BitMart’s Mission X: Více než 7 milionů BMX financovaných první den

BitMart Exchange zahájil oficiální spuštění Mise X: Community Listing Market, nový program, který podnítí inovace pro blockchainový průmysl s 9 připojenými projekty a 4 již kvalifikovanými pro první den.

Wild Crypto (WILD) patří k jednomu z projektů, které již mají nárok na zařazení na trh BMX

Poté, co první den v investiční laboratoři dosáhne 1 milionu BMX, bude Wild Crypto (WILD) uveden na trh BMX do 1. srpna. Wild Crypto (WILD) je web, na kterém si uživatelé mohou zahrát hazardní hry a zapojit se do losování loterií zakoupením online tiketu, kde mohou vsadit na výsledek loterie Wild Crypto nebo hrát na obrazovce hry s okamžitým vyhráním a vyhrát peněžní ceny. Tento projekt pochází od společnosti Wild Crypto B.V., což je soukromě vlastněná a provozovaná společnost registrovaná v Kaya Richard J. Beacon Z / N, Willemstad, Curaçao. Tato služba funguje na základě licence č. 1668 / JAZ vydané společnosti Curaçao eGaming, autorizované a regulované vládou Curaçao.

Mezi další projekty způsobilé k zařazení do seznamu první den patří OASES (OAS), Sancoj (SANC) a ZRX (0x).

BitMart’s Mission X nabízí výhody jak projektům, tak obchodníkům

Bitmart

Investoři tradičně vyhledávají projekty ve své fázi ICO a doufají, že projekt bude úspěšný a poskytne jim vysokou návratnost jejich investic. V mnoha případech však tyto projekty nejsou uvedeny na hlavní burze a nikdy neposkytují investorům výnosy, které hledali. Nic z toho neznamená, že ICO nejsou pro svět kryptoměny a blockchainu důležitá, ale ukazuje na potřebu řešení. To je důvod, proč BitMart vyvinul nový způsob, jak mohou projekty i investoři těžit z Mission X: The Community Listing Market.

Stručně řečeno, projekty budou schopny získat peníze potřebné pro zařazení do Investiční laboratoře ve formě tokenu BitMart, BMX. Jakmile celková investice do projektu dosáhne 1 milion BMX, bude tento projekt uveden na internetu BMX trh jako obchodní pár pro BMX. Kromě toho budou mít obchodní páry na trhu BMX 0,1% obchodní poplatek, který bude každý den odměňován investorům. BitMart také zvýší investiční strop na 5 milionů BMX pro projekty v prvních 3 dnech každého měsíce po uvedení na trh BMX, což uživatelům umožní další využití události na jejich návratnosti investic.

Tým BitMart’s Coin Listing Review také zkontroluje každý projekt z hlediska hlavních obchodních trhů BitMart. Další informace o této akci tady.

Tento program dává uživatelům možnost rozhodnout, které projekty uživatelé chtějí mít na burze, čímž se vytvoří samoregulační trh, “uvedl Sheldon Xia, zakladatel a generální ředitel společnosti BitMart. „Umožňuje také projektům nově vycházejícím z jejich ICO fáze získat zápis na hlavní burze na začátku jejich vývojové cesty, což urychlí růst a inovace blockchainové technologie.

Co je to BMX?

BitMart token (BMX) je token založený na ERC-20 vydaný BitMart Exchange s celkovým objemem 1 000 000 000 tokenů. BMX také obsahuje mechanismus zpětného odkupu, ve kterém tým BitMart každý měsíc vezme 20% z příjmů získaných z obchodních poplatků na zpětný nákup BMX. Všechny zpětně odkoupené BMX budou poté zničeny, přičemž záznamy o zpětném odběru okamžitě zveřejní BitMart, aby byla zajištěna transparentnost. Tento mechanismus bude pokračovat, dokud nezůstane jen 500 milionů BMX. První vypalování BMX bylo dokončeno na konci července a další kolo se uskuteční na konci srpna.

13. července byl BMX uveden na CoinMarketCap (CMC) s cenou 0,0542 USD, což výrazně zlepšilo expozici BMX. Cena BMX v době psaní stoupla na 0,055967 USD. Je předvídatelné, že hodnota BMX bude v blízké budoucnosti mnohem vyšší, než se očekávalo.

O společnosti BitMart


BitMart si klade za cíl vytvořit samoregulační trh a decentralizovaný režim, který vychází z jeho genu a vize. BitMart Exchange je přední globální platforma pro obchodování s digitálními aktivy na trhu kryptoměn s více než 450 000 uživateli po celém světě a top 40 žebříčku na CoinMarketCap. V současné době nabízí obchodování krypto-krypto pouze pro mince a úžitkové žetony. BitMart má globální tým s rozsáhlými zkušenostmi z celého světa včetně Spojených států, Ruska, Jižní Koreje, Singapuru, Japonska a Hongkongu. Od spuštění v březnu má BitMart celkový objem obchodování přes 894 000 000 USD a průměruje denní objem obchodování mezi 30 000 000 až 40 000 000 USD. BitMart aktuálně nabízí 53 obchodních párů pro BTC, ETH, USDT, XLM, EOS, VEN, NEO, OMG, ZRX, IOST, ABT, AE, AISI, BBK, BTM, DPST, EFX, GNT, HYDRO, KAN, MKR, ONT, RHOC, XRR, ZIL , MOBI a BMX.

Všechny projekty, které se zajímají o trh s výpisem komunit BitMart, mohou své žádosti odeslat vyplněním následujícího formuláře Google: https://goo.gl/forms/pn3d84NPNlJYKCyL2.

Chcete-li se dozvědět více o BitMart, navštivte jejich webová stránka, Cvrlikání nebo se připojit k jejich Telegram.

Toto je odeslaný sponzorovaný příběh. Coingape vyzývá čtenáře, aby provedli vlastní výzkum s náležitou péčí o společnost, produkt nebo službu uvedenou v níže uvedeném obsahu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map