Jak Tuk Tuk Pass využívá technologii Blockchain k odměňování cestujících

Blockchain je dnes nepochybně novým módním slovem, které se používá prakticky v každém průmyslovém odvětví k vyjádření toho, jak inovativní je společnost. Ale Tuk Tuk Pass (TTP) viděl v blockchainu víc než jen příležitost být trendy – tým za touto platformou viděl šanci revoluci v turistickém průmyslu. Tuk Tuk Pass dává hotelům i cestovatelům skutečné důvody k využití jejich služeb kombinací pohodlných rezervačních nástrojů s návrhy a doporučeními založenými na datech. Prioritou pro ně je poskytnout cestujícím pobídky, které potřebují ke sdílení informací, spolu se zdroji, aby si mohli rezervovat své cestovní služby prostřednictvím platformy.

Dilema cestování

Přestože v roce 2017 tržby po celém světě dosáhly 8,3 bilionu dolarů, cestující jsou stále náchylní k potížím s nutností konzultovat s více zdroji, aby si mohli naplánovat cestu. S malou pomocí blockchainu dává Tuk Tuk Pass cestovatelům nový způsob, jak zefektivnit jejich plány, aby se mohli soustředit na příjemný čas. Tato vizionářská společnost vytváří platformu pro sociální cestování, která kombinuje strojové učení a informace generované uživateli, aby si cestující mohli rezervovat své cestovní plány a sdílet své pocity. Platforma je křížencem mezi Online Travel Agent (OTA) a sociálními sítěmi a je poháněna jedinečnou kryptoměnou, kterou lze použít pro služby, postřehy a cestovní rady.

Jak zkušenost funguje

Představte si cestovatele, který navštíví obrovské město jako Bangkok. Udělala nějaký průzkum, ale určitě by mohla použít nějaké další návrhy kvalitního zdroje k vyplnění jakýchkoli mezer. Pomocí aplikace Tuk Tuk Pass může nejen bezproblémově přijímat návrhy, kam jít a co jíst, ale také získat přístup k mapám a recenzím, které potřebuje k přechodu z jednoho cíle do druhého. Jakmile si zarezervuje (a zaplatí) své exkurze, může se vrátit do aplikace a poskytnout jí zpětnou vazbu o tom, jak všechno proběhlo. Za svůj čas a úsilí získává z aplikace tokenové odměny, které pak může použít při své příští cestě. Tímto způsobem je odměněna, stejně jako každý další člověk v aplikaci, který by mohl chtít jít tam, kam šla.

Kiosek TTP Blockchain

Kiosky TTP Smart Concierge dávají cestujícím jediný stroj, se kterým mohou konzultovat prakticky vše, co souvisí s jejich cestou. V první fázi svého obchodního modelu umístí Tuk Tuk Pass své stánky ve čtyřech různých zemích (Thajsko, Čína, Singapur a Japonsko), kde bude obsluhovat necelých 110 milionů turistů. Mají v úmyslu, aby tyto stroje byly používány jako reklamní portál pro zboží a služby, stejně jako typ fyzického výkladu, kde si cestující mohou rezervovat výlety, rezervovat stůl v restauraci nebo si domluvit schůzky s místními službami. Asset Tuk Tuk Pass nebo kryptoměna, kterou mohou cestovatelé používat k napájení svých účtů, běží na blockchainu Ethereum.

Výhody blockchainu Ethereum

Jedním z největších důvodů, proč Ethereum udělalo v krypto světě tak velký rozruch, je jeho schopnost škálovat. Bitcoin mohl být průlomovou měnou, ale ukázalo se, že je neúčinný, pokud ho lidé chtěli použít jako hlavní světovou měnu. Pokud se TTP chystá odměnit miliony zákazníků, které plánuje oslovit, pak aplikace potřebuje technologii, která dokáže držet krok s potenciálně stovkami transakcí za sekundu. Několik věcí je pro cestovatele horších než zasáhnout, když se snaží uvolnit. Použití blockchainu TTP zajišťuje, že cestující mají bezproblémové transakce od začátku do konce. A co víc, blockchain je nejbezpečnější způsob, jak posílat peníze – takže se cestující nemusí obávat krádeže nebo hackerství jejich kreditních karet, když jsou v zahraničí.

Plány do budoucnosti

TTP chce udělat pro zákazníky více, než jen usnadnit jejich práci; hledají způsoby, jak převést svou měnu na místní měnu. Udělali by to buď ve formě hotovosti, nebo na předplacených kartách, které by cestující mohli použít kdekoli. Čím konkrétnější odměny se zákazníkům stanou, tím je pravděpodobnější, že je skutečně využijí a doporučí lidem, které znají. Jak lidé přidávají své názory a tipy do centralizované aplikace, Tuk Tuk Pass se stane primárním zdrojem pro každého cestovatele, který nechce ztrácet čas sledováním králičí nory po králičí nory pokaždé, když chtějí na své cestě vyzkoušet novou restauraci.

Tuk Tuk Pass bere tradiční cestování do mnohem modernějšího prostoru, což je událost, kterou cestovatelé očekávají již mnoho let. Navzdory snadnosti konvenčních online cestovních agentur cestující vědí, že musí existovat lepší způsob koordinace jejich plánů. Nyní budou mít příležitost získat všechny své kachny v řadě za několik minut namísto hodin a budou odměněni skutečnou měnou, kterou mohou použít při příštím výletu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map