Jak běh býků v roce 2021 pokračuje zastupitelný tokeny (aka Bitcoin, Ethereum atd.), třída aktiv nezaměnitelný tokeny (NFT) jsou připraveny dohnat a dobýt krypto svět útokem. Vzestup NFT se shoduje s nárůstem metaverzí nebo paralelních světů, kde lidé tráví stále více času a peněz.

Známý z doby před blockchainem hlavně díky Druhý život, blockchain metaverses vtrhly na scénu. Jeden takový příklad je Upland, metaverse, která za poslední tři měsíce vykázala silný růst a nyní je jedním z top 3 blockchainových dapps, pokud jde o každodenní aktivní uživatele. Aby se uživatelé mohli účastnit, musí si zakoupit virtuální pozemek, což jsou samy o sobě jedinečné nezastupitelné žetony. Jelikož každá vlastnost NFT je sama o sobě vydáním 1/1, lze očekávat, že jak se připojí více lidí, ceny pozemků pro tyto vlastnosti NFT ocení z důvodu faktoru nedostatku zabudovaného do digitálních metaversů.

Připojte se k Uplandu pomocí tohoto zvláštního odkazu a získejte speciální registrační bonus (mobilní nebo webový): https://discover.upland.me/coingape_01_2021

Upland je metaverse založená na blockchainu EOS, která hráčům umožňuje vlastnit virtuální vlastnosti, které jsou mapovány na skutečné adresy. Upland byl spuštěn v San Francisku v roce 2019 a nedávno se rozšířil do New Yorku, NY a Fresno v Kalifornii s plánovaným přidáním nových měst, která přijedou v blízké budoucnosti. Upozorňujeme, že abyste mohli hrát Upland, nemusíte být v jednom z těchto měst, lze jej hrát odkudkoli na světě. Jak se Upland rozšiřuje a tokeny se odehrávají nemovitosti z celého světa, bude mít každá nemovitost v reálném životě jednoho dne virtuální verzi v Uplandu. Virtuální majetek bude v reálném životě stejně všudypřítomný a cenný jako majetek, a Upland je v čele tohoto procesu.

Upland se řídí principy otevřené tržní ekonomiky a využívá blockchainovou technologii k zajištění skutečného vlastnictví digitálních aktiv: jakmile si koupíte nemovitost, můžete ji vlastnit navždy. Každý balíček nemovitostí je jedinečný NFT, který lze nakupovat, prodávat a obchodovat za účelem zisku pomocí herní měny s názvem UPX. Upland má aktivní partnerství se společností Tilia Pay (dceřiná společnost Linden Labs, tvůrci Second Life), která umožňuje hráčům prodávat nemovitosti NFT za americké dolary. I když je v současné době v beta verzi, tato funkce bude brzy k dispozici všem Uplanderům. Díky tomu je Upland první metaverse, která umožňuje převod hodnoty digitálních aktiv do reálné hodnoty ve formě fiat peněz. 

Jako digitální vlastník půdy v Uplandu získáváte měsíční výnos mincí UPX, které lze použít k nákupu dalších nemovitostí. Uplandův produktový plán je zaměřen na uživatelsky orientovaný vývoj a výstavbu rodinných domů, skutečných podniků a kulturních center, včetně uměleckých galerií, na jejich pozemcích s nemovitostmi NFT.

Vzhledem k tomu, že plnohodnotný vývoj nemovitostí je za rohem, testuje společnost Upland své nové 3D stavební nástroje pomocí řady soutěží Války na pískovišti, navrženo kolem „karantény rozvoje nemovitostí“, která Uplandersům umožní experimentovat s těmito novými funkcemi. Sandbox Wars právě teď probíhají v Uplandu a každý nový uživatel se může připojit ke konkurenční čtvrti.

Funguje to takto: Sandbox Wars postaví proti sobě deset různých uplandských čtvrtí v jedinečné strategické hře. Hráči budou mít vybudovaná aliance při práci proti jiným týmům organicky vytvořených sousedství, oba získávají body za svůj vlastní tým a útočí na body svých protivníků. Sousedství získávají body stavěním struktur, jako jsou bytové domy a domy, ale mohou také strategicky stavět buněčné věže, které snižují body ostatních čtvrtí. Konstrukce je možná díky použití Spudu, jedinečného herního tokenu, který je „vsazen“ při stavbě budovy: čím více podnětu je „vsazeno“ proti budově, tím rychleji se bude stavět. Toto je ukázka toho, jak bude vývoj nemovitostí v Uplandu po spuštění Upland’s skutečně fungovat zdrojový token Spark v roce 2021.

Na konci dne budou hráči muset založit svou strategii na vyváženém přístupu k budování času, získaných bodech, odečtených bodech, umístění majetku a dalších. Vstup do Metaverse nikdy nebyl zábavnější a stále je čas se připojit k sousednímu týmu v Upland’s Svár kanál.

Připojte se k Uplandu pomocí tohoto zvláštního odkazu a získejte speciální registrační bonus (mobilní nebo webový): https://discover.upland.me/coingape_01_2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me