Jedním z nejžhavějších témat na trhu a oblíbeným mezi kryptoinvestory je ICO jedinečnou decentralizovanou metodou získávání finančních prostředků, která je soustředěna kolem kryptoměn. Populární zdroj kapitálu pro začínající společnosti, v ICO, je část kryptoměny s crowdfundovaným kapitálem předem přidělena investorům v tokenové formě výměnou za jiné kryptoměny.

První prodej tokenů (ICO) proběhl v červenci 2013 společností Mastercoin. Nedávno, v roce 2017, získaly ICO popularitu natolik, že pouze v tomto roce bylo prostřednictvím ICO získáno přibližně 6 miliard dolarů.

Náš tým připravil seznam KPI, které můžete dobře využít, než se rozhodnete pro svou další investici do ICO.

7 otázek, na které musíte odpovědět, než přijdete k rozhodnutí ICO Investment?

  • Bílý papír

Otázka: Jaký je projekt? Jaká je struktura tokenu?

Nezbytný dokument, který podrobně popisuje účel projektu. Důkladně si přečtěte tento dokument, který vám může poskytnout přesvědčivé vysvětlení, proč je třeba tento projekt vytvořit, jaký účel bude sloužit a jak bude motivovat jeho účastníky.

Věci, které je třeba hledat v bílé knize:

Když procházíte dokumentem, podívejte se na účel tokenu v tom smyslu, zda se jedná o token užitku nebo zabezpečení. Žetony obslužného programu představují váš budoucí přístup k produktu nebo službě společnosti. V případě, že token odvozuje svoji hodnotu z obchodovatelného aktiva, jedná se o bezpečnostní token a podléhá předpisům federálních cenných papírů.

Mechanika tokenů který vás informuje o počtu žetonů, které se budou prodávat, o měkkém víčku, tvrdém víčku, o tom, kolik bude později spáleno a kolik bude rozděleno mezi tým.

Využití získaného fondu protože kolik půjde v marketingovém oddělení nebo bude použito pro skutečný vývoj produktu, v zásadě by to mělo mít správné rozdělení finančních prostředků uvedených v dokumentu.

  • Profil týmu

Kdo jsou lidé stojící za tímto projektem?

Získejte porozumění zázemí vedoucího týmu. Například pokud se produkt zaměřuje na biochemii, v týmu musí být lidé, kteří jsou specialisty v této oblasti. Navíc se podívejte na jejich profily na účtech LinkedIn, Twitter a Medium, abyste zjistili, zda jsou falešné nebo skutečné. Pokud je k dispozici málo informací nebo je obtížné je najít, je to negativní znaménko.

  • Obchodní model

Jak budou z projektu profitovat investoři?

Podívejte se na návratnost investic, kterou projekt ICO nabízí. Návratnost investic (ROI) v zásadě měří tvorbu zisku nebo ztráty z investice ve vztahu k investované částce. Znalost ROI vám poskytne množství peněz, které byste mohli v budoucnu vydělat na investici.

  • Přijetí komunitou

Jsou lidé, zejména vývojáři, nadšení z těchto projektů?

Je zásadní, aby byl projekt v otevřené komunitě, jako je Telegram nebo Slack, aby investoři mohli své dotazy vyřešit. Podívejte se na velikost jejich komunity, zda byla nedávno zřízena a na jaké aktivitě se podílí. Měla by být přítomna na řadě dalších zdrojů, jako je Facebook, Twitter, Reddit atd..

  • Prototyp & Produkt

Jaká je fáze projektu?

Je nezbytné, aby ICO již měl k dispozici prototyp, nebo na něm tým pracuje. Před investováním do ICO byste potřebovali něco, do čeho byste mohli věřit. V podstatě vám poskytne představu o tom, jaký druh ICO bude, a co je důležitější, projekt bude mít něco, na čem by se mělo opřít. Ukazuje to, že tým nejen nepřišel s nápadem, ale také s ním dělat pokroky.

  • Podkladová technologie

Jaká je platforma pro token?

Je projekt založen na bitcoinu nebo platformě Ethereum? Jaký je důvod pro výběr konkrétní platformy? To jsou některé z důležitých otázek, na které je třeba odpovědět. Důvěryhodná platforma znamená, že máte co zálohovat a spolehnout se na její autenticitu.

  • Problémové prohlášení

Jaký problém v reálném světě tento projekt řeší?

Řeší projekt nějaký druh problému nebo je založen na něčím rozmaru? Obvykle má projekt definovaný a daný problémový výpis, ale pokud nemůžete najít problém, pro který poskytuje řešení, je čas na podezření.  

Jednou z trendových a nejlukrativnějších možností na dnešním trhu je ICO, což si zasluhuje pozornost investorů. Nezapomeňte na tyto body pamatovat při provádění řádného průzkumu, jak tuto možnost využít.

Jakmile se tedy o těchto otázkách přesvědčíte, věříme, že budete moci úspěšně prolomit své další velké ziskové ICO. Zůstaňte naladěni na náš další článek o nástroje pro ICO.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me