Věci, které byste měli vědět před obchodováním na Binance

Binance výměna generuje hlavní zprávy téměř každý týden. Společnost Binance nedávno zahájila vlastní decentralizovanou výměnu v síti Mainnet před plánovaným termínem. Obchodování na nové platformě prý začne v příštích několika dnech. Jejich DEX má solidní šanci následovat vedení své mateřské společnosti Binance a stát se lídrem ve své oblasti. Jejich hlavním produktem je největší kryptoburza z hlediska každodenních uživatelů a upraveného objemu na Coinmarketcap. V dnešním článku se budeme zabývat tím, co učinilo z relativně mladé burzy hlavní postavu na kryptomarketu.

Úvod do Binance

Platforma Binance byla pro uživatele k dispozici v září 2017. Zpočátku měla společnost sídlo v Číně, ale od té doby přesunula hlavní kancelář na Tchaj-wan a otevřela kanceláře po celém světě. Binance byla první burzou, která spustila vlastní kryptoměnu BinanceCoin (BNB), přičemž Market Cap v době psaní překonal 3 miliardy USD.

Jak začít obchodovat?

K zahájení obchodování na Binance není vyžadován žádný postup KYC. Stačí zadat e-mail, zvolit zabezpečené heslo a vše je nastaveno. Binance má přátelské rozhraní a širokou sadu nástrojů. Příležitostní obchodníci i profesionálové si obchodování na Binance užijí a nebudou jim chybět technické nástroje pro analýzu.

Burza poskytuje k obchodování více než 400 párů kryptoměn. Obchodníka může také příjemně překvapit široká škála měn BTC, ETH, USDT, TUSD, USDC, BNB a PAX jako kotovaných měn. BTC a ETH se obchodují odpovídajícím způsobem proti 150 a 140 měnám. Většina mincí, které držíte, tedy bude určitě k dispozici pro obchodování na Binance.

Poplatky za obchodování

Jednou z mnoha věcí, které přitahují obchodníky k Binance, jsou nízké poplatky. Běžný obchodní poplatek je 0,1%. Můžete dokonce získat slevu 25%, pokud používáte BNB coinu k výplatě provize. U velkých objemů může provize klesnout až na 0,015% u tvůrců a 0,03% u odběratelů. Tip: Pokud máte nějaké mince, jejichž celkový zůstatek je nižší než minimální částka obchodu Binance, můžete je převést na BNB a použít je k placení provize za své budoucí obchody. I altcoin v hodnotě 10 centů, který nelze obchodovat s běžnými objednávkami, přinese hodnotu.

Poplatky za vklad a výběr

Výměna Binance neúčtuje za vklady žádné poplatky. Navíc nedávno přidali rozšířené možnosti vkladu přidáním vkladů na kreditní karty prostřednictvím Simplexu.

Poplatky za výběr se u všech kryptoměn liší. Poraďte se s výměnou za nejnovější data. Poplatek za výběr bitcoinu je 0,0005 BTC, pro Ethereum je poplatek 0,01 ETH v době psaní. Částka, kterou si můžete každý den vybrat, závisí na úrovni ověření vašeho účtu Binance. Limit pro výběr můžete zvýšit poskytnutím požadovaných osobních údajů.

Další nástroje pro Binance

Jakmile si s platformou uděláte pohodlí, můžete začít zkoumat příležitosti, které vám mohou na jedné straně zjednodušit, na druhé straně zefektivnit vaše obchodování. Mají otevřený přístup API, který mnoho společností úspěšně použilo při vývoji nových obchodních služeb.

Jedním z takových nástrojů, které mohou výrazně zlepšit vaše obchodní zkušenosti, jsou automatizované obchodní roboty, které zadávají objednávky podle vaší strategie 24/7. Podívejte se například na bezplatnou službu obchodování botů od TradeSanta. Umožní vám vybrat si z dostupných strategií a nastavit neomezené množství robotů pro tolik párů, kolik chcete. Roboti vám také pomohou automatizovat rutinu a postarají se o vaše obchodování, i když nejste od monitoru. Jakmile si nastavíte robota, už vám obchod nikdy neunikne.


Další platformou pro automatizované obchodování robotů je Trality. Trality je platforma pro každého, kdo chce profitovat z algoritmického obchodování s kryptoměnou. Nabízejí obchodníkům opravdu jedinečné nástroje k vytváření, zpětnému testování a živému obchodování s krypto roboty:

Trality Rule Builder je grafické uživatelské rozhraní, které vám umožní vytvořit logiku vašeho obchodního robota pouhým přetažením indikátorů a strategií. Jedná se o úžasný nástroj pro ty, kteří nevědí, jak kódovat, ale přesto chtějí vytvořit obchodního robota, který funguje dobře a generuje stálé zisky.

Trality Code Editor je první světový prohlížeč Python Bot Code Editor, který nabízí vše, co profesionální obchodník potřebuje k vytvoření úspěšných obchodních algoritmů. Zde je velmi důležité si uvědomit, že editor kódu vyžaduje pokročilé znalosti kódování, takže nemusí být vhodný pro všechny obchodníky.

Stručně řečeno, Binance každý den přitahuje nové osvojitele poskytováním nízkých poplatků, různých párů kryptoměn a hladkého zapojení. Je vhodný pro začátečníky i profesionální obchodníky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map