Znovu načtěte soboty se Stefanem – týdenní rekapitulace kryptoměn (34. týden)

Ahoj ahoj, další týdenní rekapitulace kryptoměn se Stefanem, tvým hostitelem!

Dnes si tento týden rekapitulujeme několik alarmujících zpráv – v minulém týdnu se jim vynořily hlavy spousty podvodů, spousta soudních sporů a spousta pochybných her. Ale to je jen součást života a čtením těchto zpráv se naučíte být opatrnější, až příště sáhnete po své bitcoinové peněžence. Pojďme!

Esports Gambling Platform Unikrn žalován investorem za nabídku kryptoměny

Unikrin, známá platforma pro hazardní hry eSports, která využívá kryptoměny, je zasažen soudním procesem. Konkrétně žalobce, jeden John Hastings, údajně obchodoval s 10 mincemi Ethereum za nákup významného množství Unikoins, Unikrnovy vlastní kryptoměny. Měna se však prodávala spíše jako nabídka cenných papírů, zatímco hráči jako Hastings si mysleli, že budou moci použít mince k uzavření sázek na samotné platformě. Není nutné říkat, že to přímo porušuje předpisy SEC a je důvodem pro Hastingův soudní spor.

Znovu načtěte soboty se Stefanem - týdenní přehled kryptoměn (34. týden)

Někdo vyhrává jackpot 3 miliony dolarů v Ethereum Ponzi Fomo3D

Velmi populární a stejně pochybná hazardní hra Ethereum Fomo3D se konečně chýlí ke konci, s jediným sázkařem, který vyhrál 3 miliony dolarů. Tato hra byla nechvalně známá, protože vypadala podezřele jako Ponziho schéma, a díky sázkařům si kupovala klíče, než vyprší časovač, který vyhraje velkou cenu. Cenu vyhrává osoba, která si koupí poslední klíč. Tato hra byla odsouzena některými z nejvýznamnějších osobností kryptoměnového průmyslu, ale hráči si ji velmi užili, přestože si nikdo nebyl jistý, že časovač vyprší, a že tvůrci hry nebudou tahat únikový podvod.

Policie zrušila největší schéma hackerství v Číně

Nedostatečná regulace online měn přináší podvodníkům obrovské příležitosti dělat svou práci. Jen dva měsíce roku 2018 ztratili spotřebitelé půl miliardy dolarů pro podvodníky všeho druhu. Ještě horší je, že se předpovídá, že do konce roku ztratí další 3 miliardy dolarů.

A která země má nejvíce podvodníků? To je snadná odpověď – je to Čína. Začátkem letošního srpna, čínská policie zatkla tři osoby kteří ukradli zhruba 1 milion dolarů v kryptách v hazardním kruhu světového poháru. Policie tvrdí, že jednotlivci byli vysoce kvalifikovaní a použili extrémně sofistikované metody, aby se jim dostalo kryptoměn, které se často zaměřovaly na jednotlivce, nikoli na výměny.

Mohou kasina & Sázkové kanceláře vzkřísí bitcoiny?

Je dobře známou skutečností, že bitcoiny výrazně zasáhly svou celkovou hodnotou, zejména letos v létě. Prominentní osobnosti, jako je Jack Dorsey, jsou však velmi optimistické, pokud jde o to, že bitcoin opět poroste, a v budoucnu se dokonce mohou stát monumentálně dominantní měnou. Ať je to jakkoli, faktem zůstává, že Bitcoin potřebuje podporu, a nejlepšími kandidáty na jeho posílení jsou kasina a sázkové kanceláře. Vzhledem k tomu, že online hazardní hry také rostou, bude spojení těchto dvou výhod pro obě průmyslová odvětví – přitáhne do kasin více hráčů a vytvoří nový trh pro bitcoiny.

Smlouva o výměně podpisů Bancor na seznam kryptoměnových kasinových mincí

Když se podíváme na předchozí novinky, dělá Bancor Exchange tu nejlepší možnou věc pro krypty všude. Bancor podepsal dohodu s uvedením, že od nynějška budou na své burze uvádět kryptoměny kasina, což jim umožní získat více lidí, což postupně zvýší hodnotu samotných mincí. Kromě toho bude mít jejich kryptoměna uvedena v kasinech velmi žádanou expozici, což jim umožní vidět stále rostoucí počet hráčů. Celkově vzato je to neuvěřitelně výhodná dohoda, která bude přínosem jak pro burzu, tak pro kasina.

Znovu načtěte soboty se Stefanem - týdenní přehled kryptoměn (34. týden)


Zvědavý případ záhadných krypto boxů

Pokud si myslíte, že dávat peníze na koně je hazard, počkejte, až uvidíte tajemné krypto boxy. Jeden z nejznámějších nápadů, tajemné krypto boxy začaly jako velmi benevolentní způsob, jak přilákat více lidí, aby investovali do kryptoměn, ale skončili skvělou příležitost pro podvodníky, aby se dostali k vašim těžce vydělaným penězům. Pro ty, kteří to nevědí, by záhadné boxy přinesly náhodné krypty stejné hodnoty, jakou jste za ně zaplatili. Je však zbytečné říkat, že vzhledem k povaze tajemných krabic může být cokoli uvnitř a můžete být snadno ošizeni potenciálním podvodníkem, což z nich dělá obrovskou odpovědnost.

Tvůrci trhu, prodejci a tvůrci trhu: Které burzy jsou postaveny tak, aby vydržely

A s touto poslední novinkou se vracíme do Číny. Vzhledem k tomu, že tato země na Dálném východě je pro obchodování s kryptoměny jakýmsi divokým západem, není divu, že mnoho burz by to využilo a pracovalo v šedé zóně, aby zvýšilo své zisky nebo dokonce ovládlo celý trh. Proto máme věci jako nulové poplatky a burzy pro obchodní těžbu které dávají svým zákazníkům nedůvěřivé nabídky a téměř stírají rozdíl mezi hazardními hrami a burzami mincí. To zase podporuje obchodování s praním mezi uživateli používajícími roboty, než vyhodí měnu a úplně ji znehodnotí.

A to je vše, co pro vás tento týden máme. Jak jsem řekl na začátku, věci vypadají ponurě, ale v těchto případech se učíme, jak se vyhnout podvodníkům a chránit se. A doufejme, že naše další várka novinek bude mnohem jasnější než toto! Uvidíme se příští sobotu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map