Exkluzivní rozhovor s Jackem Ge, výkonným ředitelem společnosti Cybervein [CVT]

Jack Ge Výkonný ředitel CyberVein Obecný manažer v CyberVein, kde pracujeme na vytváření vzájemně propojených databází, které se rozprostírají po celém světě. Zakladatel spuštění smart-home hardwarovým akcelerátorem HAX v roce 2016 a postgraduální absolventi Imperial College v Londýně. Strávte spoustu času cestováním na konference vysvětlující výhody DAG oproti blockchainu a jak to funguje v síti CyberVein, takže vždy připravte příležitosti pro zdravá, otevřená debata o technice. https://cdn.coingape.com/wp-content/uploads/2020/05/01143934/jack_ge.png

V exkluzivním rozhovoru s Jack Ge, generální ředitel společnosti Cybervein, diskutujeme o vývoji, designu, kryptoměně a výhodách používání sítě pro efektivní správu databáze. Diskutujeme také o nových tématech, jako je důkaz o příspěvku, budoucnost projektu cybervein & mnohem více. Pojďme tedy začít.

Q1. Můžete stručně představit CyberVein našim čtenářům a jak přispíváte do krypto ekosystému?

Cybervein byl financován neziskovou organizací CV Technology, která byla založena v Singapuru v roce 2017.

Nejsme přesně jeden blockchainový projekt, nebo tak říkajíc projekt veřejného řetězce. Jsme řešení pro velká data, které se skládá ze tří odlišných produktů zaměřených na problémy v odvětví velkých dat,

  • Distribuovaná databáze PISR pro správu dat
  • Řetězec úložiště DAG pro zabezpečení, který se zaměřuje na úložiště a zálohování
  • Federovaná výuková platforma pro zpeněžení dat

Ve skutečnosti se zcela lišíme od kryptoměn, které se vyznačují buď výkonem, škálovatelností, zabezpečením nebo decentralizací. Spíše se zaměřujeme na aplikace v reálném světě, protože,

Nelze vyloučit lidský faktor z rovnice, zaměřujeme se na kořeny neměnnosti a souladu se současnými technologiemi, které jsou – data.

Q2. Můžete stručně informovat čtenáře o architektonickém návrhu a jak je lepší z jiných platforem správy DB?

Důvodem, proč budujeme platformu velkých dat, která se skládá ze tří produktů, je to, že narůstají obavy ohledně ochrany osobních údajů, zabezpečení a zpeněžení. Ve skutečnosti jsme měli incident v Číně, před několika měsíci, kdy programátor vymazal jen pár řádků kódu a oni ztratili miliony dolarů v hodnotě dat. Mimochodem, nepřišli jsme s tím, Google přišel s původním nápadem.

Jde v podstatě o bezpečnější databázi se soukromým úložištěm, které se neustále vyvíjí z Federated Learning a zálohování v síti DAG. Federované učení poskytuje bezpečné a vyhovující prostředí pro zpeněžení dat. Změna pracovního toku strojového učení, protože centralizovaný sběr dat přináší spoustu problémů.

Máme distribuovanou databázi PISR, která zajišťuje, aby všechny údaje uváděly všechny akce zvláště vhodné pro samotné podniky. Síť DAG poskytuje zálohu na veřejném blockchainu.

Stav databáze je zaznamenán na konsorciu, ale záloha je uložena v síti DAG a je rozdělena.

Je distribuován a pracovní postup je jiný. Ale ve federovaném učení máme modely skutečně trénované ve vašem místním terminálu. 

Náš blockchain není špičkový z hlediska výkonu, protože pro primární úložiště se používají centralizované servery. Kompromisem jsme však vylepšili zabezpečení a škálovatelnost. Náš model navíc nabízí kompletní řešení pro stávající podniky.  


Q3. Můžete nám říci více o pracovním mechanismu Cyberveinu? Jak funguje doklad o příspěvku?

Jack Ge – Doklad o příspěvku je podobný dokladu o uložení. Uložení veřejného DAG je navíc volitelné. Databáze se nachází v samotném firemním serveru, ale co s tím přichází, můžete se rozhodnout použít síť DAG. Databáze bude zrcadlena a zálohována v síti DAG.

Kdybych se měl stát přispěvatelem, byl bych za to odměněn. A za všechna data, která budou odebrána pro federované učení, bych byl za to také odměněn.

V naší síti je to jen 1 a 0 s a shardované soubory. To eliminuje bezpečnost na Achillově patě odstraněním motivace k útokům. 

Q5. Cybervein má také případ použití ve výzkumu v medicíně. Jak může přispět k situaci, jakou máme právě teď?

Jack Ge – V lékařském průmyslu se nám podařilo všechny tři produkty otestovat společně jako velkou datovou platformu. Cybervein jsme nevyvinuli úplně sami. Měli jsme laboratoř na Zhejiang University v Číně, kde jsme vyvinuli zdrojový kód. 

Jednou z prvních věcí, které jsme testovali, byl lékařský ústav na univerzitě pro velký test dat. Je to v zásadě jako shromažďování všech údajů dohromady bez problémů se stížnostmi. Řekněme, že v případě této pandemie jsme narazili na mnoho problémů. Máme tento systém QR kódů, kde lidé z jednoho města mohou naskenovat kód a prokázat se, že jsou ve městě v bezpečí. Šel do jiného města a musel udělat 14denní karanténu. Databáze vzájemně sladěné.

V zásadě jsme trochu obětovali výkon, abychom získali bezpečnost a škálovatelnost.

Q6. Všimli jsme si, že CVT patří mezi nejvýkonnější mince v roce 2020 až dosud. Jak na to myslíte? Co si myslíte, že letos šlo pro vás to pravé?

Hlavně si myslím, protože R&Společnost D lab uzavřela distribuovanou databázi. Udělali jsme konsenzus PoC a dokončili jsme správu dat pro federované učení. Máme blockchain, který funguje jako stroj času, který ukládá stavy a akce databáze. 

Máme také databázovou podporu pro podnikání k vytváření vlastních postranních řetězců a tokenů. Testovali jsme naši platformu s mořskou společností a společností na prodej jízdenek, kde se jim podařilo vytvořit vlastní tokeny pro provoz jejich podnikání a realizaci jejich cílů.

CVTUSDCenový graf CVT / USDT na Okexu (TradingView)

Také jsme vyvinuli správu účtů, SDK, API a nabízíme také běžící inteligentní smlouvy založené na solidnosti. Náš prohlížeč blockchain navíc nabízí přístup k decentralizovaným aplikacím, které lze také použít jako rozšíření blockchainu na chromu.

Q7. Jak funguje zpeněžení dat v Cyberveinu?

Jack Ge – V současné době vyvíjíme síť DAG pro integraci s naší distribuovanou databází. PoC jsme zjistili, existuje systém hlasování, kde si každý držitel tokenu bude moci zvolit přispěvatele do sítě a bude odměněn. Myslím, že tokenomika, kterou jsme dosud testovali, funguje docela dobře.

Máme dodavatele dat, který musí platit za úložiště pro přispěvatele do úložiště, a nabyvatele dat, který platí tokeny dodavateli a skladovateli dat, protože odebírají data například z nemocnice pro lékařský vývoj.

Dodavatel dat také platí za model, pokud má obchodní dohodu. Jsme na cestě k definování distribuce tokenů. Také všechny výnosy, které vyděláme z „Cybervein“, budou převzaty z těchto transakcí v síti a všechny tokeny budou spáleny.

Tímto způsobem Američané posílili své NASDAQ a stejně tak uděláme i my. Chceme zachovat složitou rovnováhu mezi cenou tokenu a technologickým rozvojem.

Q8. Jak váš tým zvládá uzamčení koronaviru a ovlivňuje to váš plán?

Jack Ge – Globálně máme několik různých míst. V současné době máme v Shenzhenu v Číně hlavní řídící tým, ale náš vedoucí vývojový tým je v laboratoři univerzity Zhejiang University. 

Práce obou týmů byla na začátku roku ovlivněna epidemickým rozšířením, ale uvolnění, telegram a přiblížení byli našimi přáteli. Ve skutečnosti nám to ušetřilo čas při každodenním dojíždění a všechno funguje celkem dobře. Marketingový tým byl nicméně hluboce ovlivněn.

Pokud by to nebylo pro pandemii, měli jsme obrovský plán na obrovský hackathon. Ačkoli tyto věci ještě nebyly provedeny, dařilo se nám online celkem dobře.

Globální setkání a hackathon v USA, Velké Británii, Indii, Turecku, Švýcarsku a Japonsku byly odloženy. Zdá se, že pandemie se globálně dostává pod kontrolu a doufejme, že se znovu dostaneme do pohybu.

Q9. Co dál pro Cybervein?

Jack Ge – Na začátku roku 2019 jsme šli do Dubaje na vývojovou soutěž pro výměnu dat, abychom vybudovali blockchain pro Smart Dubai. Kvůli nedokončení celého našeho modelu jsme však v závodě skončili na druhém místě. 

O rok dopředu může Cybervein nyní podporovat pokročilé modely AI (Artificial Intelligence) a IoT (Internet of Things) spolu s poskytováním řešení pro správu databází firmám. 

Až pandemie skončí, budeme ve spolupráci s Dubai Expo poskytovat „řešení prodeje lístků“. Myslím, že je to obrovské v jedné z nejluxusnějších a největších expozic na světě. Cílem marketingového týmu je v příštích měsících rozšířené uznání a partnerství. 

Můžete chytit Jacka a tým Cybervein živě u nich Kanál YouTube v další epizodě Crypto over Beer, kde diskutují o různých tématech vývoje blockchainu. 

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map