Přepsáním pravidel obchodování s kryptoměnami a kladením vašich potřeb na první místo nabízí Basefex nejnižší obchodní poplatky na světě, nejvyšší ověřené zabezpečení, nepřetržitou živou podporu a až 100násobnou páku – to vše bez jakéhokoli KYC.

Obchodování s deriváty vyžaduje víc než znát rozdíly mezi indexy a dluhopisy. Aby to bylo správné, vyžaduje velké znalosti a zkušenosti, zejména mezi profesionály. Vyžaduje také práci se správnou obchodní platformou.

BaseFEX: Přehled

BaseFEX je relativně novým účastníkem v oblasti výměny derivátů kryptoměny. Ale již si dělá jméno jako důvěryhodná platforma, že uživatelé mohou obchodovat s krypto deriváty s nejatraktivnější pákou v tomto odvětví.

Zpravidla platí, že ať už jste investor nebo běžný obchodník, který se chce živit obchodem s kryptoměnovými deriváty, je nejdůležitější pochopit nejdůležitější body, které je třeba hledat na vaší obchodní platformě.. 

To je řečeno, zde jsou některé ze služeb společnosti:

 • Uživatelsky přívětivá platforma
 • Pákové obchodování
 • cenový graf baseFEX
 • bezpečnost uživatele
 • snadný proces registrace

basefexZabezpečení BaseFEX

V průběhu let bylo obchodování s krypto poznamenáno spoustou nesrovnalostí, především kvůli pravidelným hackům, které investory stojí spoustu peněz a času. Každý obchodník by dnes chtěl vědět, jak jeho budoucí platforma pro výměnu zajišťuje, aby jeho digitální aktiva byla v bezpečných rukou.

BaseFEX využívá řadu bezpečnostních funkcí, které zajišťují bezpečnost aktiv obchodníků. V současné době je to jedna z mála směnárenských společností, které nikdy nenakazily, což je u jiných platforem běžné. Zajímavé je, že testovací program observatoře, který zahrnoval více než 500 výměnných platforem prováděných na Mozille, který hodnotil BaseFEX mezi prvními čtyřmi se skóre A +, a to navzdory tomu, že platforma je sotva dva roky stará do obchodu s kryptoměnovými deriváty.

 Mezi bezpečnostní funkce, které baseFex integroval, patří dvoufaktorové ověřování (2FA), které hackerům ztěžuje přístup k aktivům uživatelů. Kromě toho jsou všechny adresy platformy uloženy offline a mají více signatur. 

Jedná se o nejvyšší bezpečnostní systém, který zajišťuje, že i kdyby došlo ke kolapsu systému, hacker by stále neměl přístup ke všem klíčům požadovaným pro přístup k aktivům obchodníků.

 Uživatelsky přívětivá platforma

BaseFEX chápe, že obchoduje ve vysoce osídleném odvětví, aby porazilo konkurenci; platforma se dobře odlišila. Platforma je navržena s nejmodernější špičkovou technologií, která uživatelům umožňuje využívat spolehlivé a transparentní obchodní zkušenosti. 

Ačkoli platforma nabízí nejpokročilejší obchodní nástroje na dnešním trhu, byla relativně zjednodušena, aby vyhovovala jak zkušeným obchodníkům, tak novým účastníkům. BaseFEX navíc používá Trading View, software třetích stran, který poskytuje hluboce analyzované cenové a tržní grafy.

Pokud vám angličtina nevyhovuje nebo vám není pohodlné s ní obchodovat. Platforma má pro vás další možnosti. K dispozici je ruština, čínština, korejština a japonština. Budete muset přepnout pouze na své oblíbené v pravém horním rohu vstupní stránky webu.

Pákové obchodování

Mezi skvrnami, které si uživatelé užívají na platformě, je obchodování s pákovým efektem. Obchodování s pákovým efektem znamená, že budete vystaveni určitému zvýšení nebo snížení ceny určité kryptoměny, aniž byste nutně měli potřebná aktiva.

  „Pákový efekt“ jednoduše znamená půjčení si z platformy, abyste mohli sázet více. Například BaseFEX vám dává 100x pákový efekt pro bitcoiny a 20x vyšší pro ostatní coiny.

Platforma vás neomezuje pouze na obchodování s bitcoiny. Mezi krypty obchodované na platformě patří;

 • Bitcoin (USD / USDT)
 • Bitcoinová hotovost
 • Etherium
 • Binance Coin
 • Vlnění
 • Litecoin

Žádný postup KYC

BaseFEX chápe, že mnoho obchodníků s futures miluje obchodování na platformě, která jim zaručuje zachování jejich soukromí. BaseFEX si pro zahájení obchodování vyžádá pouze vaši e-mailovou adresu, jméno a přezdívku.

Proces registrace BaseFEX

Pořiďte si selfie, naskenujte identifikační dokumenty, což jsou některé z byrokracií KYC, které chce BaseFEX odstranit. Uživatelé připojující se k platformě tak mohou dělat anonymně. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa pro nákup bitcoinů a zahájení obchodování na platformě. Zde je snadný proces registrace;

 • Jakmile jste na webu BaseFEX, klikněte na tlačítko „zaregistrovat“ umístěné v pravé horní části vstupní stránky.
 • Zadejte svou e-mailovou adresu, své jméno a přezdívku.
 • Přečtěte si podmínky a klikněte na tlačítko Registrovat.

Obchodování s BTC věčnými smlouvami na BaseFEX

BaseFEX je platforma pro obchodování s futures, která nabízí uživatelům vysoce využívané obchodní smlouvy pro bitcoiny i další kryptoměny. Uživatelé si musí uvědomit, že obchody jsou vypořádávány buď v BTC nebo USDT. Než začnete, doporučujeme každému obchodníkovi seznámit se s níže uvedenými podmínkami;

Věčná smlouva– jedná se o dohodu mezi dvěma subjekty o nákupu / prodeji kryptoměn za předem stanovenou cenu v budoucnu.

Věčná smlouva– je to smlouva podobná futures kontraktu diskutovanému výše. Jediný rozdíl je v tom, že nemají stanovené datum vypršení platnosti.

Počáteční rozpětí– toto je minimální množství bitcoinů, které uživatel potřebuje k otevření pozice.

Udržovací marže– toto je minimální vklad, který by měl uživatel držet, aby si udržel pozici.

Cena vypořádání– to je cena, za kterou se futures kontrakt usazuje.

Označit cenu– smlouva je za tuto cenu označena během likvidace a výpočtu PNL.

Tržní objednávka – jakmile je zadána tržní objednávka, je objednávka provedena s okamžitým účinkem podle tržní sazby.

Omezit objednávku– je to typ objednávky, která umožňuje uživateli nastavit minimální nebo maximální cenu, za kterou budete kupovat nebo prodávat. Objednávka je provedena, jakmile je tato podmínka splněna.

Zákaznická podpora BaseFEX

Ačkoli se mnoho platforem pro výměnu krypto derivátů snaží nabídnout ideální zákaznickou podporu, většinou jim chybí mnoho způsobů, jako jsou kanály s omezeným přístupem, nereagující a nefunkční podpůrná centra. BaseFEX naštěstí využil svůj program zákaznické podpory, aby zajistil rychlé zodpovězení všech dotazů.

Mezi možnosti, které může obchodník oslovit, patří e-mailová podpora, twitter nebo dokonce prostřednictvím živého chatu. V případě naléhavého problému má účet LinkedIn na platformách vždy někoho, kdo může odpovědět na vaše dotazy.

Závěrem

Přestože je BaseFEX novým účastníkem v oblasti obchodování s futures, získal obrovský zájem jak zkušených, tak nových investorů. Platforma je jednou z mála, která používá systémy protokolů generovaných rizikem, které chrání investory před rizikem velkých ztrát nad zůstatek účtu.

 BaseFEX je jednou z mála připravovaných obchodních platforem, které uživatelům umožňují transakce a obchodování anonymně. Špičkové technologie, které firmu pohánějí, a vysoká úroveň transparentnosti, kterou firmy vykreslují, umožňují uživatelům provádět transakce hladce a častěji. 

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me