Exkluzivní rozhovor s generálním ředitelem YPTOspace Gregorym STOOSEM

V nedávném rozhovoru s Geregory STOOS, generálním ředitelem YPTOSPACE, střílí z boku a říká nám, proč věří, že svět potřebuje mnohostrannou a revoluční platformu, jako je YPTOspace.

Jak jste založili YPTOspace?

Moje zkušenosti se značně lišily v marketingu, rozvoji podnikání a za poslední dva roky jsem vyvíjel technologii kryptoměn se skvělým týmem lidí, kteří se věnují tomu, aby se YPTOspace dostal do hlavního proudu. Zjistili jsme, že pokud nedokážeme bankovní sektor zrychlit na hodnotě kryptoměny pro standardní finanční transakce, musíme ji vzít na veřejnost. Naším cílem je povzbudit komerční sektor k podpoře YPTOspace.

Odchod od tradičních bankovních a platebních metod; dokonce i současný systém, kdy se tradiční bankovní transakce a transakce s fiat měnou kombinují s kryptoměnou, je neudržitelný, a proto existuje tolik problémů, když se lidé pokusí je použít.

Pevně ​​věřím, že lidé potřebují více svobody při používání svých peněz, aniž by museli platit obrovské poplatky. Technologie blockchain také nabízí zcela bezpečnou, ale anonymní metodu pro lidi, kteří možná nemají bankovní účet, ale potřebují bezpečný způsob platby online.

Proč se o vašem týmu YPTOspace píše tak málo?

Poslední dva roky jsme strávili hledáním správného týmu, který jsme proškolili a všichni jsou s touto platformou na palubě. Získání správné skupiny vyžaduje spoustu času, peněz a úsilí, což je to, co máme po dvou letech společné práce, takže nyní nepotřebujeme narušení toho, aby nám někdo ukradl společnost.

Co je YPTOspace?

YPTOspace je mnoho věcí, ale mojí ambicí je vytvořit globální ekosystém, který každému umožní svobodu spravovat svá finanční aktiva a operace. Jeden, kde mohou uživatelé posílat bitcoiny a nechat je dorazit v dolarech nebo eurech. Tam, kde lidé mohou provádět platby v eurech, a podniky je mohou přijímat jako kryptoměny, například ETH nebo BTC, nebo nativní kryptoměna platformy – YPTO Coins.

Jak jsem již řekl, pro přechod do hlavního proudu potřebujeme kryptoměnu. K tomu potřebujeme platformu, která využívá blockchainovou technologii; decentralizovaný model, který přináší digitální měnu nejen pro obchodování s aktivy, ale i pro každodenní použití. Tato technologie má specifické protokoly, které usnadňují transakci a zabezpečují všechny uživatele.

Čím se YPTOspace liší od ostatních platforem kryptoměny?

YPTOSPACE je první platforma postavená na kryptoměně, kde uživatelé mají více nástrojů pro platby, finanční správu, obchodování, včetně funkce automatizovaného obchodního robota, sázení a hazardních her, nakupování a dalších. Robustní technologie blockchain zajišťuje bezpečnost zákazníků a vysokorychlostní škálovatelnost pro rychlé platby a to vše bez poplatku za převod finančních prostředků!

Vytvořením rychlé a uživatelsky přívětivé platformy tým YPTOspace věří, že miliony uživatelů po celém světě přijmou tento nekonvenční model a promění jej v běžný běžný platební systém.

Jako P2P řešení s vestavěným mechanismem úschovy pro větší bezpečnost má Platformová aplikace komponenty, které energizují podniky, aby pronikly na trh kryptoměn. Se všemi poskytnutými nástroji není pochyb o tom, že YPTOspace se stane jménem domácnosti a bude hodnocena vedle Google, Microsoft, Facebook, Apple, PayPal a Amazon, když si lidé myslí o kryptoměně, budou si myslet YPTOspace.

Proč spouštíte ICO?

Chceme přinést YPTOspace více uživatelům, a proto potřebujeme spustit platformu. Pokud máme dělat svou práci správně, musíme pokračovat v rozvoji. To vše vyžaduje peníze a hodně z nich.

Platformu jsme bootstrapovali a věříme, že je čas, aby se podobně smýšlející zúčastněné strany zapojily do toho, o čem víme, že je revolučním měničem kryptoměny. Díky investicím zúčastněných stran a lidem používajícím YPTOcoin můžeme vzít to, co jsou aktuálně samostatné služby – bankovní účty, online kasina, burzy, obchodování, investice atd. – a sjednotit je.

Kryptoměna je decentralizovaný systém, ale zdá se, že žádný z hráčů na trhu neusiluje o řešení pro lidi a firmy. Stávající společnosti na trhu s kryptoměnami zůstávají nastaveny na udržení současného stavu, kde používat jejich systémy, to stojí spoustu peněz prostřednictvím struktury poplatků, a jsou rádi, že v tom pokračují. Kryptoměna nadále napadá bankéře a vlády. Všichni utíkají místo kryptoměny místo řešení těchto velmi reálných překážek na finančních trzích.

Vím, že mnoho lidí věří, že YPTOspace je příliš revoluční, protože dáme lidem šanci dělat si s jejich penězi, co chtějí, a nebudou muset platit vysoké poplatky, ale je mi to jedno.

Kryptoměna by neměla být elitářská, musí být pro každého a my jsme to začali dělat s YPTOspace.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map