Rozhovor s Yodou (Jude) G Regevem, zakladatelem společnosti Jointer

Zakladatel Yoda (Jude) G Regev & CEO JointerYoda je sériový podnikatel, jehož talent pro vývoj efektivních nápadů a řešení vyústil v úspěšný růst pěti společností se třemi úspěšnými odchody. Před několika lety se přestěhoval do Silicon Valley v Kalifornii a samouk se naučil plynně anglicky.

https://cdn.coingape.com/wp-content/uploads/2020/10/26144710/2020-10-26-1-min.png

Otázka 1: Dosud byly bezpečnostní tokeny tolik mluvené o inovativním narušení v realitním průmyslu. Proč si myslíte, že to nestačí k odstranění opakujících se problémů v tomto sektoru?

Yoda: V počátcích Jointera jsme vytvořili tokenizované komerční nemovitosti. Po diskusi s některými z našich poradců vyšlo najevo, že tokenizace je pouze udržováním starého způsobu podnikání místo vytváření nové cesty vpřed pro investice a syndikace komerčních nemovitostí.. 

Každý se mýlí, když si myslí, že tokenizace není tím správným řešením. Tokenizace jako samostatný produkt nemůže fungovat pro sofistikované uživatele, nemůže demokratizovat průmysl neakreditovaným investorům a nemůže fungovat bez integrovaného řešení likvidity. Navíc bez sekundárních trhů tokenizace nevyřeší problém, který se rozhodli vyřešit.

Q2: Jointer navrhl a implementoval jedinečný přístup založený na DeFi k řešení dlouhodobých problémů v realitním sektoru. Můžete nám o tom říct víc?

Yoda: Zkušenosti jsme viděli, jak obtížné bylo vlastníkům komerčních nemovitostí sdružovat nemovitosti a také to, jak je pro průměrného člověka náročné najít silné nemovitosti, do kterých investovat. Při vývoji Jointeru tedy bylo přístupem vybudovat něco, co snižuje riziko pro veřejné investory a pomoci těm s lukrativními vlastnostmi rychle syndikovat prostředky z jednoho zdroje, místo aby museli hledat mnoho. 

Když kupující komerčních nemovitostí koupí nemovitost, získají většinu prostředků od věřitele jako hypotéku a zbytek syndikují od více hráčů. Jointer mění hru tím, že umožňuje majitelům získat jeden šek od věřitele na hypotéku a další šek od Joitnera ohledně potřebné zálohy na kapitál. Na druhé straně Jointer umožňuje veřejnosti investovat do řešení Jointer, získat nekorelující návratnost s neomezenou likviditou

Vyřešili jsme to tím, že jsme uspořádali naši každodenní aukci DeFi s vestavěným herním teoretickým modelováním a několika zákony nedostatku navrženými decentralizovaným způsobem. Přitom se Jointer stává syndikátorem fondů a je schopen nabídnout jeden šek investorům CRE.

Otázka 3: Aby takové implementace fungovaly efektivně, domnívám se, že by měl existovat funkční most mezi konvenčními nemovitostmi a trhem digitálních aktiv. Proto jste zavedli JNTR pro bezproblémový převod likvidity?

Yoda: V současné době, pokud máte lukrativní nemovitost pro komerční nemovitosti, neexistuje žádná pobídka pro utrácení statných nákladů a rizik za tokenizaci vaší nemovitosti. Pokud jde o Jointer, děláme proces plynulým a lukrativnějším pro migraci všech bilionů dolarů komerčních nemovitostí na blockchain. Společnost JNTR je také podporována v zadních dveřích komerčními nemovitostmi prostřednictvím vzájemného kolaterálního vztahu s cennými papíry společnosti Jointer, JNTR / ETN a JNTR / STOCK. 

Otázka č. 4: Řekněte nám více o technické stránce JNTR, zejména o procesu těžby, a o tom, jak si zachovává svoji hodnotu prostřednictvím ekonomiky likvidity Jointer?

Yoda: Jointer zabudoval přes 52 inteligentních kontraktů do tokenového ekosystému a vytvořil tak finančně nejuznávanější token v historii kryptoměny. Token JNTR je navržen s anti-manipulačními smlouvami způsobem, který omezuje, aby nominální hodnota tokenu neklesala. Denní ražba pro JNTR je určena jednou z 52 inteligentních smluv a na základě včerejšího výkonu aukce společnosti Jointer.. 

Otázka 5: Jaké jsou výhody účasti v Jointer Auctions a jak se mohou investoři připojit?


Yoda: Všichni investoři musí jít do Jointer.io a kliknout na „Investovat“. Je to dobrá příležitost pro investory, protože jsme vytvořili token s nominální hodnotou, se kterou nelze manipulovat a která nemůže klesnout. Do aukce jsme také zabudovali 90% ochranu proti negativním dopadům a všichni investoři ji okamžitě obdrží. Nevýhodou je ochrana, když jsou investiční fondy uzavřeny v inteligentní smlouvě chránící 90% investice. Jakmile je investor spokojen s výkonem JNTR, může být ochrana proti negativům odstraněna a investor může pokračovat v zadržování nebo vsazování těchto žetonů, aby získal více. 

Otázka 6: Četl jsem, že Jointer zavedl flexibilní vytyčování s přidělením 10% APY přímo do tokenu JNTR / b. Jak to funguje?

Yoda: Nechtěli jsme, aby uživatelé museli posílat své tokeny do smlouvy, aby získali odměny, ale chtěli jsme je odměnit za to, že drží jeden z mostů JNTR. Proto se Jointer vyvinul v JNTR / b, chytrý kontrakt, který umožňuje uživatelům vydělávat 10% APY jednoduše tím, že drží JNTR / b v peněžence. Hromadná adopce by měla být jednoduchá, ne obtížná. 

Otázka 7: Měli bychom v blízké budoucnosti očekávat vznik více řešení DeFi v oblasti nemovitostí? Pokud ano, jaké další změny může DeFi na stůl přinést?

Yoda: Budoucnost DeFi bude vyzrálejší a my začneme vidět méně anonymní postavy, které objevují nové produkty copy-cat. Jak se DeFi vyvíjí, tak s technologickými řešeními například Jointer vybudoval 52 inteligentních kontraktů na základním swapovém protokolu pro systém Jointer Liquidity Reserve, aby poskytoval neomezenou likviditu a nominální hodnotu, která se nikdy nemůže snížit.

O uživateli Yoda:

Yoda je sériový podnikatel, jehož talent pro vývoj efektivních nápadů a řešení vyústil v úspěšný růst pěti společností se třemi úspěšnými odchody. Před několika lety se přestěhoval do Silicon Valley v Kalifornii a samouk se naučil plynně anglicky. 

Kromě vášně pro startupy je Yodovým koníčkem také architektura hlubokých decentralizovaných finančních mechanismů, kde znovu, učil sám sebe a učil se od jiných profesionálů, analyzoval a vytvořil bezchybné tokenomické aplikace pro každodenní život.. 

Současný startup Yoda, Jointer.io, byl spuštěn neúmyslně poté, co vytvořil algoritmus pro osobní použití, aby vyřešil problém, jak okamžitě identifikovat nejlukrativnější příležitosti komerčních nemovitostí. To se proměnilo ve vytvoření Element Zero Network, který vycházel z Jointerovy potřeby poskytnout svým uživatelům řešení pro stabilní, decentralizované swapy a platby kryptoměny. 

Jakmile byly tyto dva DAO vytvořeny, síla finančního inženýrství Yody spojila obě společnosti a vytvořila skutečně decentralizované řešení syndikace DeFi, které lze použít v nesčetných průmyslových odvětvích, včetně pojišťovnictví, hypoték, studentských půjček, startupů a dalších.

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map