Znovu načtěte soboty se Stefanem – týdenní přehled kryptoměn (47. týden)

Když se podíváme na technologický svět, zdá se, že každý den jsou Vánoce. Vánoce tedy v tom smyslu, že přicházejí nabité skvělou atmosférou, dárky (produkty) a jejich magií (vývoj). A tento úžasný vývoj budeme pokrývat v tomto shrnutí!

Přečtěte si o cenových předpovědích, decentralizaci a kryptoměnách. Začněme tento týdenní souhrn.

Výzkum společnosti Circle na trzích centralizované a decentralizované predikce

Společnost Circle Internet Financial zveřejnila příspěvek, ve kterém porovnávali centralizované a decentralizované trhy s predikcemi. Predikční trhy jsou šíleně populární, protože dávají investorům šanci získat přesný a věrohodný názor. Hlavním bodem je, že centralizované predikční trhy jsou dražší a poplatky za používání sítě se pohybují od 3% do 10% zisků. Centralizované predikční trhy se však zabývají „skutečnými penězi“, a tedy skutečnými ztrátami, zatímco kryptoměna si u většiny investorů zachovává auru nehmotnosti. Investování nakonec není jednosměrná ulice a každý investor by měl použít to, co mu nejvíce vyhovuje.

XRP vystřelil při převrácení bitcoinu (BTC)

Rok 2018 byl a stále je úžasným rokem pro bitcoiny. Bitcoin přežil téměř všechny ostatní mince a rezervoval si jeho cenu, zatímco ostatní ztratili téměř 90% své cenové hodnoty. Celá víra v bitcoiny se však rozpadla během „hašovací války“ mezi Craigem Wrightem a Rogerem Verem. Nyní, jako bitcoin, když existují důkazy o centralizaci bitcoinů, může mít více lidí sklon investovat do XRP. XRP si také najde své oprávněné místo v bankovním sektoru. Poté, jak si XRP najde místo v běžném průmyslu, nebude neobvyklé, pokud XRP převrací bitcoiny koncem roku.

Obchodníci, kteří sázejí na bitcoinové vidlice 2: 1, způsobí pokles ceny

I když se spousta kodérů, hráčů a nadšenců kryptoměn striktně zajímá o kryptoměny, zdá se, že politika vtrhla do tohoto ráje ztracená. „Hašovací válka“ mezi Craigem Wrightem a Rogerem Verem pravděpodobně povede k rozdělení Bitcoin Cash na dvě části různé kryptoměny. Na druhé straně to vede k tomu, že BCH longs and shorts dosáhnou maxima všech dob. To vyvolalo několik scénářů týkajících se budoucnosti Bitcoin Cash, stejně jako některé scénáře blízké budoucnosti. Ale jako vždy u kryptoměny, až čas vypoví příběh za vidličkou.   

Vytvořte si svou realitu s Decentraland

The Platforma založená na blockchainu Ethereum Decentraland bude hostit platformu VR otevřeného světa, která uživatelům umožní vytvářet jejich realitu. A ačkoli ještě není oficiálně spuštěn, nadšenci kryptoměn již mohou dražit půdu v ​​prostoru hry. Země byla vydražena v herním tokenu ERC20 $ Mana. Aby to bylo ještě více vzrušující, klienti dokonce získají smlouvy, které chrání investory i věřitele. Obchodování ve hře bylo to, co si Sakamoto vůbec představoval. I když je to všechno skvělé, je ještě příliš brzy na to mluvit o výsledcích Decentralandu.  

Ran Neuner doporučuje, abyste si koupili XRP

Vypadá to, že během hašovacích válek nikdo nezůstal zticha, a určitě to Ran Neunera vyprovokovalo. Hostitel „Crypto Trader“ se vydal na Twitter a tvrdil, že kryptoměnoví investoři by měli přejít z BTC a Bitcoin Cash a investujte výhradně do XRP. Drama je naprosto skutečné, protože se dostalo ke kryptokomunitní komunitě Twitter, kde tweet vyvolal polární, kontroverzní názory. Nikdo nemůže vinit Neunera nebo komunitu. Je to skutečně tak vzrušující svět kryptoměn.

Esporty a ležérní hry hledající přechod k blockchainu

S průzkumem online her a blockchainu se zdá, že jejich spojení je nevyhnutelné. A to není příliš překvapivé, to je, když se podíváte na to, jak se hry za poslední desetiletí změnily. Proto je to jen otázka formy manželství mezi Esporty a blockchain se bude konat. Je však jisté, že během turnaje ChallengeMe udělá první kroky. Bude to trvat tři měsíce a týmy budou soutěžit v Counter-Strike: Global Offensive, který bude hostit Unikrn.

Generální ředitel společnosti Binance se zdvojnásobil při bitcoinu  

Ripple minulý týden kryptoměnou skutečně otřásl. Všichni skutečně důležití hráči v oboru, včetně generálního ředitele společnosti Binance Changpeng Zhao a tvrdil další běh býka, když se objevil v populární show „Crypto Traders“. CZ však tvrdí, že neví, co bude katalyzátorem nebo proč se to stane, ale CZ si je jistý, že to přijde. Ani v České republice nebylo jasné, kdy k tomu dojde, ale stále pevně věří, že se blíží býčí běh.

Znovu načtěte soboty se Stefanem - týdenní přehled kryptoměn (47. týden)

Finanční analytik Gary Shilling šortky bitcoin

Finanční analytik Gary Shilling z nechvalně známé investiční firmy „A. Gary Shilling & Co, “je zkratování bitcoinů. Věří, že je to všechno nějaký velký Ponziho plán. Shilling založil své uvažování na zcela odlišném souboru argumentů, které se blíží „tradičnímu finančnímu uvažování“. Nejprve tvrdí, že nerozumí bitcoinům, a nebude investovat do něčeho, čemu nerozumí, pak to není uchovávání hodnoty, prostředek směny a není to všeobecně přijímáno. Uprostřed šílenství Ripple tento týden nemusí být poslech rady průmyslového staršího tak špatná věc.

A to bylo pro tento týdenní souhrn. Zůstaňte naladěni na příští týden, kdy bude mít většina z těchto věcí svá předsevzetí. Uvidíme se příště, průzkumník z krypto světa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map