Jak investovat bitcoiny v Indii?

Každý den prochází nejvlivnější kryptoměnou na světě; bitcoin se stává vysoce oceňovaným aktivem k investování a získávání zisků, ať už v krátkodobém, střednědobém nebo dlouhodobém horizontu.

Situace, která se zvýšila během posledního čtvrtletí roku 2020 a počátkem roku 2021, je příkladem toho, že pouze během měsíce prosince se cena bitcoinů v globálním měřítku zvýšila o 66,78%.

Podle Cointelegraph:

Bitcoin (BTC) vzrostl z vnitrodenního minima 17 573,29 USD 11. prosince na vnitrodenní maximum 29 310 $ 19 dne 31. prosince“.

To vše znamená, že každý den se ke kryptoměně vytvořené Satoshi Nakamotem připojí mnohem více nových investorů.

Indie se této situaci nevyhne, ve skutečnosti je to jedna ze zemí, která zaznamenala větší nárůst počtu bitcoinových investic v průběhu roku 2020 a na začátku roku 2021. To vše díky tomu, že Nejvyšší soudní dvůr Indie dočasně zrušil zákaz uložený Rezervní bankou této země.

Opatření spočívající v zákazu všech typů operací národními bankami se společnostmi na kryptotrhu známými jako Exchange ve všech jeho formách.

Tato situace spolu se skutečností, že rok 2020 byl pro bitcoiny dobrým rokem, vedla k dalšímu nárůstu počtu investorů v asijském gigantu.

Jak tedy investovat bitcoiny v Indii?

Pokud žijete v Indii, první věcí, kterou byste měli udělat, je provést analýzu a zjistit, jaký typ investora jste nebo se můžete stát.

Položte si otázky jako:

 1. Mám mezinárodní účty v silných měnách, jako jsou USD a EUR?
 2. Mám dostatek znalostí, abych mohl používat profesionální tradiční burzy kryptoměn?

Pokud jste kladně odpověděli na předchozí otázky, máte různé způsoby, jak investovat do bitcoinů v Indii, tj. Prostřednictvím různých forem výměn.

Zprostředkovatelé kryptoměny:

Jeho rozhraní se často snadno používá, ale měli byste si být vědomi toho, že hodnota bitcoinu a dalších kryptoměn podléhá makléřským cenám (nikoli globálním tržním cenám), tato skutečnost může být negativní i pozitivní, ale obecně je pozitivní, protože všechny obchodníci konkrétního Brokera provádějí masivní klíčové finanční pohyby, aby chránili nebo získali zisky. Indičtí uživatelé bitcoinových investorů také často mohou koupit bitcoin v Indii v této modalitě prostřednictvím silných měn Fiat, jako jsou USD a EUR. Příkladem makléře je Coinbase.

Tradiční výměny kryptoměn:

U tohoto typu burzy bude vaše investice podléhat oficiálním cenám globálního trhu s kryptoměnami. Mnoho z těchto burz, jako je Binance, umožňuje nákup a investování bitcoinů prostřednictvím solidní mezinárodní fiat měny, jako jsou: EUR, USD, AUD a další.

Je však třeba poznamenat, že mnoho z tradičních burz neumožňuje nákup bitcoinů v Indii prostřednictvím mezinárodní nekryté měny, v těchto případech je vhodné použít modalitu P2P Exchange jako nákupní brány, které nás vedou následnými výběry na tradiční burzy . Vynikajícím příkladem Exchange P2P je Remitano.com, spolehlivý, bezpečný a který vám umožní investovat bitcoiny v Indii, takže s nimi můžete později obchodovat i na tradiční profesionální burze.

Ale pokud nemám mezinárodní účty v cizí měně, jak investuji bitcoiny v Indii?

V tomto případě je nejlepší způsob, jak investovat bitcoiny prostřednictvím indické nekryté měny, tj. INR na burze P2P, jako je Remitano, prostřednictvím následujícího odkazu můžete bitcoiny koupit dnes: http://remitano.com/btc/in.

V tomto bodě je třeba poznamenat, že před zrušením zákazu obchodování kryptoměn v Indii prostřednictvím národního soukromého bankovnictví umožnily burzy P2P, jako je Remitano, nákup bitcoinů v Indii, protože fungují jako zprostředkovatelé obchodu mezi lidmi prostřednictvím kauce, která stimuluje důvěru mezi stranami.

Po zrušení tohoto zákona jsou místní bankovní účty pro nekrytou měnu v Indii přímo spojeny s burzou P2P jako mechanismy přímých plateb pro investování bitcoinů v Indii, což znamená, že dnes je ještě bezpečnější a snazší nakupujte bitcoiny v Indii prostřednictvím režimu P2P Exchange.

Krok za krokem, jak investovat bitcoiny v Indii

 1. Přejděte na jednu z nejlepších burz P2P v Indii a zaregistrujte se. Například Remitano je jedním z nejspolehlivějších, nejbezpečnějších a s nejlepšími sazbami za výběr.
 2. Po registraci a dokončení rychlého procesu KYC jste připraveni investovat bitcoiny v Indii, stačí jít do sekce nákupu bitcoinů v Indii pomocí následujícího odkazu: http://remitano.com/btc/in
 3. Jakmile se dostanete do sekce nákupu, systém vás automaticky provede nejlepší volbou nákupu, v náhledu uvidíte podrobnosti jako: způsob platby v každé z reklam prodejců bitcoinů v místní měně fiat INR, typ banka, částka atd

 4. Vyberte si nejlepší možnost nákupu, klikněte na tlačítko Koupit, v tu chvíli se otevře nákupní objednávka a vedle ní okno chatu, se kterým budete mít přímou a soukromou komunikaci s prodejcem bitcoinů.

 5. V okně chatu zmíněném výše musíte prodejci uvést, že provede vklad v místní měně fiat INR, podle údajů uvedených v oznámení o prodeji a podle částky dohodnuté v nákupní objednávce.
 6. Poté provedete vklad prodejci bitcoinů v místní měně fiat INR s ohledem na: dohodnutou částku a bankovní identitu.
 7. Jakmile provedete vklad nebo převod v místní fiat měně, musíte uložit potvrzení, které později odešlete prodejci ve formátu PDF v okně soukromého chatu, které máte otevřené u prodejce.
 8. Jakmile prodejce bitcoinů obdrží fakturu ve formátu PDF a potvrdí vklad na váš bankovní účet, dojde k uvolnění bitcoinů a to je vše, váš bitcoinový nákup a investice prostřednictvím měnového fiat INR již máte poprvé.
 9. S bitcoiny v peněžence budete moci dělat, co chcete, ponechat je ve své peněžence Exchange P2P nebo je poslat ve formě výběru na tradiční profesionální burzu a obchodovat s řadou kryptoměn, známých jako altcoiny.

Další informace o tom, jak investovat bitcoiny na burze P2P, najdete v následující příručce: https://support.remitano.com/en/articles/3352072-how-to-sell-bitcoin-ethereum.

Závěr

Nejjednodušší způsob, jak nakupovat v bitcoinech v Indii, který je mnohem vhodnější pro lidi, kteří mají nízké zdroje a začínají jako maloobchodní investoři, je provést to prostřednictvím P2P Exchange modality, protože jakmile provedete platbu od INR prodejci , formálně investujete do bitcoinů v Indii, poté a jakmile budete mít v peněžence bitcoiny (nebo zlomky bitcoinů), čeká vás vesmír příležitostí a možností zisku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map