Kompletní průvodce pro denní obchodování s bitcoiny v roce 2019

Chcete začít obchodovat s bitcoiny, ale nevíte jak? Ať už chcete investovat do bitcoinů nákupem bitcoinů, nebo vás jen zajímá denní obchodování nákupem a prodejem bitcoinů v krátkém časovém období, dozvíte se vše, co potřebujete vědět, abyste konečně mohli začít obchodovat s touto kryptoměnou.

Fiat Gateway

Nejprve musíte převést své fiat peníze na směnný účet. Existuje mnoho různých burz, ale nejpohodlnějším a nejjednodušším způsobem, jak koupit bitcoin, je jít do Coinbase a přímo jej koupit kreditními kartami. Pokud jste ochotni věnovat hodiny navíc, abyste zjistili, jak poslat svůj fiat na burzu, ušetříte nejen spoustu poplatků, ale budete mít také mnohem více obchodních příležitostí, které přicházejí s otevřením účtů na správných burzách.

Nejbezpečnější burzy

Nejlepší kryptoměnové burzy jsou ty, které jsou nejbezpečnější pro použití a uložení vašich peněz a kryptoměn. Velmi důležitým kritériem je také to, kolik mincí můžete skutečně obchodovat, kolik poplatků stojí obchodování na burze, kolik můžete výběr a vklad, jak dlouho trvá ověření a jak rychle podpora odpovídá na vaše požadavky. Shromáždil jsem seznam nejlepších burz, které lze použít, zejména pokud máte bankovní účet v Evropě nebo USA.

Nejlepší a nejpohodlnější směnárna, kterou můžete použít, pokud chcete propojit svůj bankovní účet s přímým výběrem fiat na váš směnný účet, je KRAKEN. Otevření účtu, jeho ověření a propojení vašeho bankovního účtu trvá jen několik dní. Kroky jsou velmi snadné a jakmile je hotovo, můžete si přímo koupit bitcoin. Jakmile si bitcoiny koupíte, je dobré převést bitcoiny do zabezpečené peněženky, k níž vlastníte soukromý klíč pouze vy.

Průvodce obchodováním s bitcoiny (BTC) den

Průvodce obchodováním s bitcoiny (BTC) den

Bezpečné ukládání bitcoinů

Pro každou kryptoměnu můžete vytvořit digitální peněženku, která je přístupná pouze pomocí soukromého klíče. Jakmile je správně nastaveno, nikdo už nebude mít váš soukromý klíč vedle vás. Díky tomu je doslova nemožné odcizit vaše kryptoměny, protože nikdo kromě vás nemá soukromý klíč, který umožňuje přístup do peněženky. Na druhou stranu, pokud jste ztratili soukromý klíč, neexistuje nikdo, kdo by vám mohl pomoci znovu získat přístup do vaší peněženky. To znamená, že musíte být velmi opatrní ohledně svého soukromého klíče. Nejlepším nápadem je napsat to dokonalým a stabilním písmem, které pak uložíte na bezpečné místo.


Další, pohodlnější, ale také dražší způsob, je koupit si TREZOR nebo LEDGER NANO S. Oba vám umožňují přístup k peněžence, jejíž soukromý klíč není nikým kromě vás, ale svůj soukromý klíč nepotřebujete stále . Vše, co potřebujete, je postupovat podle pokynů uvedených v pokynech Trezor a Ledger.

Nejlepší burzy pro obchodování s bitcoiny

S touto cestou můžeme konečně pokračovat v průvodci nákupem a obchodováním bitcoinů. Nejlepší burzou pro obchodování s bitcoiny je rozhodně Binance, protože má mnoho obchodních párů a je známo, že je velmi spolehlivá a bezpečná. Po založení takového účtu tedy můžete poslat své bitcoiny do své bitcoinové peněženky na svém účtu Binance..

Existují různé jiné kryptoměnové burzy, u nichž však bezpečnost zůstává otázná, například Kucoin, Bibox, Huobi, OkEX, BitMex, Upbit, Hitbtc, Bitfinex a několik dalších.

Margin Trading

Pokud chcete zahájit obchodování s marží (otevírání krátkých a dlouhých pozic za půjčené peníze), nejlepší volbou jsou BitMex a Bitfinex. Oba mají své výhody i nevýhody. Bitfinex na jedné straně zobrazuje váš zisk a ztrátu v reálném čase, díky čemuž je velmi výhodné na něm denně obchodovat s bitcoiny. Bitmex, na druhé straně, není obviňován z finančních potíží, které významně ohrožují vaše prostředky na Bitfinexu.

Pokud nevíte přesně, co dělat, doporučuje se držet se od obou burz. Mějte na paměti, že obchodování s maržemi může způsobit obrovské ztráty.

Užitečné krypto nástroje

Pokud chcete být informováni o nedávných cenových pohybech na celém trhu s kryptoměnami bez mrknutí oka, musíte do svého repertoáru určitě přidat Coinmarketcap. Umožňuje vám vyhledat každou kryptoměnu, zkontrolovat její tržní kapitalizaci, objem a na kterých burzách se s ní obchoduje. Můžete jej také použít k ověření webových stránek takových projektů nebo ke kontrole adresy URL burz.

Poslední věcí, kterou chcete udělat, je otevřít falešné adresy URL takových burz, což může vést ke krádeži vašich finančních prostředků.

Dalším velmi užitečným nástrojem, na který se můžete podívat, je Coinmarketcal, který shromažďuje všechny nadcházející události ve světě kryptoměny a blockchainu. To může být velmi užitečné na býčím trhu, kde mnoho lidí obchoduje pouze na základě „nákupu pověstí, prodeje novinek“.

Užitečné stránky s krypto zprávami

Pokud to s bitcoiny a kryptoměnami myslíte vážněji, můžete se každý den aktualizovat o nejnovější zprávy týkající se bitcoinů a dalších kryptoměn na hlavních webech o kryptoměnách, jako jsou CoinDesk, CoinTelegraph nebo Cryptonews. To vám může pomoci při rozhodování o obchodování s bitcoiny, protože negativní nebo pozitivní nadpisy mohou ovlivnit cenové pohyby bitcoinů a trh s kryptoměnou.

Technická analýza

Pokud máte zájem o profesionální obchodování s bitcoiny, měli byste určitě zvážit vyzkoušení Tradingview, protože vám dává možnost provádět technickou analýzu na všech druzích grafů se všemi druhy indikátorů. Ačkoli to stojí měsíční poplatek, rozhodně to stojí za peníze, pokud to s obchodováním s bitcoiny myslíte vážně.  

Telegram & Skupiny na Facebooku

Telegram se stal populárním prostřednictvím kryptoměn. V Telegramu a Facebooku najdete spoustu užitečných skupin. Komunita kryptoměn tyto dvě platformy většinou používá ke vzájemnému propojení a debatám. Kromě toho najdete každý projekt, který má svou vlastní telegramovou skupinu nebo kanál, abyste mohli přímo kontaktovat vývojáře projektu nebo jen aktualizovat nejnovější zprávy o vašem oblíbeném projektu..

Jak obchodovat s bitcoiny denně

Samozřejmě to silně závisí na vašem stylu obchodování. Jedna věc je jistá: denní obchodování s bitcoiny se nemusí nutně výrazně lišit od obchodování s jinými aktivy nebo cennými papíry. Většina obchodníků s bitcoiny se spoléhá na EMA, Fibonacci, RSI a MACD, úrovně podpory a odporu, jakož i analýzu svíček a objem. Ve skutečnosti bych vám velmi doporučil použít nástroj Fibonacci, 200 a 50 EMA a naučit se býčí a medvědí divergence v RSI a MACD. Ačkoli se jedná o velmi užitečné užitečné ukazatele, musíte vždy sledovat cenu a objem. Pro mnoho zkušených obchodníků je nejdůležitější cenová akce a objem, aby se ujaly nebo klesaly.

Měli byste se tedy naučit analýzu svíček a přečíst si knihu objednávek úrovně 2.

průvodce obchodováním s bitcoiny

Závěr

Obchodování s bitcoiny může být velmi ziskové, ale určitě existuje překážka vstupu. Rozhodně byste měli být velmi opatrní ohledně falešných adres URL, bezpečnosti vašich peněženek a toho, které mince a burzy se rozhodnete koupit a používat. Pokud vás zajímá, jaký je rozdíl mezi Bitcoinem a Bitcoin Cash, určitě byste měli přečíst tento článek.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map