3 krypto společnosti, které již přijímají platby PayPal

Americká služba online převodu peněz PayPal se říká, že se připravuje na vstup do odvětví kryptoměn. Pokud bude přesný, PayPal se stane největší entitou, která dosud nenabízí nákupy kryptoměn, což znamená významný milník pro toto odvětví.

Ale pro ty, kteří se nemohou dočkat, je již možné použít PayPal k nákupu prakticky všeho, co chcete, v prostoru kryptoměny – pokud víte, kde hledat!

Nakupujte kryptoměny pomocí Coinbase

Pokud jde o první nákup kryptoměn, mnoho lidí nevyhnutelně hledá nákup pomocí PayPal, Venmo a dalších populárních online platebních služeb. Obvykle však zjistí, že se to snadněji řekne, než udělá, protože jen velmi málo makléřů a prodejců akceptuje cokoli jiného než platby debetní a kreditní kartou.

Naštěstí kalifornský zprostředkovatel kryptoměn Coinbase uznal velkou potřebu na trhu a vstoupil do vyplnění mezery, když začal přijímat PayPal pro nákupy kryptoměn v roce 2016. Od té doby devizový gigant dramaticky rozšířil nabídku kryptoměn, které nabízí prodej a zavedla podporu pro platby PayPal v různých zemích.

Coinbase v současné době nabízí přímé nákupy více než 30 různých kryptoměn přes PayPal, od známých aktiv jako Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) a Chainlink (LINK), až po méně zavedené jako Basic Attention Token (BAT) a Zcash (ZEC).

Zákazníci v 40 různých regionů v současné době mají možnost nakupovat kryptoměny u PayPal – včetně Spojených států, Kanady, Velké Británie, Francie, Itálie a Španělska. Zákazníci v Africe, Asii a Austrálii však tuto možnost v současné době nemají.

Pro jednotlivce v zemi, které Coinbase neslouží, existuje několik alternativ, které stojí za to vyzkoušet. Patří mezi ně peer-to-peer obchodní platformy Paxful a Local Bitcoins, stejně jako eToro, populární platforma pro sociální obchodování, která se běžněji používá pro obchodování s akciemi a komoditami.

Naučte se obchodovat s NewsCrypto

Ačkoli lze Coinbase použít k nákupu mnoha populárních kryptoměn přes PayPal, kdokoli, kdo si přeje obchodovat s kryptoměnami později, se téměř jistě bude chtít naučit základy obchodování, technické analýzy a mapování, než tak učiní – protože nezkušení obchodníci často nedopadnou dobře volatilní trhy.

NewsCrypto byl navržen k řešení tohoto přesného problému. NewsCrypto jako centrum pro začínající a zavedené obchodníky s kryptoměnami poskytuje nepřeberné množství zdrojů, jejichž cílem je učinit obchodování dostupnějším a ziskovějším. Patří mezi ně hromada nástrojů pro sledování, mapování a analýzu trhu, stejně jako indikátory sentimentu, což dává obchodníkům výrazný náskok před konkurencí.

Velká řada funkcí je poskytována zdarma, ale pro ty, kteří chtějí mít přístup k pokročilejším nástrojům používaným profesionálními obchodníky, nabízí NewsCrypto také několik prémiových členských plánů.


Mezilehlý plán přichází na 250 NewsCrypto Coins (NWC) za měsíc (přibližně 8,30 USD) a odemkne nástroje arbitráže a indikátorů sentimentu, kromě několika vlastních typů grafů, zatímco pokročilý upgrade 500 NWC / měsíc (přibližně 16,60 USD) jde o krok dále a také odemkne výstrahy velryb, korelační grafy a v toku indikuje mimo jiné.

Tokeny NWC lze zakoupit přímo na webu NewsCrypto pomocí služby PayPal, nebo je lze získat na burzách třetích stran, jako je KuCoin, za platbu za upgrade členství. Alternativně uživatelé NewsCrypto, kteří dokončují NewsCrypto kurz obchodního vzdělávání odemkne týden bezplatného pokročilého členství.

Uchovávejte svá aktiva v bezpečí pomocí hlavní knihy

Pokud jste vášnivým uživatelem kryptoměny, je pravděpodobné, že jste již slyšeli o problému kolem výměnných hacků nebo krádeží v odvětví kryptoměn, nebo jste sami zažili nějakou ztrátu.

Možná si také uvědomíte, že hardwarové peněženky s kryptoměnou jsou obecně považovány za nejlepší způsob, jak udržet vaše prostředky v bezpečí, protože vám umožňují ukládat vaše kryptoměny v bezpečném offline prostředí a udržovat plnou kontrolu nad vašimi soukromými klíči.

účetní kniha je pravděpodobně nejúspěšnějším výrobcem hardwarové peněženky pro kryptoměny, protože vyrábí nejprodávanější hardwarovou peněženku Ledger Nano S a za poslední čtyři roky se jí prodalo přes 1,5 milionu kusů.

V loňském roce společnost představila svou novou generaci hardwarové peněženky, Ledger Nano X $ 119, která přináší stejnou funkčnost jako Ledger Nano S, ale přidává podporu Bluetooth, více paměti a lepší pokrytí kryptoměnou. Ledger Nano X podporuje každou kryptoměnu prodávanou společností Coinbase a dokonce podporuje výše zmíněné NewsCrypto Coin.

Ledger Nano S i Nano X lze zakoupit u oficiální obchod Ledger pomocí služby PayPal a řady dalších platebních metod – včetně kryptoměn. Pokud ani jedna z těchto možností neodpovídá vašim požadavkům, pak rozpočet ShapeShift KeepKey peněženka je jednou z mála dalších hardwarových peněženek, které lze zakoupit prostřednictvím služby PayPal.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map