v peněžence. Je naprosto zásadní, aby byl tento klíč digitální peněženky chráněn buď šifrováním, nebo metodou studeného úložiště. 

  1. Prozkoumejte bitcoinové burzy

Když jde člověk koupit bitcoin, Děje se to prostřednictvím online tržišť, které jsou známé jako „burzy“. Kupodivu se tyto typy trhů mohou srovnávat docela podobně s platformami, které obchodníci používají při nákupu akcií. Způsob jejich práce spočívá v tom, že jakmile se člověk připojí k tržišti, vymění svou tradiční měnu za bitcoin. Někteří lidé mohou věřit, že digitální peněženka a výměna bitcoinů jsou stejné věci, ale jsou zcela odlišné. Burza je, zjednodušeně řečeno, další variantou devizového trhu. Peněženka je naopak místem, kde si člověk uloží své bitcoiny, než je převede nebo později vymění za více peněz. 

Se vším, co bylo řečeno, existuje několik různých výměnných platforem, se kterými lze pracovat, když se dostanete do světa práce s bitcoiny. Stejně jako bude v první řadě důležité provést výzkum, na jaké platformy se při manipulaci s bitcoiny spoléhat, bude stejně důležité zajistit, aby člověk prováděl stejné množství výzkumu, na kterém bude výměna bitcoinů nejužitečnější pro jeho účely. Při dostatečném výzkumu si člověk může být jistý, že dělá správná rozhodnutí a směřuje k zisku z bitcoinů. 

  1. Připojte účty podle potřeby

V neposlední řadě bude rozhodující pamatovat na propojení účtu digitální peněženky s vlastním bankovním účtem. Pokud propojení peněženky s bankovním účtem není schůdnou možností, obvykle se můžete dostat pryč také s propojením debetní nebo kreditní karty s peněženkou. To umožňuje převod bitcoinů na peníze, které lze vložit do banky a oficiálně vydělat na bitcoinu. Bude to jeden z nejúčinnějších způsobů, jak přeměnit bitcoinový zisk na hotovost, kterou lze použít mnohem snadněji než bitcoiny, protože měna může být mimo online obchody. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map