Nejlepší kryptoměna k investování v roce 2018

Poslední aktualizace v červenci 2018

Kryptoměny. Kdo by si myslel, že tato jedinečná a výkonná třída aktiv (využívající blockchainovou technologii) bude mít takový kosmický dopad na moderní finanční svět? Od prvního dne, kdy bitcoin začal obchodovat, rostl exponenciálně v hodnotě a podílu na trhu.

I když je bitcoin nejznámější kryptoměnou, v poslední době zabil, stejně jako ostatní altcoiny v krypto prostoru.

To ale neznamená, že všechny tyto mince nejsou dobré investice. Všichni stále mají potenciál změnit způsob, jakým průmyslová odvětví a dokonce i ekonomiky fungují. Jsme v bodě, kdy musíme identifikovat ty, kteří mají skutečné aplikace ve skutečném světě, a ti, kteří je nemají.

Ethereum, Bitcoin Cash, Dash, Litecoin, Ripple, Monero a Zcash mají velmi jedinečnou hodnotovou nabídku. Ale která z nich je ve skutečnosti nejlepší investicí v tuto chvíli? Oddělíme pšenici od plevy.

Hledat signály pro obchodování s kryptoměnou zdarma?

Proč máme rádi Ripple (XRP)

V době, kdy lidé začínají pochybovat o tom, zda mají kryptoměny skutečnou hodnotu, zejména bitcoin, si některé kryptoměny začínají získávat stále větší přitažlivost.

Zvlnění a jeho token XRP jsou jednou z takových kryptoměn, máme pocit, že mají široce založenou přitažlivost a aplikaci v reálném světě.

Po dlouhou dobu byly kryptoměny považovány pouze za alternativní způsob platby, který nebyl nijak zvlášť dobrý nebo dokonce praktický. Zejména bitcoiny, které jsou v mnoha kruzích nechvalně známé. Token XRP společnosti Ripple je však mnohem více. Získala pozornost řady finančních institucí, které se připravují na začlenění jedinečného altcoinu do svých systémů.

Ripple (XRP) je na rozdíl od bitcoinu měnou i platební sítí. I když zpracování transakce pomocí bitcoinu může trvat hodiny nebo dokonce dny, technologie Ripple je schopna zpracovat transakce do 4 sekund. Díky tomu je zvláště atraktivní pro finanční instituce.

Zjistěte, jak na to obchodujte bitcoiny zde.

Zvlnění špičkové kryptoměny v roce 2018

Ripple (XRP) je připraven stát se kryptoměnou v roce 2018.

eToro nabízí sociální platformu, na které lze obchodovat s mnoha kryptoměnami, připojte se k eToro hned teď!


* Váš kapitál je ohrožen.

Zároveň však došlo k širokému poklesu sektoru. XRP si nadále drží své vlastní.

Cena XRP si vede relativně lépe než mnoho jejích hlavních partnerů. Protože mnoho hlavních kryptoměn je ve vzájemném vztahu, pomáhá analyzovat jejich relativní sílu, aby bylo možné učinit nejlepší investiční rozhodnutí.

Kryptoprostor se v průběhu roku 2018 potýkal, takže je dobré se na ně podívat srovnatelně. Nezapomeňte, že se nedíváme na to, která kryptoměna získá v příštím roce nejvyšší hodnotu dolaru. Je to všechno o potenciálním procentním zisku, kterého lze dosáhnout.

Síť Ripple je robustní a bezpečná

Síť Ripple je mimořádně spolehlivá a bezpečná. Stabilita sítě Ripple velmi podporuje důvěru v ni a v samotnou kryptoměnu Ripple. S mnohem méně problémy než jeho velcí bratři, bitcoiny a Ethereum, Díky přímočarému a bezproblémovému fungování společnosti Ripple je investování zásadně zdravé kryptoměny.

Robustní technologie za funkcemi Ripple je přijímána mnoha finančními institucemi. Díky podpoře partnerství s více než polovinou předních světových bank a investičních společností je společnost Ripple připravena stát se nepostradatelnou součástí mezinárodního obchodu. Silné vztahy se společnostmi Western Union, xRapid, saúdskoarabským měnovým úřadem a xCurrent jsou počátky začínajícího spojenectví s mocnými hráči globálních financí.  

Zvlnění je neuvěřitelně rychlé a levné

Díky neuvěřitelné rychlosti transakcí Ripple je vítězem v odvětví kryptoměn. Ve srovnání s bitcoiny, ethereem a litecoinem je Ripple o světelné roky napřed, pokud jde o zpracování transakcí v jeho síti. Na rozdíl od bitcoinu přetížení transakcí v síti Ripple neexistuje.

Pokud jde o náklady, Ripple je jasným vítězem s průměrným poplatkem za transakci kolem 0,0005 USD. Samozřejmě, stejně jako u většiny věcí souvisejících s kryptoměnou, poplatky a náklady se mohou s postupujícím technologickým pokrokem snižovat.

Vysoká škálovatelnost

Zvlnění bylo navrženo pro zpracování velkých objemů transakcí. Zatímco společnosti jako Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Monero nedokážou zpracovat ani 100 transakcí za sekundu, Ripple dokáže zpracovat 1500 transakcí za sekundu. Na obzoru je nová technologie, která v blízké budoucnosti zvýší kapacitu Ripple na desítky tisíc transakcí za sekundu.

Působivé institucionální aplikace společnosti Ripple

Ripple je mnohem víc než jen kryptoměna díky své působivé rychlosti transakcí, vysoké škálovatelnosti a stabilní síti, je dokonalým nástrojem ke zlepšení procesů mezinárodního převodu peněz.

Pomocí Ripple získávají banky a finanční instituce přístup k likviditě na vyžádání a jsou oprávněny provádět globální platby v reálném čase. Tam, kde mezinárodní bankovní převody trvaly několik dní, je to možné s Ripple provést téměř okamžitě. Jaká revoluce!

Je Ripple nejlepší kryptoměnou k investování v roce 2018?

Ripple je působivá kryptoměna s mnoha užitečnými aplikacemi. Ve srovnání s bitcoiny a mnoha dalšími populárními kryptoměnami je Ripple mnohem stabilnější. S Ripple nejsou žádné tvrdé vidličky a zbytečná politika. Jeho levné transakce také zvyšují jeho přitažlivost.

Základy Ripple zůstávají silné. A zatímco se celý kryptoměnový sektor stáhl ze svých maxim. Pokud se díváte na příštích pět až deset let, myslíme si, že Ripple (XRP) zaškrtne mnoho políček.

Podívejme se, co má Ripple připraveno po zbytek roku. Chcete-li získat svůj podíl na akci Ripple, otevřete si účet u skvělého krypto brokera dnes.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map