Znovu načtěte soboty se Stefanem – týdenní přehled kryptoměn (51. týden)

Krypto je něco, k čemu byste měli přistupovat celým svým srdcem a duší. Ještě více díky celoročnímu medvědímu trhu a pravidelným poklesům cen. Na druhou stranu je to technologie pro nové století a je to prostě něco z tohoto světa. Pojďme se tedy podívat na krypto svět!

Jistě, je to rušné jako vždy. A protože ukázka je nejlepší způsob, jak to zjistit, začněme týdenní shrnutí!

Justin Sun navrhuje vývojářům Etherea a EOS migrovat na síť Tron

Medvědí kryptotrh neovlivňuje generálního ředitele rockstar Justina Sunu. V současné době Tron blockchain hostí 28 decentralizovaných aplikací. A od té doby není divu Tron blockchain nabízí vyšší rychlost transakcí za sekundu a nižší poplatky. Kromě toho se vývoj na Tronu provádí pomocí běžných programovacích jazyků. To je zejména základem nemilosrdné kampaně společnosti Sun na Twitteru. Neustále popularizuje svůj blockchain tím, že vyzývá vývojáře Ethereum a EOS k migraci na jeho blockchain. S oznámením společnosti Buterin o Ethereu 2.0 by rok 2019 mohl být rokem, který ukončí dominanci společnosti Tron.

Znovu načtěte soboty se Stefanem - týdenní přehled kryptoměn (51. týden)

Důležitost bitcoinových ETF a Bakkt

Zatímco byli centrem obrovského humbuku, americká komise pro cenné papíry a burzy (SEC) posunula rozhodnutí dál Bitcoin ETF a Bakkt na začátek roku 2019. Bitcoinové ETF a Bakkt by měly pomoci stabilizovat trh s kryptoměnami. Bakkt by měl nabízet různé služby od skladování až po obchodování. A bude podporovat konverze z kryptoměny na fiat. Bakkt navíc podpoří giganti jako Microsoft, BCG a dokonce i Starbucks. Podobně bitcoinové ETF pomáhají stabilizovat trh. Bitcoinové ETF umožňují sledování aktiv, aniž by je vlastně vlastnily. Nadšenci kryptoměny věří, že tato legislativa přiláká tradiční investory a přinese kryptoměnu k běžnému použití.

Největší výherci bitcoinových kasin

V kasinu CloudBet jsou jedni z největších výherců bitcoinových kasin všech dob. Na CloudBet mohou hráči vsadit pouhých 0,0005 BTC za roztočení nebo pouhých 0,20 $ (cena v době psaní tohoto článku). To umožňuje hráčům stát se Vítězové bitcoinových kasin. První takový hráč se objevil v březnu 2017. Hráč vyhrál 216 BTC na sázku 0,16 BTC při hraní výherní automatu Troll Hunters. Poté v listopadu 2018 hráč vyhrál ohromujících 49,22 BTC v jednom otočení. V hodinové herní relaci hráč zdvojnásobil zisky na 87 BTC, což bylo v té době zhruba 550 000 $. V jiném případě hráč vyhrál 53 BTC bez jackpotů a multiplikátorů v jedné sérii při hraní živé rulety CloudBet. To zhruba činilo 340 000 $.

EOS DApps ztratil téměř 1 milion dolarů

EOS DApps významně ztrácí a ztrácí téměř 1 milion dolarů kvůli narušení bezpečnosti. Hackovací incident zahrnuje narušení 27 DApps ve výši ztráty 400 000 EOS. Narušení zabezpečení koreluje spíše se zranitelnostmi v EOS DApps než s blockchainovými chybami EOS. Kromě hackování je problém s fantomovými účty. Tyto účty nelze identifikovat a odborníci na bezpečnost se domnívají, že se účty používají k hledání a zneužití zranitelností DApps. Poté, co podlehl mnoha přestupkům za posledních pět měsíců, získal EOS blockchain titul „zabiják ethereum“.  

Francie investuje do blockchainu

Ve Francii dosáhlo několik stran napříč politickým spektrem shody ohledně doporučení investovat 500 000 € v blockchainu. V průběhu roku Francie zavedla řadu změn ve prospěch kryptoměn. Logika za tímto tlakem spočívá v tom, že blockchain sníží veřejné výdaje. Francie má také zájem o vybudování multi-státní krypto banky. Regulační opatření by rovněž mělo zahrnovat možnost, aby si podnikatelé otevřeli bankovní účet pro podniky zaměřené na blockchain. Dokonce i Yellow Wests by měli představit své krypto. S historií revolučních tendencí Francie určitě otřese kryptosvětem.

Předpovědi blockchainu a kryptoměny na rok 2019

Block Tribune pohovoril s vůdci myšlenek dál předpovědi kryptoměny pro rok 2019. U tohoto vydání byli dotazovanými Shone Anstey, výkonný předseda a spoluzakladatel Blockchain Intelligence Group, a Kevin April, generální ředitel SportsCastr. Oba souhlasí s tím, že kryptoměna se v roce 2019 vrací zpět. Rok 2018 považují za rok zavádění nových aplikací technologie blockchain. Ještě větší rozšíření technologie blockchain určitě přijde v roce 2019. Oba se však shodují, že doba, kdy bylo snadné zahájit projekt založený na blockchainu, skončila. Co se však stane, je rok 2019, který nemohou předpovědět ani odborníci.


Opera pro Android roste do ethereového „blockchainového prohlížeče“

Opera chce používat technologii blockchain oslovit nové publikum se zájmem o krypto. Vývojář prohlížeče oznámil, že Opera pro Android je nyní blockchainový prohlížeč s přišroubovaným přístupem k blockchainu Ethereum. Staví na své stávající kryptoměnové peněžence. Opera vytváří základy pro Web 3.0. Web 3.0 bude používat aplikace hostované v decentralizovaných sítích. Tento systém je blízký blockchainové technologii, ale není na ní zcela založen. Proto si uživatelé budou muset pro přístup k aplikacím koupit nějaké kryptoměny Ethereum. Prohlížeč Opera přistupuje k blockchainu Ethereum prostřednictvím spuštění s názvem Infura.   

Investoři stále sázejí proti bitcoinům

Počet investorů a obchodníci sázející proti bitcoinům stoupá. Bitcoiny a altcoiny čelí poklesu cen i objemu obchodování. Celková hodnota všech kryptoměn byla 11. prosince pod 110 miliardami dolarů. Tradiční investoři zachovávají stejné argumenty proti bitcoinu a kryptoměně. Patří mezi ně volatilita cen bitcoinů, drahá těžba, kybernetické bezpečnostní hrozby, jako jsou podvody a hacking, a koncept decentralizace. Více investorů je proti decentralizaci, i když ji nadšenci prosazují jako technologii pro 21. století.

Znovu načtěte soboty se Stefanem - týdenní přehled kryptoměn (51. týden)

Bitcoinové bankomaty jsou snem obchodníka s drogami

Bez ohledu na ceny bitcoinů a kryptoměn si musíte zamilovat romantiku, která přichází s kryptoměnami. Bitcoinové bankomaty jsou hostitelem samotné anarchie. Většinou Bitcoinové bankomaty se používají k praní peněz po nezákonných činnostech. Ale to je jen začátek tajného světa bitcoinových bankomatů. Během desetiletí došlo k bitcoinovým bankomatům výhrůžkám, násilí, únosům a dokonce i úmrtím. Mít metodu, jak vydělat špinavé peníze a následně je znovu použít, je snem drogového dealera.

To bylo pro tento týdenní přehled. Zůstaňte naladěni na další shrnutí, až konečně dostaneme odpověď na osud cen kryptoměny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map