Nejlepší obchodní platformy s alternativními zdroji příjmů v roce 2020

Výběr správné obchodní platformy je dost složitý, ale vybrat si tu správnou, která obsahuje také alternativní zdroje příjmů, jako jsou programy doporučení nebo nabídky affiliate partnerů, je jako najít jehlu v kupce sena.

Existují desítky a desítky platforem, takže abychom mohli lépe zúžit vyhledávání a čas nutný k objevení všech nejdůležitějších výhod, které každá platforma nabízí, sestavili jsme tento seznam nejlepší obchodní platformy s alternativními výnosy zdroje v roce 2020.

Každá zahrnutá platforma není jen solidní obchodní platforma nabízející spolehlivé zkušenosti, standardní průmyslové nástroje, různé nástroje a další, mohou obchodníkům poskytnout ještě vyšší příjem kombinací obchodních zisků s tokem příjmů generovaným jakýmikoli doporučujícími programy každou platformou.

Zde jsou nejlepší platformy s přidruženými nebo doporučujícími programy v roce 2020, které mohou řídit další zdroje příjmů nad rámec samotného obchodování.

Možnost IQ

Možnost IQ je průkopnická obchodní platforma pro forexové měny, akcie, komodity a další, která je stejně známá svými spolehlivými obchodními zkušenostmi i svým doporučovacím programem.

Uživatelé mohou využít dvě jedinečné nabídky. První nabízí až 50% provize u všech obchodníků odkazovaných na platformu společně. Druhá nabídka místo toho vydělává pouze 40%, ale každého obchodníka rozděluje individuálně a brání tomu, aby kolektivní průměr bránil růstu výnosů.

Je známo, že obě možnosti generují samostatný tok příjmů, který nezahrnuje samotné obchodování, což činí platformu o to zajímavější z hlediska potenciálu zisku.

Binance 

Binance, populární platforma pro obchodování s kryptoměnami, která nabízí spotové obchodování altcoinů, bitcoinové futures, obchodování s kryptoměnou a to, čemu říkají Friend Commission Kickback.

Uživatelé mohou rozdělit všechny výdělky na ty, na které odkazují. To umožňuje obchodníkům směňovat a nabízet motivaci těm, kteří se nacházejí v jejich sociální síti a osobním kruhu, aby se zaregistrovali na platformu.

Samotné rozdělení je rozděleno na 20% a rozděleno na 10/10 nebo 15/5. Binance dále hraje na téma přítele a zahrnuje celou řadu způsobů, jak snadno sdílet jejich odkaz s přáteli, včetně tlačítek sociálních sítí a dalších.

Binance dále odměňuje uživatele, kteří drží svůj žeton užitku, Binance Coin. Ti, kteří drží více než 500 BNB na Binance, obdrží dalších 20% na rozdělení mezi svého přítele, čímž se celková částka zvýší na 40% provize a až 20/20 rozdělení.

Svým způsobem může samotné držení Binance Coin přinést obchodníkům výdělky, pokud hodnota vzroste, ale její hodnota může také klesat.

PrimeXBT

Postaveno od základu pro zisky, Program doporučení PrimeXBT a nabídky CPA jsou téměř stejně lukrativní jako obchodní nástroje nabízené platformou pro aktivní obchodníky.

Obchodníci si na provizích za přímé doporučení vydělají 20%. Všichni noví uživatelé, na které se v budoucnu referral odvolá, však také získají z původního referreru další výdělky z provizí, což z několika počátečních registrací vytvoří obrovskou síť generující příjmy. Podle žebříčku na webu mají nejlépe vydělávající lidé již více než 50 BTC, aby mohli své úsilí ukázat.

Program CPA je nabízen také profesionálním obchodníkům, jako jsou majitelé webových stránek, ovlivňovatelé a další. Nabídka CPA poskytuje výplaty od 40 USD za první vklady až po 1250 USD u aktivních obchodníků.

Nejpokročilejším partnerům jsou nabízeny také individualizované sazby, od 60 $ za každého partnera, který se přihlásil k více než 100 prvním vkladům, do 80 $ za partnery s více než 200 + prvním vkladem.

Kromě toho je profesionální obchodní komunitě nabízen model sdílení výnosů, který partnerům umožňuje získávat pasivní příjem s provizemi mezi 40% a 70% po dobu životnosti jejich účtů.

Huobi Global

Huobi Global  je dalším velkým hráčem v globálním prostoru kryptoměn se silnou reputací a rozmanitostí obchodních produktů. 

Program doporučení je velmi přímočará nabídka: až 30% provize ze všech obchodů po celý život obchodníka, vyplácené prostřednictvím tokenů Huobi nebo USDT.

I když je jednoduchost vítána, platformě chybí další úrovně provizí pro nejvýkonnější partnery.

Bitfinex

Bitfinex nabízí provize až 38%, když uživatelé splní různé podmínky. První stupeň vydělává uživatelům 18%, zatímco druhý a třetí odemkne dalších 6%, respektive 2%.

Multiplikátoři mohou dále posílit výdělky a přidávají se, když uživatelé projdou každou úrovní ověření KYC, propojí své účty na sociálních médiích nebo mají účet na platformě se zadržením UNES SED LEO, tokenu této platformy. Ti, kdo si cení svého soukromí, se mu možná budou chtít vyhnout.

Stejně jako Binance může token sám o sobě přinést výdělky, ale pokles je také možný a je třeba ho vzít v úvahu při držení aktiva.

eToro

Po přečtení matoucí provizní struktury Bitfinexu je jednoduchost eToro může přijít jako závan čerstvého vzduchu.

eToro nabízí provizi cut and dry ve výši 50 $ za každé přihlášení přinesené na platformu. Nejen to, ale platforma také nabídne 50 $ také novému uživateli, což umožní původnímu uživateli propagovat 50 $ zdarma přátelům a rodině, aby je vyzval k registraci.

Díky tomu se výnosy z eToro snadno prodávají, protože můžete jednoduše nabídnout 50 $ zdarma komukoli a všem zájemcům spolu s odkazem na doporučení. Získáte 50 $ a oni také, je to výhra pro obě strany.

OKEx

eToro je snadný prodej, ale OKEx, ne tak moc. Máte-li rozsáhlou síť obchodníků s vysokým majetkem, můžete si pomocí programu doporučení platformy vydělat jmění, ale jinak může být obtížné začít vydělávat.

OKEx má dvě různé úrovně, přičemž druhá je odemčena po splnění určitých podmínek.

První úroveň vyžaduje, aby jakákoli doporučení prošla procesem KYC a obchodovala s transakcemi v hodnotě více než 16 000 $ do 180 dnů od registrace. Poté, co doporučený uživatel dokončí požadované kroky, zprostředkovatel vydělá 10 USD v USDT.

Druhá úroveň se odemkne až po dokončení celkem deseti na úrovni 1. Nové nastavení vyplácí 30% provize za každé doporučení. Aby se doporučení počítala, musí splňovat stejné podmínky jako úroveň jedna. Háčkem je však to, že výdělky jsou omezeny na pouhých 100 $ za týden, což není příliš mnoho za to, že na platformu v prvních šesti měsících po registraci přineseme více než 160 000 $.

BitMEX

Jako eToro, BitMEX  je často snadný prodej, protože umožňuje uživatelům oslovit ostatní s vlastní nabídkou: diskontované obchodování o 10% za prvních šest měsíců obchodování tam po přihlášení prostřednictvím odkazu referreru.

Spojte to s popularitou platformy a máte recept na rychlé registrace. Jediným problémem je, že doporučující uživatelé se budou muset rychle zaregistrovat, protože doporučení se nepočítá, pokud se nezaregistrují během prvních sedmi dnů od kliknutí na odkaz.

Sazby dosahují až 20% a k dosažení vyžadují obrat 10 000 BTC. Rozumnější 1 000 BTC až 10 000 BTC je pouze 15% a nejnižší úroveň nabízí pouze 10% provize za cokoli pod 1 000 BTC.

Když to shrneme: Která platforma nabízí největší potenciál příjmů?

Nejlepší platformou pro zvyšování celkových výnosů je také obchodní platforma, která nabízí nejlepší nástroje, nejspolehlivější prostředí, většinu aktiv a nejlepší funkce – mezi nejatraktivnější funkce patří alternativní zdroje příjmů prostřednictvím doporučovacích programů a nabídek CPA..

Tento seznam uvádí řadu nabídek, které mají obchodníci k dispozici, a poskytuje určitý směr, který pro vás může být vhodný. Nakonec, výběr platformy, která nejlépe vyhovuje vašim jedinečným individuálním potřebám, vás učiní nejúspěšnější.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map