Hailong Duan Spoluzakladatel společnosti EXUP, ChainUP Financial Derivatives S mnohaletými zkušenostmi v oblasti internetového financování, Duan kdysi vedl tým ve známé platební společnosti, aby dosáhl ročního výkonu miliardy juanů. V současné době je spoluzakladatelem společnosti EXUP se zaměřením na vývoj blockchainových finančních derivátů.

V exkluzivním rozhovoru s Hailong Duanem, spoluzakladatelem společnosti EXUP, ChainUP Financial Derivatives, předního poskytovatele blockchainových řešení, vysvětlil, jak byli schopni poskytovat výměny odolné proti hackerům a jak vidí asijský trh jako jeden z nejvýznamnějších přispěvatel do ekosystému blockchain / kryptoměna.

  1. Můžete krátce představit ChainUP našim divákům a jak přispíváte do krypto ekosystému?

Ano, samozřejmě. Společnost byla založena v září 2017, ChainUP je poskytovatelem řešení blockchainových technologií a vlastní osm dobře vyvinutých produktových řad. Zahrnují obchodování s digitální měnou, peněženku, situační povědomí, blockchain veřejného řetězce a konsorcia, těžební fond, cloudová média blockchainu, likviditu, makléře. Vytvořili jsme průmyslovou uzavřenou smyčku od technologické služby po provoz a komercializaci provozu. 

Za poslední 2 roky jsme obsloužili více než 300 klientů na burze, 100+ klientů digitální peněženky, 150+ klientů poskytujících služby v oblasti likvidity, včetně 50+ milionů uživatelů ve více než 20 zemích z Asie, Evropy, Ameriky a Oceánie.. 

Členové týmu, kteří stojí za ChainUP, pracovali v předních blockchainových nebo internetových společnostech a institucích v oblasti technologického vývoje a řízení provozu a mají velké zkušenosti v blockchainovém průmyslu. Náš zakladatel Zhong Gengfa dříve působil jako technický ředitel divize Baidu SNS a založil její technický tým; rovněž působil jako CTO ve známé čínské platformě pro půjčování automobilů P2P, START.

Minulý rok byl svědkem vypnutí mnoha startupů blockchainu, bojujících s dodáváním POC, MVP a obecně implementujících blockchainových řešení, která fungují. Naším cílem je poskytnout technická řešení tolik potřebná pro ekosystém krypto-blockchainu, tedy přispívá k tomuto rodícímu se odvětví. Snažíme se poskytovat špičkové odborné znalosti, potřebné know-how, nabízet rozmanitost typů řešení a poskytovat výjimečnou podporu a služby blockchainové komunitě.

  1. Nedávno jste spustili systémové řešení ETF, na EXUP. Mohl byste nás o tom informovat?

Systémové řešení ETF (fond obchodovaný na burze) byl nedávno spuštěn na naší nové platformě finančních derivátů blockchain EXUP. ETF jsou důležitým investičním nástrojem používaným k realizaci zhodnocení aktiv. Na tradičních finančních trzích jsou ETF využívající pákový efekt velmi populární formou finančních derivátů. Považovány za inovaci oproti tradičním ETF, mají ETF s pákovým efektem výhody spotového obchodování, žádné požadavky na marži, složení úroků nebo kontrolu rizika. Pokud se využijí uvážlivě, mohou ETF využívající pákový efekt důsledně zesilovat výnosy podkladového indexu. 

Naše systémové řešení ETF, které bylo spuštěno na zadní straně naší nové značky blockchainových finančních derivátů EXUP, je stejně jako všechna naše další řešení EXUP odhodláno poskytovat našim zákazníkům bezpečné, stabilní a efektivní služby blockchainových finančních derivátů. V současné době poskytuje tým EXUP technologické služby v oblasti finančních derivátů 60 podnikům ve více než 10 zemích a regionech po celém světě.

  1. Nulové bezpečnostní incidenty od doby, kdy jste začali, zatímco dokonce i v domnělých burzách došlo k mnoha hackerským incidentům. Jak jste to zvládli? 

Zabezpečení je prioritou ChainUP, protože chápeme, že udržování bezpečnosti fondů je pro burzy a jejich uživatele nejdůležitějším faktorem. Za poslední dva roky od založení jsme obsloužili více než 300 zákazníků burzy a poskytli jsme hladkou funkčnost s nulovými bezpečnostními incidenty. To nemalou měrou přispělo k průlomu těchto výměn, které se vymykaly z tisíců platforem.

Pro směnné transakce má ChainUP soubor speciálních systémů řízení rizik, provádění komplexního řízení rizik systému. Poskytuje také třícestné sladění financí, monitorování zabezpečení fondu v peněženkách v reálném čase, aktivní bezpečnostní zásahy, inteligentní sledování oběhu aktiv, blokování výběru, obranu proti DDoS útokům, vyčištění provozu a dalších 30 obranných mechanismů. 

Proprietární situační systém AUROR společnosti ChainUP provádí rozsáhlou analýzu dat o chování uživatelů, vícerozměrné monitorování, detekci rizik a hrozeb v reálném čase, aktivně předchází vysoce rizikovému chování a provádí analýzy a odposlechy systému.

ChainUP také udržuje hloubkovou spolupráci s více než desítkou globálních bezpečnostních institucí blockchain. Tyto organizace vydávají zákazníkům zprávy z profesionálního auditu, přijímají formální ověřovací technologii a automaticky skenují bezpečnostní kódy. Byly provedeny desítky bezpečnostních testů za účelem řešení bezpečnostních rizik, zabránění hackerství a zajištění bezpečnosti inteligentních smluv.

ChainUP navíc izoluje oprávnění a provádí několik potvrzení pro operace na vysoké úrovni. Samočinně zkoumá chování správce, jako jsou abnormální audity přihlášení, pokus o neautorizované operace, vysokofrekvenční přístup k serveru a neobvyklé chování předobjednávky.

S kompletním systémem kontroly a zabezpečení rizik můžeme s potěšením říci, že se nám podařilo zajistit dva roky bezpečného provozu a služeb údržby 300 zákazníkům po celém světě bez jakýchkoli bezpečnostních incidentů.

Jak jsme již zmínili dříve, ChainUP disponuje silným technickým zázemím s týmem více než 100 „technologických genů“ od špičkových internetových společností a dalších zavedených blockchainových společností poskytujících ty nejlepší technologické služby na trhu.

  1. Jak vidíte asijský trh z hlediska potenciálu a vývoje?

Nárůst používání a popularity kryptoměn vedl k živým kryptotrhům. Toto nadšení investorů postupně přesunulo zájem na trh obchodování s deriváty, zejména o poptávku po pákových a smluvních transakcích. Jsme si velmi dobře vědomi trendů na trhu, a proto jsme spustili EXUP, naši dceřinou značku blockchain finančních derivátů..

Protože většina vývoje finančních derivátů zaměřených na blockchain probíhá v Evropě a USA, existuje velký potenciál pro rozvoj na asijském trhu a doufáme, že spuštění naší platformy blockchainových finančních derivátů EXUP otevře našim zákazníkům v Asii nové investiční a obchodní kanály. 

  1. Myslíte si, že v roce 2020 dojde k novému vrcholu kryptoměn a bitcoinů?

Kromě účinků rozpuštění bitcoinů na polovinu a přílivu institucionálních fondů do kryptoaktiv bude makroekonomická situace silnou hnací silou ceny BTC. Jako lídr na trhu s tokeny pak cena bitcoinu ovlivní ostatní kryptoměny. 

Příchod Váhy vyvolal nárůst celosvětové pozornosti v oblasti kryptoměn a hlavně mezi vládami, aby vyvinuly CBDC (digitální měny centrální banky). Pokud vlády zavedou CBDC, pravděpodobně je přijmou MNC (nadnárodní korporace) a prostřednictvím síťového efektu také malé a střední podniky (malé a střední podniky). To poskytne více možností, jak rozšířit používání digitálních měn mezi masy. Jelikož známé značky přijímají technologii blockchain nebo vyvíjejí své vlastní stablecoiny, věřící bez kryptoměny budou stále více přijímat kryptoměny.

Na druhé straně v mnoha rozvojových zemích, kde jsou místní měny volatilní, jsme svědky nárůstu rostoucí užitečnosti kryptoměn k zajištění proti této volatilitě. 

Všechny tyto faktory mohou přispět k významnému posílení bitcoinů a kryptoměn jako alternativní třídy aktiv.

  1. Co bude dál pro Chainup?

Jsme uprostřed našich internacionalizačních plánů. Společnost ChainUP aktivně spolupracovala s nadnárodními regulačními agenturami a agenturami s licencí na zajištění souladu s naším sektorem blockchainových technologií B2B tak, aby urychlil náš průmyslový rozvoj.

V roce 2020 se skupina ChainUP Group zaměří na rozvoj těchto pěti obchodních linií, konkrétně, 

přizpůsobená řešení pro podniky, cloudová řešení SaaS (ChainUp Cloud), řešení digitálního bankovnictví (HiCoin), řešení likvidity (BitWind) a řešení finančních derivátů (EXUP).

Implementací strategie 1 + 5 + N, tj. 1 hlavní značka + 5 nezávislých obchodních jednotek + N společných podniků a strategických partnerství, plánujeme dosáhnout růstu od „jednoho produktu“ k „produktové matici“. Jelikož náš ekosystém holisticky budujeme v sektoru technologických služeb blockchain, naším cílem je stát se vedoucím uchazečem o podíl na globálním trhu tohoto podnikání. 

A jako vždy, naší nejvyšší prioritou jsou naši zákazníci, a proto poskytování toho nejlepšího v našich technologiích a službách bude pro nás v ChainUP vždy nejdůležitější!

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me