Znovu načtěte soboty se Stefanem – týdenní přehled kryptoměn (41. týden)

Ahoj milovníci kryptoměn a vítejte zpět k tomuto týdnu! Přímo od netopýra je to v krypto světě šílený týden. S největším rozruchem zaměřeným na volatilitu bitcoinů je dobré získávat informace z různých zdrojů. Ve světě iGaming také existuje řada vývojových změn.

Ale dost úvodů. Podívejme se na nejdůležitější zprávy z krypto světa.

Oprava nerovností na herních trzích – zadejte Gamestatix

Herní a iGaming průmysl je na vzestupu. V roce 2018 dosáhl světový trh s videohrami 137,9 miliard USD s více než 2,3 miliardami aktivních hráčů. Ne všechny hry a platformy však byly stvořeny rovnocenně, uvádí Dean Anderson. Spoluzakladatel Gamestatix ​​vidí nerovnost vyrovnanou využití technologie blockchain. Tato technologie umožňuje včasné testování a odměny pro hráče a vývojáře prostřednictvím bitcoinu. Gamestatix ​​plánuje vydat token ERC-20, použitelný na blockchainu Ethereum. Možností je neomezeno a hrozící posun paradigmatu nás jistě vede na práh průmyslové revoluce.

Blockchain ve službě spravedlivých kurzů

Krypto legders poskytují fér kurzy pro kasina. Pokud jste v bitcoinových kasinech, sázkových kancelářích nebo pokeru, okamžitě propojíte, jak se technologie dostala na novou úroveň, pokud jde o bezpečnost. Blockchain by měl nahradit a vylepšit technologii inteligentních kontaktů. Náhradník na základě blockchainu dává hráči jedinečné potvrzení o šanci na danou sázku. Podvádění změnou šance se potom stává nemožným. S využitím technologie blockchain také klesá potřeba předpisů třetích stran. Díky tomu je sázení mnohem lepší.

Znovu načtěte soboty se Stefanem - týdenní přehled kryptoměn (41. týden)

WPN znovu oživeno začleněním kryptoměn

Síť Winning Poker Network (WPN) velmi tvrdě pracuje na tom, aby pozvedla poněkud zastaralý online pokerový průmysl. Opět platí, že řešením problému je zahrnutí kryptoměn. Zahrnutí umožňuje uživatelům lepší možnosti bankovnictví. Snižuje také náklady na bankovnictví, protože obchodování s kryptoměnou trvá pouze 2%, což je v tomto odvětví nejnižší transakce. S přidáním nových online her přidali do obchodování zhruba 60 kryptoměn. Kryptoměny nyní tvoří 60% transakcí na webu.   

Daňové orgány vydávají varování – přeskočte na bitcoinový bankomat

Hacker v Maribyrnongu podvedl čtyři lidi a ukradl celkem 50 000 AU. Každý podvod se stal po vkladech v bitcoinovém bankomatu. Daňové úřady proto vydaly varování, aby při každém hovoru nebyly vkládány peníze do bitcoinového bankomatu. Prostor pro kryptoměnu v Austrálii je stále nedostatečně rozvinutý. Hlavní právní předpisy umožňovaly společnosti ATO monitorovat část obchodu s digitálními měnami. Je to daleko od prevence podvodů jako je tento. Protože nemají přímý vliv na krypto kanály, uživatelé by měli být opatrní.

Společnost Numerai spustila trh Erasure, trh sázení na kryptoměnu akcií

Oficiálně zahájen zajišťovací fond Numerai Vymazání, tržiště pro predikci cen akcií. Protokol Erasure je aktivní od června 2017, kdy společnost Numerai distribuovala tokeny „numeraire“. Poté bylo možné vydělat nebo ztratit finanční prostředky, které je stavěly na předpovědi akcií. Systém je jednoduchý. Erasure, založený na blockchainu Ethereum, funguje tak, že umožňuje klientům vsadit tokeny společnosti na jejich předpovědi. Uživatelé vyhrají tokeny, pokud jsou předpovědi pravdivé, a ztratí je, pokud jsou předpovědi nepravdivé.

Legendární boj UFC analyzován prostřednictvím blockchainu

Jaký skvělý článek a jaký skvělý boj. Conor a Khabib se zapsali do historie minulý týden a je ještě zajímavější prohlížet si je blockchainové čočky. Mezi běžnými sázkovými knihami je rozdíl a ty, které spoléhají na blockchain. Článek také skvěle vysvětluje základní pojmy online sázkových platforem. Poté jde do velkých podrobností vysvětlit konkurenční výhodu kasina založeného na blockchainu oproti tradiční sázkové knize, pokud jde o bezpečnost.

Wall Street a Twitter se liší podle názoru kryptoměny dole

Tom Lee oslovil 25 institucí a 9 500 uživatelů Twitteru, aby změřili veřejné mínění Bitcoin klesající ceny. Veřejnost nedosáhla shody ohledně toho, zda bitcoiny dosáhly dna či nikoli. Instituce jsou toho názoru, že bitcoiny již dále nesnižují cenu, ale uživatelé Twitteru se domnívají opak. Minulý čtvrtek cena bitcoinu činila 6 548 USD. Zda cena klesne či nikoli, je na debatě. Bez ohledu na Wall Street a Twitter, pravda vyjde najevo do konce roku.   

Znovu načtěte soboty se Stefanem - týdenní přehled kryptoměn (41. týden)

Obchodníci s kryptoměnami čekají na útěk, když se kolem trhu objeví meandr

Na konci tohoto týdne bude k dispozici hloubková analýza kryptotrhu. Obchodníci obecně očekávají medvědí až býčí změnu na trhu. Se stabilizací trhu v posledních dvou týdnech obchodníci doufají v pozitivní zvrat. I při stabilizaci trhu však není jasné, zda dojde k pozitivnímu nebo negativnímu zvratu. I když se jedná o hloubkovou analýzu, jistá je pouze jedna věc. Nikdo neví, co se bude dít dál, a to je součást toho, co dělá krypto tak úžasným.

A to bylo pro tento týdenní souhrn vše. Ujistěte se, že to hrajete chytře a investujte opatrně. Uvidíme se příští týden, abychom zjistili, co se bude dít dál v krypto světě.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map