Znovu načtěte soboty se Stefanem – týdenní přehled kryptoměn (45. týden)

Nastala část týdne, kdy procházíme nejdůležitějšími novinkami z krypto světa. Než se vydáte ven, abyste svůj víkend využili na maximum, dejte si pauzu a přečtěte si o nejnovějším vývoji v techno-systému.

Ale dost s lichocením. Pojďme se podívat a uvidíme, co se stalo.

Krátký průvodce k obchodování s bitcoinovou marží

První článek v seznamu představuje techniku ​​obchodování s kryptoměnou, která se nazývá obchodování s marží. Obchodování s marží je proces, kdy si půjčujeme nějaké peníze nákup BTC, a později jej prodat se ziskem. Článek uvádí několik strategií, které mohou investoři použít k dosažení vyšší ziskové marže. Tato technika má však také několik nevýhod. V každém případě by to nemělo být něco, co noví investoři právě začnou dělat. Je vhodnější pro zkušené profesionální investory.

Online kasina se snaží snížit náklady přijetím kryptoměny

Další kousek, který posiluje argument o tom, jak kryptoměna mění online hazardní průmysl. Povaha kryptoměny jako decentralizované digitální měny je ideální pro transakce online hazardních her. Vzhledem k tomu, že online kasina vydělávají peníze z peněžních transakcí, je nutné snížit náklady a zvýšit tak ziskové marže. A v současné době existuje ještě více systémů, které řeší problém s volatilitou kryptoměny. Je možné, že se krypto kasino brzy stane normou.   

Hongkong zavádí nová kryptografická pravidla, která zkroutí divoký trh

Hongkong se rozhodl prosadit nová pravidla pro kryptoměnu, aby reguloval směny digitálních aktiv. Tímto způsobem se stává součástí globální iniciativy zaměřené na zlepšení dohledu nad kvetoucím kryptoprůmyslem. Aby se to všechno stalo, představili sandbox, oblast, kde je možná kryptoburza pod regulovanými pravidly. Jednoduše, rozhodnutí přišlo jako výsledek situace, kdy mohli kryptoměnu přijmout nebo ji úplně odrazit. Celá věc je však stále ve své počáteční fázi a můžete si o ní přečíst vše kus.

Tron Gambling dApp vyplacena téměř 5 milionů $

Generální ředitel Tron Foundation, Justin Sun, nedávno na sociálních médiích poukázal na to, že TronDice vyplatil téměř 200 milionů tokenů TRX. V době tisku měly hodnotu více než 4 miliony dolarů. TronDice dApp byl jedním z prvních spuštěných na blockchainu Tron. V zásadě se jedná o hru, kde si hráč vybere číslo mezi 2 a 100. Poté hra pomocí chytrého kontraktu rozhodne, zda hráč podle šance zvítězil nebo prohrál. Takhle bitcoinová sázková hra získal popularitu, a tak se zvýšil objem transakcí v peněženkách Tron.

Znovu načtěte soboty se Stefanem - týdenní přehled kryptoměn (45. týden)

Zakladatel litecoinu Charlie Lee o budoucnosti kryptoměny

Laura Shin, hostitel nepotvrzené, hovořila se zakladatelem litecoinu Charlie Lee o budoucnost kryptoměny. Lee je jedním ze zastánců myšlenky, že kryptoměny způsobí převrat v penězích. Dnes tvrdí, že hnutí je stále v plenkách. V průběhu času však stále více lidí bude obchodovat s krypto jako legitimní měnou. Jeho skutečná moc má svou podstatu, protože je dostatečně decentralizovaná, aby byla vyňata z vlády. Rovněž věří, že v následujících letech se kryptoměna stane obvyklou jako dnešní nekryté měny.

Hackeři zahajují affiliate program stimulující bitcoinový ransomware

Bohužel někdy svět kryptoměn ukazuje svou temnou brilantnost. A zjevným produktem takového lesku je zejména hackování Bitcoin ransomware. Skupina hackerů pocházející z ruských temných webových fór vytvořila systém RaaS (ransomware jako služba), který motivoval hacknuté uživatele, aby se připojili k podvodu. Předpokládá se však, že ani jeden hacker není Rus. Doposud vykoupili kolem miliardy dolarů. K provedení celého schématu použili Kraken Cryptor.  


New York a Berlín udělují první licence na bitcoinové bankomaty

Bitcoinové bankomaty jsou jedním z nejlepších nástrojů, pokud jde o propagaci bitcoinů. A operátor bitcoinových bankomatů Coinsource oznámil svoji licenci virtuální měny udělenou newyorským ministerstvem finančních služeb. Na druhou stranu soudní rozhodnutí rozhodlo, že bitcoiny a kryptoměny nespadají pod jurisdikci Federálního úřadu pro finanční dohled. Tak, dělat Bitcoinové bankomaty zcela legální fungovat. S tímto se budoucnost bitcoinů a kryptoměn obecně jeví jako mnohem slibnější.  

Znovu načtěte soboty se Stefanem - týdenní přehled kryptoměn (45. týden)

Generální ředitel společnosti ShapeShift tvrdí, že bitcoin je alternativou pro podvod Fiat

A na konci tohoto týdenního shromáždění máme nějaké myšlenky. ShapeShift Ceo, Erik Voorhees, tvrdí, že bitcoin je skutečným řešením pro podvod, který jsou fiat peníze. Voorhees, který si jako první osvojil bitcoiny, trvá na tom, že i vláda má pod kontrolou správu peněz poskytovaných státem. Společnost Voorhees věří, že skutečná svoboda je k dispozici, když můžeme přesunout svá aktiva bez kontroly nad třetí stranou. Přesto uvádí, že bitcoin je nezastavitelný. Je to hra na počkání, čekající na okamžik, kdy bitcoin překoná nekryté měny.

A to je pro tuto týdenní recenzi vše. Uvidíme se příští týden, kdy se budeme zabývat novinkami ze světa bitcoinů, blockchainu a kryptoměny.     

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map